Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugün hala LG G2yi güncelleme yapmadan çatur çutur kullanan insanlar varken güncellemeden bahsetme lütfen @İrfan Fatih Ağaçayaklar
Telefonun ömrünü güncelleme mi belirliyor ?
İstersen gidip soralım iPhone 6'ya korkusuzca iOS 11 yükleyecek kaç kişi var ?
Buna kendi iPhone 6 kullanan akraban dahil hoş o normal kullanıcıdır yükler geçer orası ayrı mesele
6S Plusun fiyatı 16gb ın bile fiyatı 3360 lira ilginç bir şekilde 128lik ise 3600-3700,
O fiyatlara S8 ve XZ Premuim var.
az önce 6sden S8e geçip 6sin ekran ve kamerasını gömen bir arkadaş vardı S8e geçti.
Video ismini istersen de özelden vereyim Türkçe teknoloji sitesi diye paylaşamıyorum.
6S Plusun 32liğinin en ucuz fiyatına ak akçeden baktım 3400 Tl yazıyor.
3400 TLye S8 ve XZ Premium var ki bu ikisi yanıdna 6S Plus ağır çöp

Reaksiyon puanı
258
6s Plus'ın fiyatını tam bilmiyorum hala yüksekse helal olsun :D S8 alırsa da güncelleme desteği kesildikten sonra kasılmalar başlayacak buna eminim çünkü tecrübe ettim Samsung kullandım hep.6s Plus alırsa en azından uzun ömürlü olur ayrıca bataryası çok iyi gidiyor.Diğer özelliikler bakımından S8 önde..Bi zahmet önde olsun zaten :)) 6s ve S8 arasında fark olacak tabi :D

sağlıkçı can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkez iyi güzel söylüyorda gerçekten bana mantıklı birşey söyliyen olmadı sahsen 6s plusa 3500tl verecegım yerde s8 almak daha mantıklı lakin android in klasik sorununuda herkez biliyor kafam çok karıstı

M

Murat Burç

SDN Okuru
herkez iyi güzel söylüyorda gerçekten bana mantıklı birşey söyliyen olmadı sahsen 6s plusa 3500tl verecegım yerde s8 almak daha mantıklı lakin android in klasik sorununuda herkez biliyor kafam çok karıstı
1 senedir S7 kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok 7.0 geldi aldığım günden daha hızlı çalışıyor.

Melih15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende a7 2017 var ısınma sorunu çıktı
Samsungu aradim mini guncellemeden sonra ısınma problemi çıktıgıni soyledim bana dedikleri yazılımsal bir problem ise format attiktan sonra düzelir eğer düzelmesse yetkili servisleregonderebilirsiniz dediler eğer format atarsam garanti dışı kalırmı yada serviste bunu format attıktan sonra yaptınız diyebilirmi format atarsam serviste bir sorun cikarirmi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende a7 2017 var ısınma sorunu çıktı
Samsungu aradim mini guncellemeden sonra ısınma problemi çıktıgıni soyledim bana dedikleri yazılımsal bir problem ise format attiktan sonra düzelir eğer düzelmesse yetkili servisleregonderebilirsiniz dediler eğer format atarsam garanti dışı kalırmı yada serviste bunu format attıktan sonra yaptınız diyebilirmi format atarsam serviste bir sorun cikarirmi
Format atarsan garanti dışı kalmaz.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Samsung eski samsung değil diyoruz. Hala eski modelleri örnek veriyor:D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
İkisini de izle sonra gel yorum yap bak izlemeden gelme ama :D
Tahmin ettiğim gibi RAM yönetimi geliştirilmiş , ama performansta fark yok yine :) , videoları atlayarak izledim bu arada normalde vaktimi böyle geçiririm ama bu aralar meşgulüm :)
--- Gönderi Güncellendi ---
İkisini de izle sonra gel yorum yap bak izlemeden gelme ama :D
Tahmin ettiğim gibi RAM yönetimi geliştirilmiş , ama performansta fark yok yine :) , videoları atlayarak izledim bu arada normalde vaktimi böyle geçiririm ama bu aralar meşgulüm :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
7.0 süper. Modlar ve kişiselleştirilebilirliğin artması da çok güzel oldu

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar , Arkadaşıma telefon alcaz , baş özellik olarak kamerası iyi olsun istiyor , e tabi bende haliyle S7 önerdim . Bütçe 2300 .

Extra önerileriniz varsa bekliyorum .

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
O fiyata en iyi kamera S7 de var. Başka varsada ben bilmiyorum :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
op5 de alternatif olur.
Kendime alsam Mi 6 filan alırdım ama arkadaşım olduğu için hem ön yargısı var hem de bir şey olursa ben kötü olurum . Zaten iPhone 6S den zor döndürttüm hatta askalsın S7 yerine iPhone 6 alacaktı :( Galiba benim düşündüğüm gibi en iyi S7 .

Aklımda küçük soru işaretleri var tabi . XZ'nin kamerası S7 den iyimiydi kötü mü ? İnceleme videosu birazdan izleyeceğim neyse .

