Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
En son shaman king ' i izledim .Tavsiye ederim . :)
O zamanında Jetix'te oynardı, daha yeni mi bitirdin ? :p
--- Gönderi Güncellendi ---
Danganronpa. Gerilim tarzında olsun, akıl oyunları olsun, duygusal tarafı olsun izlenmesi gereken bir seri bence. Eğer mideniz hassassa veya 18 yaş altıysanız izlemenizi tavsiye etmem. Anime sevmeyenlerin bile izlerken kendini kaptırabileceği bir seri olduğunu düşünüyorum.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Natsumeyi izlemeyen varsa hala bence hemen başlasın inşallah 7. Sezon ve devamı gelir bitmesi çok üzdü izleyecek bir şey bulamıyorum şimdi

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
O zamanında Jetix'te oynardı, daha yeni mi bitirdin ? :p
--- Gönderi Güncellendi ---
Danganronpa. Gerilim tarzında olsun, akıl oyunları olsun, duygusal tarafı olsun izlenmesi gereken bir seri bence. Eğer mideniz hassassa veya 18 yaş altıysanız izlemenizi tavsiye etmem. Anime sevmeyenlerin bile izlerken kendini kaptırabileceği bir seri olduğunu düşünüyorum.

Jetix te oynadığı zamanlar da sürekli ders çalışmaktan vakit bulmazdım :) . Yıllar sonra vakit bulup , baştan sona izledim :D

Tavsiye ettiğiniz animeyi de izlenecekler listeme ekledim. :) Güzel e benziyor.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sağolun :D Bu aralar Haruhi Suzumiya'yı izliyorum. Komedi olarak gayet güzel :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
marslı var... en son izlediğim. film izlemeyi sevmiyorum, izlemeyi düşünmüyorum yeni filmleri.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
310110.jpg
natsumeden sonra bir şey beğenemem diyordum ama bu animeyi kesinlikle izlemelisiniz 24 saat dolmadan bitirdim meraktan 12 bölümlük kısa ama çok etkili bir anime "boku dake ga inai machi"

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Haikyuu❤ voleybolu sevdiren anime çok hızlı izlemeyin yeni sezonu beklemek çok zor:(

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Bu yaz sezonundan bir tek koi to uso ve kakegurui 'yi izliyorum.

Bu ikisi içinde kakegurui ilginç şekilde ilerliyor , nasıl ki shokugeki no soma 'da insanlar yemek yedikçe kendinden geçiyorsa bunda da kumar oynadıkça kendilerinden geçiyorlar.Bu seride shokugeki no soma gibi güzel bir seri.

koi to uso (aşk ve yalanlar) güzel konusu olan ( devlet tarafından 16 yaşında zorla evlendirilirmiydin hele ki yıllardır sevdiğin bir kız varken?) temalı entrikalara açık bir seri. Açıkcası işleyişi biraz eksik gelse de andaval ana karakterin 2 kızdan hangisini tercih edeceğini merakla bekliyorum.

Bunların dışında eğer eğlenceli bir şey izlemek istiyorsanız d-frag ve Udon no Kuni no Kiniro Kemari izlenebilitesi yüksek animeler.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Boku no ile başlayan son animemi hatırlıyorum. Bok gibiydi. 1. dakikaya gelemeden kapattım. 1 hafta çıkamadım travmadan :p
6 bölüme geldim bakalım yeteneği olmayan ama kahraman olmak için kahraman okuluna gitmek isteyen vatandaşın biri belki aynıdır senin boku ile :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
6 bölüme geldim bakalım yeteneği olmayan ama kahraman olmak için kahraman okuluna gitmek isteyen vatandaşın biri belki aynıdır senin boku ile :)
Biliyorum animeyi, şaka yapıyorum :D 2017'nin en ses getiren serilerinden oldu. Biraz Kill la Kill yada Gurren Lagann'ın çizim tipini kullanmışlar hani çizim olarak biraz nostaljik bir çizim tekniği var SAO ile karşılaştırınca ama güzel :)

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Classroom of the Elite veya japonca adıyla '' Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e '' yaz sezonunda başlayıp devam eden animelerden biri ve gerçekten çok hoş , bugün ne izlesemcilere hoş bir tavsiye olabilir.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Mushishi izliyorum insanı dinlendiren güzel bir yanı var

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Shigatsu wa kimi no uso.... Clannaddan sonra ağlamanın eşiğine getirip içime koca bir boşluk oluşturan anime.Daha yeni bitirdim ve ne yapacağımı bilemiyorum sonunu tahmin etmeme rağmen o kadar iyi işlemişler ki...puanım 10 /10

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Shigatsu wa kimi no uso.... Clannaddan sonra ağlamanın eşiğine getirip içime koca bir boşluk oluşturan anime.Daha yeni bitirdim ve ne yapacağımı bilemiyorum sonunu tahmin etmeme rağmen o kadar iyi işlemişler ki...puanım 10 /10

Bu kadar geç başladığınız için sizin adınıza üzüldüm , çünkü o anime gerçekten güzel ve insan bir süre sonra kaliteli anime bulmakta zorlanıyor. İzlemeyen arkadaşlara bende tavsiye ederim şiddetle. Bu animeden sonra nodame cantabile izlemek iyi gelebilir hazır müzikten gidiyorken.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bu kadar geç başladığınız için sizin adınıza üzüldüm , çünkü o anime gerçekten güzel ve insan bir süre sonra kaliteli anime bulmakta zorlanıyor. İzlemeyen arkadaşlara bende tavsiye ederim şiddetle. Bu animeden sonra nodame cantabile izlemek iyi gelebilir hazır müzikten gidiyorken.
Daha önce 3,4 anime izlemiştim ama bu yaz 15 16 ya ulaştın yeni başladım sayılır o yüzden seçici davranıyorum ve dediğiniz gibi kaliteli bir şey izleyince başka bir anime izleyesim gelmiyor her türde bir anime çok etkiliyor hemen ardında aynı tür izlemeyi pek sevmiyorum ancak dediğinize baktım güzel görünüyor bir süre sonra tekrar müzikli animelere dönerim inşallah çok fazla dram vardı bu animede biraz komik bir şeyler arıyordum ama gene aynı şekilde dram animesine başladım orange. Sonunu az çok tahmin ediyorum ama inşallah mutlu biter :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
normalde anime sevmem izlememde
en son one punch man'i izledim 2. sezonu bekliyorum umarım çıkar

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Sao'nun ordinal scale adındaki filmi internete düşmüş ve çevrilmiş. Sao bildiğimiz sao işte zevkle izleniyor :blush:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bungou stray dogs. Hala izlemeyen varsa hiç düşünmesin kurgu olarak gerçekten farklı bir anime beklentim yüksek değildi en iyilerim arasına girdi 10/10

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Naruto dan sonra Boruto
boruto-the-naruto-movie.png

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382