30 Yaşında Gidiyorum !

Bu konuyu okuyanlar

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
@spybot Hayırlı tezkereler bu arada askere gidenlerden şunu merak ediyorum ilk gittiğinizde sizi nasıl karşılıyorlar ne yaptırıyorlar? Zahmet olmasa yazabilir misiniz?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
21 gün ezine çanakkaledeyim bakalım ordan nereye sürgüne edecekler acaba :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
genede amerikalı olmadığımıza şükretmek gerek orda çoğunlukla son şans askerlik olan tipler çok...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Beni kapıdan geri kovsalar olmaz mı acaba yaşın 30 olmuş gelmene gerek yok felan :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Beni kapıdan geri kovsalar olmaz mı acaba yaşın 30 olmuş gelmene gerek yok felan :D
urfada askerken 50 yaşında bıyıklı biri gelmişti zamanında yapmış ama yazıcı kıllık olsun diye 12gün eksik yazmış bir şekilde ortaya çıkmış tugaya eksik günleri tamamlamaya gelmişti bunu gördüm ne ayaksın? dedim anlattı bıyık ne? göstererek sormuştum 12gün için kesmeyim dedi ben kesmen gerek derken alay komutanı ali albay geldi benim sorduklarımı oda sordu bir tık ileri bıyıklarını kes dedi...
yani 30-40-50 olsan da gel derler...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
urfada askerken 50 yaşında bıyıklı biri gelmişti zamanında yapmış ama yazıcı kıllık olsun diye 12gün eksik yazmış bir şekilde ortaya çıkmış tugaya eksik günleri tamamlamaya gelmişti bunu gördüm ne ayaksın? dedim anlattı bıyık ne? göstererek sormuştum 12gün için kesmeyim dedi ben kesmen gerek derken alay komutanı ali albay geldi benim sorduklarımı oda sordu bir tık ileri bıyıklarını kes dedi...
yani 30-40-50 olsan da gel derler...

Aynen bi şekilde yapacağız kardeş usta birliği genelde cezaevi çıkıyormuş yada karakol bakalım bana ne çıkacak..:)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Son 3 gün ..:D

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
12 ay malesef ..:)
--- Gönderi Güncellendi ---

Yanıma 1 kutu sinek ilacı götüreyim bari teşekkürler :D

Merhaba,

12 ay maalesef mi ?.. :)

Ben 18 ay yaptım. Ayrıca bütün izinlerimi kullandım. Son bir haftalık kullandırılmayan izini mi bile kullandım. Olur mu demeyin oldurdum. İç hizmet kanunu ve askeri kanunlara meraklıysanız bulursunuz. Yeter ki izin olsun, okudum buldum. Benden sonra gelen alt devre arkadaşlara 15 ay yapıldı askerlik. Ve ben bütün izinlerim (askerliğin sonundaki 1 hafta dahil) kullanınca arkadaşlar benden önce terhis oldular ! :)

Şimdi siz "maalesef 12 ay" yazınca size benim gibi birini örnek göstermeden geçemeyeceğim. Sevinin bence..!

Seve seve yapın yoksa günleri bırakın saatler ve hatta dakikalar geçmez. :)

Saygılar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Merhaba,

12 ay maalesef mi ?.. :)

Ben 18 ay yaptım. Ayrıca bütün izinlerimi kullandım. Son bir haftalık kullandırılmayan izini mi bile kullandım. Olur mu demeyin oldurdum. İç hizmet kanunu ve askeri kanunlara meraklıysanız bulursunuz. Yeter ki izin olsun, okudum buldum. Benden sonra gelen alt devre arkadaşlara 15 ay yapıldı askerlik. Ve ben bütün izinlerim (askerliğin sonundaki 1 hafta dahil) kullanınca arkadaşlar benden önce terhis oldular ! :)

Şimdi siz "maalesef 12 ay" yazınca size benim gibi birini örnek göstermeden geçemeyeceğim. Sevinin bence..!

Seve seve yapın yoksa günleri bırakın saatler ve hatta dakikalar geçmez. :)

Saygılar

Valla mahkumlarla cezaevinde zaman geçeceğede pek benzemiyor..:D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
@spybot ocağa giriyoruz 1 ay kaldı :)Hayırlı tezkereler :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bitmiyor ya günde 8 saat nöbet..:D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Az kaldı az sabret

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
nasıl 8 saat? bizim gece 2saat gündüz 3 saat hafta sonu çarşıya kaçardım gündüz nöbeti olmazdı nöbetçi subay çarşı kağıdını imzalardı...
çarşı izni listesinde olmadığım halde...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
nasıl 8 saat? bizim gece 2saat gündüz 3 saat hafta sonu çarşıya kaçardım gündüz nöbeti olmazdı nöbetçi subay çarşı kağıdını imzalardı...
çarşı izni listesinde olmadığım halde...

Bizim günde 8 saat nöbet var hemde çarşı izni yok bide çelik yelek 5 şarjör tam teçzihat nöbet tutuyoruz :D

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bizim günde 8 saat nöbet var hemde çarşı izni yok bide çelik yelek 5 şarjör tam teçzihat nöbet tutuyoruz :D
Doğrudur, Allah kolaylık versin :) Bizim de zamanımız geldi de, geçiyor :)

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ilk mesajlarda yazdınmı bilmiyorum ama neredeydi askerlik yerin genelde sınırlarda yaklaşık o düzen oluyor.

Son mesajlar