Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Conficker amca seninkine selam söyle öncelikle. Sor bakalım ne zaman fx serisini övmeyilli bırakacak.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Telefonunuzun Son ses açık olduğunu ve sabah annenin sizi uyurken yanlışlıkla aradığını düşünün.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,063
Bu ne ya heryer heryerde tek şerit tıkalı gitmiyor diğer şerit akıyor

Reaksiyon puanı
2,554
Bugün ne gezdim ama ha Zeytinburnu'ndan taksime ordan beşiktaşa ordan bebek bebekten fsm köprüsüne kadar yürüdüm sonra köprüden geri yürüyerek taksime doğru gidiyorum hala sonumuz hayrolsun :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Bugün ne gezdim ama ha Zeytinburnu'ndan taksime ordan beşiktaşa ordan bebek bebekten fsm köprüsüne kadar yürüdüm sonra köprüden geri yürüyerek taksime doğru gidiyorum hala sonumuz hayrolsun :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Beyler malum İstanbul'a yeni geldim gezecem diye haritaya bakam dedim taksim meydanından dolmabahçe sarayına böyle bir şey çıktı bu hangi araç oluyor
Ekli dosyayı görüntüle 25719
F1 Taksim - Kabataş Füniküleri. Meydanın AKM'ye bakan tarafındaydı sanırım. Yeraltı girişlerinden birisine gir işte. :D Taksim'e giderken hayat kurtarıyor da Taksim'den inerken çok gerek yok bence. Yürü git elin ayağın tutuyorsa :D
hehr keşin çürkçesie imse garışamaz okey ? do you understand me man ? :)
Keşke daha önce izleseymişim :D

Reaksiyon puanı
2,554
F1 Taksim - Kabataş Füniküleri. Meydanın AKM'ye bakan tarafındaydı sanırım. Yeraltı girişlerinden birisine gir işte. :D Taksim'e giderken hayat kurtarıyor da Taksim'den inerken çok gerek yok bence. Yürü git elin ayağın tutuyorsa :D

Keşke daha önce izleseymişim :D
Bende öyle yaptım dün 22km yol yürüdüm :D
Screenshot_2017-07-26-23-54-25.png

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Günlük elektrik mi kesilir ? Elektrik dalgalanması yüzünden zaten elektronik aletler zarar görüyor şu anki kesinti 20 dakikadır devam ediyor yaklaşık.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bugünkü 2. kesinti. Babamla da konuştum şirket farketmiyor, alt yapı yok diyor. 1 haftadır her gün elektrik kesintisi var. Telefonun internetinden yazıyorum :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Moderatör olan çoğu adam niye forumu sert bir şekilde savunma ihtiyacı duyuyor ?
Ne olup bittiğini kavrayamadan bir şeyler yazıyorlar birde

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat ben sıkıldım bunu sana izah etmekten, sen bunu eleştirmekten sıkılmadın di mi abi? :D
Tamam bekleyin geliyorum.
Bahsedilen konu bu
upload_2017-7-27_22-27-8.png

upload_2017-7-27_22-27-34.png

upload_2017-7-27_22-28-8.png

upload_2017-7-27_22-28-34.png

Moderatör arkadaşın verdiği cevap
upload_2017-7-27_22-29-13.png

Konuda ne konuşuluyor. Moderatör arkadaş ne cevap veriyor. İlgi alaka 0 zaten. Başlığa girip mesaj yazmak adet olmuş. Mesajları okusa ne denilmek istediğini anlardı fakat bizim muhteşem moderatörler daha başka bir örnek daha var da şimdi ortalığı karıştırmak birisiyle kavga etmek istemiyorum. Neyse bu konuya dönersek . Konuda ne deniliyor moderatör arkadaş ne diyor. Ama mesajları okumaya ne gerek var . Biz girelim bodoslama forumu savunalım. Her konu açan foruma düşman zaten. Forum koruyuculuğu görevi bizim arkadaşımıza düşmüş.
@by efsane

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Tamam bekleyin geliyorum.
Bahsedilen konu bu
Ekli dosyayı görüntüle 25870

Ekli dosyayı görüntüle 25871
Ekli dosyayı görüntüle 25872
Ekli dosyayı görüntüle 25873

Moderatör arkadaşın verdiği cevap
Ekli dosyayı görüntüle 25874
Konuda ne konuşuluyor. Moderatör arkadaş ne cevap veriyor. İlgi alaka 0 zaten. Başlığa girip mesaj yazmak adet olmuş. Mesajları okusa ne denilmek istediğini anlardı fakat bizim muhteşem moderatörler daha başka bir örnek daha var da şimdi ortalığı karıştırmak birisiyle kavga etmek istemiyorum. Neyse bu konuya dönersek . Konuda ne deniliyor moderatör arkadaş ne diyor. Ama mesajları okumaya ne gerek var . Biz girelim bodoslama forumu savunalım. Her konu açan foruma düşman zaten. Forum koruyuculuğu görevi bizim arkadaşımıza düşmüş.
@by efsane

Hiç lamı cimi yok abi, bu konuda haklısın.

Konuyla ilgileneceğim. :)
Yahu ben mesajı okumadan girmişim:D Öbür mesaja cevap verdiniz sandım.

Hhahahahahahhahah :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...