HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi Redmi Note 4 ( 4X alırsa global rom yok kendisi yüklemeli)

Reaksiyon puanı
628
Selamlar,arkadaşlar sizlerden birkaç telefon hakkında tavsiye almak istiyorum.Cihazı sosyal medyada zaman geçiren biri kullanacak bu yüzden batarya gücü yeterli olan telefon önerilirse iyi olur, aşağıda sıralı cihazlar hakkında sınırlı bir bilgim var ve 1000 tl altı cihazları kullanmadığım için de çok bilgim de yok kronik sorunlarını da bilmediğim için sizden yardım istiyorum.Uzun yıllar sıkıntı çıkarmasın,bütçe olarak ise max 850 tl ve distribütör garantili olması tercihim.Şimdiden Eyvallah.

Belirlediğim modeller;

Samsung Galaxy j3
Samsung Galaxy J3 Pro
Samsung Galaxy j2
Asus Zenfone Go (4G)
LG G4 Beat
General Mobile GM 5
General Mobile 4G Android One
HTC Desire 825
Lenovo K5
Lenovo K6
Lenovo K5 Plus
İthalatçı garantili de olur derseniz Redmi Note 4x. Bunların arasından K6

Atakan Fidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz 1100-1200 TL'ye Samsung J7 al derim. 1000 TL altı telefonlarda istedigin performansı alamazsınız diye düşünüyorum. İşlemci ve kameraları vasatın altında oluyor.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
750 TL ye kadar telefon önerisi kasmayacak ithalatçı filan farketmez.Fiyatta oynama olmayacak.
Asla ve asla lenovo düşünmüyorum.

Son düzenleme:

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1001 TL bütçem var kamera batarya iyi derece olsun istiyorum oyun oynamam ama sosyal medya çok çok fazla hiç elimden bırakmam diyebilirim buna göre acil bir telefon önerisi yaparsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Moto g4+ kamera anlamında fiyatına göre gğzel

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

MİRAÇ ARSLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
1000 tl Ye kadar kulaklık performansı yüksek telefon arıyorum .telefonu müzik dinlemek sosyal medya hesaplarında dolaşmak için kullanıcam . Yardımcı olacak arkadaslara Teşekkürler

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar
1000 tl Ye kadar kulaklık performansı yüksek telefon arıyorum .telefonu müzik dinlemek sosyal medya hesaplarında dolaşmak için kullanıcam . Yardımcı olacak arkadaslara Teşekkürler
Ne tip kullaklık arıyorsun peki kullan içi kullak üstü ne tarz

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
lg g4... vasat. kasma, donma, ghost screen babası.. diğer lgler de pek farklı değil gerçi
LG kullanicisi olarak bende ghost screen sorunu yasiyorumda LG lerde en ufak kasma donma goremezsin kafandan uydurma yani ya da kulaktan duyma bilgileri millete sen yasamissin gibi anlatma .

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kasma donma olmasa bile ghost screenden dolayı alınmaz

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
G4 te kasma donma oluyorsa telefonunda sorun vardir . Bende G4 ile ayni donanima sahip olan V10 u kullaniyorum ve 2 tane kuzenim G4 kullaniyor . Hic kastigini gormedim.
tasarım vasat... iğrenç. o telefona 2000 tl yatıracağıma mate 9 alırım (seçeneğim android olacaksa) ... lakin ben para biriktiririm iphone 7 alırım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
tasarım vasat... iğrenç. o telefona 2000 tl yatıracağıma mate 9 alırım (seçeneğim android olacaksa) ... lakin ben para biriktiririm iphone 7 alırım.
Kaçırdığın bir kaç nokta var ama . Zaten ben LG den soğudum soğuyacağım kadarıyla . Ama şimdi telefona kasıyor diyemessin , şimdide tasarıma atladın . Kötülemeye çalışıyorsun ama yanlış yerlerden.

1- Tasarım görecelidir kuzenim G4 'ü tasarımından sebep aldı ve kamerasından dolayı
2- Zaten günümüzde alınacak bir telefon asla değildir o fiyata gayet iyi telefonlar var ama kullanmaya gelince kronik sorunlar hariç üzmez (Not : kuzenim acayip memnun telefonundan hatta ekran camı kırıldı bana bu telefonu değiştirmem parasını ödeyip yaptırırım cok iyi kamerası var filan dedi)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kaçırdığın bir kaç nokta var ama . Zaten ben LG den soğudum soğuyacağım kadarıyla . Ama şimdi telefona kasıyor diyemessin , şimdide tasarıma atladın . Kötülemeye çalışıyorsun ama yanlış yerlerden.

1- Tasarım görecelidir kuzenim G4 'ü tasarımından sebep aldı ve kamerasından dolayı
2- Zaten günümüzde alınacak bir telefon asla değildir o fiyata gayet iyi telefonlar var ama kullanmaya gelince kronik sorunlar hariç üzmez (Not : kuzenim acayip memnun telefonundan hatta ekran camı kırıldı bana bu telefonu değiştirmem parasını ödeyip yaptırırım cok iyi kamerası var filan dedi)
Onla beraber çıkan s6 ve z5'in yanında kalas gibi duruyor. Onlarla da karşılaştırmak lazım;)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Onla beraber çıkan s6 ve z5'in yanında kalas gibi duruyor. Onlarla da karşılaştırmak lazım;)
İşte benim anlatmaya çalıştığımı anlamıyorsunuz , bende G4 'ün tasarımını sevmiyorum . Ama tasarımını seven , kalınlığa önem vermeyen insanlar var hatta o küçük kavisi seviyorlar . Ben adamın konuyu değiştirmesine laf söyledim zaten .

Bu arada Z5 değil Z3+ (Z4) rakibi G4 :) Gerçi arada fark yok ama .

Bende sony tasarımını sevmiyorum ve Samsung'un S6 daki tasarımıda itici . S7 de düzeltti nereyi düzeltti diyecekseniz o büyük kamera cıkıntısı , biraz ovalleştirme ve arkadaki kavis . Sony tasarımından da nefret ediyorum çok keskin hatları var.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İşte benim anlatmaya çalıştığımı anlamıyorsunuz , bende G4 'ün tasarımını sevmiyorum . Ama tasarımını seven , kalınlığa önem vermeyen insanlar var hatta o küçük kavisi seviyorlar . Ben adamın konuyu değiştirmesine laf söyledim zaten .

Bu arada Z5 değil Z3+ (Z4) rakibi G4 :) Gerçi arada fark yok ama .

Bende sony tasarımını sevmiyorum ve Samsung'un S6 daki tasarımıda itici . S7 de düzeltti nereyi düzeltti diyecekseniz o büyük kamera cıkıntısı , biraz ovalleştirme ve arkadaki kavis . Sony tasarımından da nefret ediyorum çok keskin hatları var.
Evet samsung git gide iyileştiriyor tasarımı:)