Renk Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Og_Bkc18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün oldu bu sorun, dün yoktu monitörde film izlerken ve video izlerken fark ettim insanların ve nesnelerin etrafı rengarenk oluyor. Yani örnek veriyorum; adam var filmde adam koşarken saçlarının telleri vücudunun etrafı renkli oluyor ve tek renk değil yani kırmızı, yeşil, mavi gibi renkler oluyor. Dümdüz dururken çok az oluyor ama özellikle hareket halinde renkler çıkıyor.

CS:GO oyununa girdim aynı şey var. Hareket edince silahların etrafı olsun nesneler olsun renkli oluyor etrafları. Nvidia denetim masası ayarları sıfırladım ama sorun devam ediyor ve bugün başladı. Sizce neden ve ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun yani ne açarsam açıyım hareket eden bişeyde örneğin insanın yüz hatları burun kenarları kaşları saçları oyunda sila
Screenshot_2017-07-16-17-03-33.png
hlar bombalar vs. gibi herşeyin etrafında renkli çizgiler çıkıyor

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Arkadaşlar bugün oldu bu sorun, dün yoktu monitörde film izlerken ve video izlerken fark ettim insanların ve nesnelerin etrafı rengarenk oluyor. Yani örnek veriyorum; adam var filmde adam koşarken saçlarının telleri vücudunun etrafı renkli oluyor ve tek renk değil yani kırmızı, yeşil, mavi gibi renkler oluyor. Dümdüz dururken çok az oluyor ama özellikle hareket halinde renkler çıkıyor.

CS:GO oyununa girdim aynı şey var. Hareket edince silahların etrafı olsun nesneler olsun renkli oluyor etrafları. Nvidia denetim masası ayarları sıfırladım ama sorun devam ediyor ve bugün başladı. Sizce neden ve ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun yani ne açarsam açıyım hareket eden bişeyde örneğin insanın yüz hatları burun kenarları kaşları saçları oyunda silaEkli dosyayı görüntüle 25438 hlar bombalar vs. gibi herşeyin etrafında renkli çizgiler çıkıyor

Monitörün alt kısmında yada çevresin de tuşlar varsa manitörü fabri ayarlarına getir factory reset diye çıkabilir.

Og_Bkc18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monitörün alt kısmında yada çevresin de tuşlar varsa manitörü fabri ayarlarına getir factory reset diye çıkabilir.
teşekkürler mesajı sonra gördüm ama 1 gün hiç ellemeden dinlendi ve kendine geldi neden bilmiyorum yinede saolun...