An itibari ile steam çökmüş bulunuyor !

Bu konuyu okuyanlar

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Son 1-2 saattir böyle oyun oynarken birden serverden düştüm ve steam sunuculurına bağlantı kesildi dedi çevrimdışı görünüyordum bende çıkış yaptım tekrar girsem düzelir diye ama bu sefer de steam hiçbir tepki vermiyor açmak için tıklıyorum ama tepki yok böyle bekliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sorun çözüldü steam'e ani bir güncelleme getirilmiş aynı sorunu yaşayanların pc resetlemesi yeterlidir zaten kendini güncelleyip açılacaktır steam

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Son 1-2 saattir böyle oyun oynarken birden serverden düştüm ve steam sunuculurına bağlantı kesildi dedi çevrimdışı görünüyordum bende çıkış yaptım tekrar girsem düzelir diye ama bu sefer de steam hiçbir tepki vermiyor açmak için tıklıyorum ama tepki yok böyle bekliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sorun çözüldü steam'e ani bir güncelleme getirilmiş aynı sorunu yaşayanların pc resetlemesi yeterlidir zaten kendini güncelleyip açılacaktır steam
Eyvallah gece steam bağlantım koptuda anlıktı sanırım.

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56
bazen teknik bakımlardan dolayı çöküntü oluyor özellikle bu gece 12 1 arası oluyor

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
steam kendini gececi tayfa için ayarlasın :D

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Kuzenim botla karşılaşmıştı, adamın adı hile sitesi ve adam bot. Hatırladıkça tebessüm ederim.
Var böyle şeyler daha kötüleri de var ben sırf bunlar yüzünden oyundan soğudum o kadar kasıp aldığım skinleri hep sattım oyun iade edilse ederdim ama duruyor öyle kütüphanemde 180 saat süresi var hiç bir işe de yaramadı şimdi de bir eksikliğini hissettirmiyor bana.

Son mesajlar