Ts Uzantılı Videoları Nasıl Mp4'e Çevirebilirim

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Televizyonda kayıt yaptığımda videolar ts uzantılı olarak kaydediliyor. Format Factory adlı program ile bu videoları mp4'e çevirmeyi denedim ama olmuyor. Peki sizce ts uzantılı videoları nasıl mp4'e çevirebilirim?
@Ben Kenobi @__kadıköyRAP__

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Açamıyorum. Windows Media Player, VLC Media Player ve K-Lite Codec Pack'in oynatıcısı ile denedim ama açamadım.

@__kadıköyRAP__

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
K-Lite açar normalde. Diğerlerinin de açması lazım. TV'nin markası nedir?

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Gom Player'ı deneyebilirsiniz kendiliğinden TS video desteği ile geliyor. Gerçi VLC ninde açması gerekiyor.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Açamıyorum. Windows Media Player, VLC Media Player ve K-Lite Codec Pack'in oynatıcısı ile denedim ama açamadım.

@__kadıköyRAP__

Vlc media player TS uzantılı videoları çok sağlıklı oynatıyor.Uydu cihazım TS formatında kayıt yapıyor HD yayınları bunu bilgisayarımda VLC player ile izleyebiliyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Vlc media player TS uzantılı videoları çok sağlıklı oynatıyor.Uydu cihazım TS formatında kayıt yapıyor HD yayınları bunu bilgisayarımda VLC player ile izleyebiliyorum.
Malesef ben oynatamadım.
--- Gönderi Güncellendi ---
K-Lite normal olanı değil, Mega-Pack olanı dene, daha fazla kodek var.
Download K-Lite Codec Pack Mega
Hocam yardımınız için teşekkür ederim.
K-Lite Codec Pack ile açmayı denediğimde gerekli kodekler yüklü değil gibi bir şey çıkıyordu galiba.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
O ts uzantılı videoların çalıştığına emin misiniz peki. Eğer çalışıyorsa premiere pro ilede açıp farklı formatlardan birinde çıktı almayı deneyebilirsin.

Normalde ts uzantısını windows media player bile açar.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Arkadaşlar TV'den kaydettiğim ts uzantılı videoları bilgisayarda açamamamın sebebini buldum.
Televizyonda DivX Vod denen bir şey mevcut. Sitesine girdim. Sitedeki programı yükleyip denemeye çalışacağım.
İnşallah sorun çözülür. :)
Bu arada gerek konuda gerekse özel mesaj yoluyla bana yardım eden herkese teşekkür ederim.

Temose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Selam,

Kablonet TV ile bir belgesel yayınını flashdiske kaydettim. Dosya görünümü aşağıdaki gibi. Şimdi benim yapmak istediğim dosya uzantısını değiştirmek. FLV olabilir. Bir çok program denedim. Xilisoft Video Converter, Format Factory vs gibi. Hiçbiri olmadı. Daha önce bir çok kez başka dosyayı değiştirdim ama bu TS uzantılı dosya çok inatçı.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1515491086292.png

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Arkadaşlar Selam,

Kablonet TV ile bir belgesel yayınını flashdiske kaydettim. Dosya görünümü aşağıdaki gibi. Şimdi benim yapmak istediğim dosya uzantısını değiştirmek. FLV olabilir. Bir çok program denedim. Xilisoft Video Converter, Format Factory vs gibi. Hiçbiri olmadı. Daha önce bir çok kez başka dosyayı değiştirdim ama bu TS uzantılı dosya çok inatçı.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 32493
Ben de TV'den kaydettiğim ts uzantılı videoları bilgisayarda açamıyordum. Hangi programı ya da hangi yöntemi denersem deneyeyim açamamıştım. Kaç ay önce bu konuyu açmıştım ve hala bir türlü bu sorunu çözemedim. İnşallah en kısa sürede bu sorunu çözebiliriz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu site işinizi görmesi gerek..
Yanılmıyorsam ben bu siteyi de denemiştim ama olmamıştı.

Son düzenleme:

Temose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu site işinizi görmesi gerek..

100 MB a kadar ücretsiz hizmet veriyor o site. Maalesef bana uymuyor.

Ben de TV'den kaydettiğim ts uzantılı videoları bilgisayarda açamıyordum. Hangi programı ya da hangi yöntemi denersem deneyeyim açamamıştım. Kaç ay önce bu konuyu açmıştım ve hala bir türlü bu sorunu çözemedim. İnşallah en kısa sürede bu sorunu çözebiliriz.

Benim sorunum formatının değiştirilmesi. Gerçi bende PC den açamadım mevcut programlarla ama senin için araştırayım dostum. Mutlaka bir yer bir engel vardır. Genelde bu engeller receiver tarafından kayıt yapılırken koyulur ki sadece TV de izlensin PC ye girip nette yayılmasın vs.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
100 MB a kadar ücretsiz hizmet veriyor o site. Maalesef bana uymuyor.

Benim sorunum formatının değiştirilmesi. Gerçi bende PC den açamadım mevcut programlarla ama senin için araştırayım dostum. Mutlaka bir yer bir engel vardır. Genelde bu engeller receiver tarafından kayıt yapılırken koyulur ki sadece TV de izlensin PC ye girip nette yayılmasın vs.
Evet. DivX Void denen bir koruma mevcut. Sadece kayıt yaptığım TV'de izlenebiliyor.