SDN'ye ısmarlama video! Ne çekelim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
bana da Lumia640LTE hediye ederse çok makbule geçer the grudge Lumia alınmasına hep karşı 100lira olsa da aldırtmıyor...

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
bana da Lumia650 hediye ederse çok makbule geçer the grudge Lumia alınmasına hep karşı 100lira olsa da aldırtmıyor...

Kanaatkar olmak güzel birşey.

Son model iphone veya samsung istenmesi olayın doğallığını kaçırırdı :)

Reaksiyon puanı
16,118
Kanaatkar olmak güzel birşey.

Son model iphone veya samsung istenmesi olayın doğallığını kaçırırdı :)
model'i 640lte ile değiştirdim ikinci el alma şansım yok sıfır alma şansım yok 3-5K telefona vermek bana pek mantıklı gelmiyor o paraya araba alırsın Bodrum'a,Çeşme'ye filan gidersin...

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
model'i 640lte ile değiştirdim ikinci el alma şansım yok sıfır alma şansım yok 3-5K telefona vermek bana pek mantıklı gelmiyor o paraya araba alırsın Bodrum'a,Çeşme'ye filan gidersin...

Bide ne havan olur değilmi renault 12 tx ile :)

baristolon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonların şarj olma sürelerini çekip bir kıyaslama yapabilirsiniz. S8, XZ Premium, Iphone 7 Plus, G6 gibi modeller için konuşuyorum. :) Onun haricinde şu sırada popüler olan bu "mining" hakkında bilgi verici bir video çıkartabilirsiniz. Son olarak da amiral gemisi modellerin 4K video kaydı performanslarının karşılaştırmasını yapabilirsiniz. :)

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
En merak ettiğim konu arka kamerası iyi 2. günü rahat rahat çıkartan bir telefon var mı piyasada :)

Efkan52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ANC(Aktif Gürültü Önleme) özelliğine sahip kafa üstü 1000 tl ve üzeri en iyi 5 bluetooth kulaklık incelemesi yapılsa çok güzel olur.Türk teknoloji sayfalarında hiç bu tarz bi video bulamadım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kerem abi şu ön kamera konusunda Lg V20yi bulup Lg V20 vs LG G6yi yaparsanız çok güzel olur onu tekrar hatırlatayım dedim
G6 gerçekten rezalet ya geçen baktım benim V10'un ön kamerasından daha dar ve kötü çekiyor .

Arkası gayet iyiydi çok fark yoktu . Ama ön rezalet.

Not : Teknoloji mağazası ortamında diğer ortamlarda bilemem . LG ne yapıyor bilmiyorum .

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Türkiyedeki hiçbir büyük teknoloji kanalının yapmadığı birşey önersem ? Manjaro Linux'un incelemesini çekin :D

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Android 8.0 ve ios 11 ile gelecek olan yenilikleri kıyasladığınız bir video çok iyi olur

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
SDN ekibi olarak en yeni ürünleri, etkinlikleri ve diğer gelişmeleri takip edip bunlarla alakalı videolar çekiyoruz :) Ancak fark ettim ki, bazen takipçilerimizden "bunu nasıl düşünemedim" dediğim çok iyi video fikirleri geliyor.

O yüzden buraya böyle bir konu açayım, sizden gelen tavsiyeleri dinleyelim ve çekilmesi mümkün olan iyi fikirleri değerlendirelim dedim :D

Buyrun video ısmarlayın!
Şey mikro usb ile type c arasındaki farkları yapsanız güzel olur ayrıca dbrand, papscover gibi telefon stickerlarını inceleseniz güzel olabilir

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Neden nickimden dolayı ciddiye alınmıyorum. :):);):D

Ahmet Nalpak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 tl ye alınabilecek telefon tavsiyeleri olabilir veya htc modellerinin özellikle htc 10-one m9-one m8 gibi modellerinin neden hiçbir teknolojisi magazalarında olmayışını ,bizi aydınlatacak bir video hazırlanması gayet iyi olurdu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat Burç'un önerisi yayında!

Telefonları edinmek için girişimlere başladık.
Oleeeeeeeeeeeeeeeey ünlü oldum :D:D:D

HTC 10un OIS düşük ışık fotoğraflarında iyi iş çıkarmış videolarda hiç işe yaramamış.
7 Plus ile G6 düşük ışıkta tost makinesi ile çekilmiş hissayatı veriyor.:D

Son düzenleyen moderatör:

Miremin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
SDN ekibi olarak en yeni ürünleri, etkinlikleri ve diğer gelişmeleri takip edip bunlarla alakalı videolar çekiyoruz :) Ancak fark ettim ki, bazen takipçilerimizden "bunu nasıl düşünemedim" dediğim çok iyi video fikirleri geliyor.