Mate 9 da düşündüm birde ithalatçı G6 . Mate 9 gece olarak geride ancak bokeh efektini çok iyi yapıyor .G6 da bir nesil önde teknik olarak (bence değil ama) ön kamerası kötü , arkası gece bilmiyorum S7 den iyi çekmez heralde diyaframdan dolayı . Ama G6 nın dizaynı çok çok iyi bence birde ön ve arkanın geniş çekmesi var tabi .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendime alsam Mi 6 filan alırdım ama arkadaşım olduğu için hem ön yargısı var hem de bir şey olursa ben kötü olurum . Zaten iPhone 6S den zor döndürttüm hatta askalsın S7 yerine iPhone 6 alacaktı :( Galiba benim düşündüğüm gibi en iyi S7 .

Aklımda küçük soru işaretleri var tabi . XZ'nin kamerası S7 den iyimiydi kötü mü ? İnceleme videosu birazdan izleyeceğim neyse .

Mate 9 da düşündüm birde ithalatçı G6 . Mate 9 gece olarak geride ancak bokeh efektini çok iyi yapıyor .G6 da bir nesil önde teknik olarak (bence değil ama) ön kamerası kötü , arkası gece bilmiyorum S7 den iyi çekmez heralde diyaframdan dolayı . Ama G6 nın dizaynı çok çok iyi bence birde ön ve arkanın geniş çekmesi var tabi .
XZ'nin ve G6'nın kameraları S7'den kötü.
Bunu nasıl diyorum? Birincisi bence ikisi de kötü örneklerini izlediğim kadarıyla konuşuyorum.
İkinncisi Teknoseyir'den Murat Gamsız böyle diyor.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75

op5 mi6 dan daha iyi hocam . mate 9 da güzel telefon lafım yok ama s7 edge den pahalı işte bu biraz komik

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
op5 mi6 dan daha iyi hocam . mate 9 da güzel telefon lafım yok ama s7 edge den pahalı işte bu biraz komik
Yok zaten bütçe 2300 Mate 9 aldırırsam ithalatçı garantili aldıracağım . Ama sanmıyorum alacağını .

Çok büyük ihtimal S7 aldıracağım ama diğer seçenekleride suncam kendi zevkine bırakcam . En azından telefonların hepsi iyi . Bu arada One Plus 5'i ben hiç sevemedim tasarımı çok kötü yani 1500 den yukarısını net vermem .

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Yok zaten bütçe 2300 Mate 9 aldırırsam ithalatçı garantili aldıracağım . Ama sanmıyorum alacağını .

Çok büyük ihtimal S7 aldıracağım ama diğer seçenekleride suncam kendi zevkine bırakcam . En azından telefonların hepsi iyi . Bu arada One Plus 5'i ben hiç sevemedim tasarımı çok kötü yani 1500 den yukarısını net vermem .

Zevk işi bişey diyemem. sony nin leş tuğla kalas telefonlarına hayran olan bir sürü adam var :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Zevk işi bişey diyemem. sony nin leş tuğla kalas telefonlarına hayran olan bir sürü adam var :)
Sony nin cerceveleri olmasa hosgorulebilir bir tasarimi var . Arayuzu cöp stok androidten nefret ediyorum favori arayuzler samsung ve huawei benim icin. Onun haricinde kamera ureticisi ve gerisini siz tamamlayn. .

SonerKrmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm öncelikle belirttiğim fiyat aralığında bir telefon arıyorum ithalatçı istemiyorum .Birde aklımda Sony XZ var... Gece indirimlerinde telefon fiyatları baya düşüyor P10 falan ne önerirsiniz.TEŞEKKÜRLER...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gece indiriminde düşerse S7 Edge
O olmazsa S7
Olmazsa P10 veya XZ
İthalatçı olarak ise One Plus5 de alınabilir bir telefon.

Salhx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ithalatciya gerek yok
S7
Xz
G6(pek onermem ama)
Mi 6 128 gb (ithalatci ama belki dusunursun diye yazdim)
Lg v20
P10 (bulabilirmisin bilmem ama yinede olsun)

SonerKrmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün P10 2500 tlye düşmüştü mediamarkta ama bi andanda xzde aklım samsung s7 düşünüyordum şimdiki telefonumda samsung bunu aldıgımda değişen tek şey içindeki özellikler olduğu için biraz vazgeçtim gibi oldu biraz farklılıklar arıyorum...

Salhx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün P10 2500 tlye düşmüştü mediamarkta ama bi andanda xzde aklım samsung s7 düşünüyordum şimdiki telefonumda samsung bunu aldıgımda değişen tek şey içindeki özellikler olduğu için biraz vazgeçtim gibi oldu biraz farklılıklar arıyorum...
Xz de guzel telefon ancak s7nin kamerada bana gore buyuk bir avantaji var ayrica s7de 4gb ram xzde 3gb birde bazi kullanici yorumlarinda kameraya girince isinmalar felan gibi sikayetler vardi amas7 icin ben hic siksyet duymadim

M

Murat Burç

SDN Okuru
P10'un S7 ile kamerada rekabet edebileceği tek nokta gündüz fotoğraf çekmek
Birde bokeh efektini mükemmel veriyor gerisinde gece performansı ve videoda S7 bariz önde