Nvidia erişim engellendi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

alibaba23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
asdsada.png
merhaba arkadaşlar pc me uygun nvidia sürücüsünü indrip kurduktan sonra denetim masasında 3D ayarlarında hem genelde hemde program ayarlarında erişim reddedildi hatası veriyor.internette bulduğum birkaç çözümü de denedim lakin faydalı olmadı.yardımlarınızı bekliyorum.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
driverı komple sil ondan sonra tekrar dene bakalım.Aynı sorun olacak mı bir 3d ayarlarında hangi işlemi yapmaya çalışıyorsun.

alibaba23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dediğinizi çok denedim sildim birdah ayükledim hızlı kurulum yaptım temiz yaptım experience ve pyhx i ayrı yükledim hiçbiri olmadı.birde yapmak istediğim ayarlar kaliteyi yüksek performans optimum güç yerine de maksimum performansı tercih et.eski sürümnünde oluyordu ama güncellemeyle erişim reddedeildi diyor.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Lettop mu kasamı kullandığın ürün.Bilgisayarcıya felan götürsen.

alibaba23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
packard bell laptop .bilgisayarcıya götürmeye gerek yok bence illaha ki bir çözümü vardır ama kimse yazmıyor sizden başka
--- Gönderi Güncellendi ---
mrtalg moderatörsün bir şey biliyorsundur?

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
packard bell laptop .bilgisayarcıya götürmeye gerek yok bence illaha ki bir çözümü vardır ama kimse yazmıyor sizden başka
--- Gönderi Güncellendi ---
mrtalg moderatörsün bir şey biliyorsundur?
:D Sorun oldukdan sonra bilse ne çözümü biz başdan söylüyoruz ki hani ciddi bir sıkıntı olmadan olayı netliğe kavuştur. :D

alibaba23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ya bunun sebebi bence izin lerde. öle bilgisayarcıya götürecek kadar büyük bir şey değil mesela görüntü önayarla da oluyor reddedildi demiyor. 3 d açınca bu hatayı veriyor

alibaba23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
internetteki herşeyi denedim
BAŞKABİ ÇÖZÜMÜ olmalı