O yüzden buraya böyle bir konu açayım, sizden gelen tavsiyeleri dinleyelim ve çekilmesi mümkün olan iyi fikirleri değerlendirelim dedim :D

Buyrun video ısmarlayın!
2017 de cikan amiral gemileri ve htc 10 u ses konusunda karsilastirin.Kulakliklari unutmayin.Azerbaycanda cok seviliyorsunuz

Demirmkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bit coin anlatan bir video örnek 100₺ lik alın

Nereden nasıl aldınız? ne komisyon ödendi? Nasıl nereye sattınız ne kadar kar/zarar ettiniz...

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Oleeeeeeeeeeeeeeeey ünlü oldum :D:D:D

HTC 10un OIS düşük ışık fotoğraflarında iyi iş çıkarmış videolarda hiç işe yaramamış.
7 Plus ile G6 düşük ışıkta tost makinesi ile çekilmiş hissayatı veriyor.:D
Tahmin ettiğim gibi 7 plus düşük ışıkta en kötü sonuç verdi :D

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Samsung galaxy s8'in UKT'sini cekicek misiniz??
Bence gerekli bir uzum kullanmış kişi eleştirsin?
En cok telefonun kenarlarındaki o boya soyuluyor mu v.s.?
Almayı düşünüyorum???☺
1 ayı biraz geçgin sürede kullanıyorum. Elim de su gibi terler boyası soyulmadı.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
hadi ama ısmarlama video başlığı 2 gelsin

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Belki biraz geciktim bunu söylemek için ama allah rızası için bir tane Windows 10 iso'su indirip rufus ile USB'ye yazma ile ilgili bir video çekin. Forumda format atmayı bilmeyen var en azından format medyası yapmanın kaynağı önlerinde olsun da her açılan konuda ayrı ayrı anlatmak zorunda kalmayalım. Bu Windows özel bir konu ve benim sistemimde şu an Windows yok. Ayrıca direk Youtube sayfasında olması herkesin faydalanmasını sağlar. Başka kanallar çekmiş ama o zaman da SDN'nin forumunda o kanalın reklamını vermiş olacaz ve bu bildiğim kadarıyla kurala aykırı. Biraz millete yardım etmemize yardım edin lütfen :D

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Belki biraz geciktim bunu söylemek için ama allah rızası için bir tane Windows 10 iso'su indirip rufus ile USB'ye yazma ile ilgili bir video çekin. Forumda format atmayı bilmeyen var en azından format medyası yapmanın kaynağı önlerinde olsun da her açılan konuda ayrı ayrı anlatmak zorunda kalmayalım. Bu Windows özel bir konu ve benim sistemimde şu an Windows yok. Ayrıca direk Youtube sayfasında olması herkesin faydalanmasını sağlar. Başka kanallar çekmiş ama o zaman da SDN'nin forumunda o kanalın reklamını vermiş olacaz ve bu bildiğim kadarıyla kurala aykırı. Biraz millete yardım etmemize yardım edin lütfen :D

Abi sen de haklısın ama sene 2017 bunu yaparsak YouTube'da çok dalga geçerler. :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Misal @fuattoraman arkadaşımız da bir şeyler yapmış, güzel de bir anlatım olmuş ama insanlar forum içi arama yapmıyor. Bunun üstünden bir video gerek kanımca :)
RUFUS ve Kullanımı
--- Gönderi Güncellendi ---
Abi sen de haklısın ama sene 2017 bunu yaparsak YouTube'da çok dalga geçerler. :D
Dalga niye geçsinler hocam ? :D Sonuçta faydalı bir iş yapıyoruz, insanlara o bilgisayarcıya gidip 30TL vermekten ve bilgisayarcının bulaştırdığı virüslerle uğraşma eziyetinden kurtarıyoruz. Diğer forum kanallarından biri de çekmiş de gereksiz şeyler anlatmışlar. Hatta onların yaptığı gibi yaparsanız istediğiniz gibi çalışmıyor. Denedim.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Mikro usb ile type c araındaki farklaaaar :mad:
--- Gönderi Güncellendi ---
Dbranddddddd :mad:

Son mesajlar