iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Hipokrat025

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Reis 6. Ayım her ay pili kalibre ederim faydalı mı sizce bence bir fark olmuyor şarj bitmeden kesinlikle takmam ve şarjdayken de kullanmam kapalı şarj ederim büyük oranla sadece WhatsApp instagram Snapchat var telefonda
--- Gönderi Güncellendi ---

Neden usta :)
Bende kalibrenin faydalı olacağını düşünmüyorum çoğu yerde ise yapılması gerektiği yazılıyor şarjı tamamen mi bitiriyorsunuz telefon kapanana dek

bahaDUR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler benim 7 plusta kameranın yanında ki küçük çukur da ve sim kart giriş yerin de küçük nokta şeklinde boya atmaları mevcut, Böyle bir sorun yaşayan varmı ? Toz filan değil, Kürdanla üstünden geçerken takılıyor :D :D

zBqan4.png

Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaslar bunlar şehir efsanesinde kaldı artık. Zaten telefonunuzun bataryasi hic bitmiyor ki veri kaybi olmasin diye %2 civarinda kapatiyor. Hem artik bataryalar akıllı içindeki çip ile sizin kullanma verilerinizi oğreniyor

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Beyler benim 7 plusta kameranın yanında ki küçük çukur da ve sim kart giriş yerin de küçük nokta şeklinde boya atmaları mevcut, Böyle bir sorun yaşayan varmı ? Toz filan değil, Kürdanla üstünden geçerken takılıyor :D :D

zBqan4.png
Mat siyahta evet mevcut. Apple ile görüşün. Bazı kişilerde değişim veya onarım yapıyorlarmış

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104

zBqan4.png
Aynı yerde bende de var

CLL.dgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı geceler ...
3ay kullanılmış iPhone 7 aldım cihazın sesi çok az iki hoparlör var ama ses az çıkıyor 6 ile ses denemesi yaptım 6 daha kaliteli ses veriyor sorun ne olabilir yardımcı olabilecek varmı acaba .Simdiden teşekkürler...

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hayırlı geceler ...
3ay kullanılmış iPhone 7 aldım cihazın sesi çok az iki hoparlör var ama ses az çıkıyor 6 ile ses denemesi yaptım 6 daha kaliteli ses veriyor sorun ne olabilir yardımcı olabilecek varmı acaba .Simdiden teşekkürler...
Hoparlöre su kaçmış olabilir

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
tekrar merhaba iphone a alışmaya çalışıyorum. uygulamaları inceliyordum iphone un bazı uygulamaları var bunlar gerekli mi bir kısmını kaldırdım.şuan numbers pages clips imovie gibi uygulamalar var bunlardan pages ve numbers bildiğimiz word excel alternatifi gördüğüm kadarıyla ve ikisi 1gb yakın yer kaplıyor güncellemeside var kaldırsam sorun olurmu. ayrıca garageband diye bir uygulama var onu sevdim piyano çalıyorsun zevkli birşey

Birşeyleri kaldırıp duracağına 128 lik alsaydın bro .

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Reis 6. Ayım her ay pili kalibre ederim faydalı mı sizce bence bir fark olmuyor şarj bitmeden kesinlikle takmam ve şarjdayken de kullanmam kapalı şarj ederim büyük oranla sadece WhatsApp instagram Snapchat var telefonda
--- Gönderi Güncellendi ---

Neden usta :)

Yok artık her ay kalibre mi ? :) kardeşim kullan geç bu kadar kilitleme . Bu ilgiyi canlı olanlara karşı göster ;)

epitaph17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 hafta önce iphone 7 telefonumu apple firmasına gönderdim. anakart değişilliği sebebiyle kayıt dışı imei uyarısı veriyordu ki telefon hiç onarım vs görmediği halde. apple değişim önerdi. 8 iş gününü geçti hala yeni telefon yok. uyduruk bir şey kullnıyorum. arkadaşlar bayram öncesi en azından telefonum elimde olur mu?

epitaph17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum teknik servise gönderilmedi. sanırım apple eline ulaşıp kontrol ettikten sonra yeni garantisi sıfır bir telefon yollayacaklarını söyleidler ama tnt kargo firması daha telefonu almaya bile gelmemiş. bu kadar ağır mı çalışıyor firma bilginiz var mı?

Son mesajlar