Bu konuyu okuyanlar

recainette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Signup :: TorrentLeech.org
Torrentleech üyelikleri şuan açık linkten kayıt olabilirsiniz,daveti kodu bölümüne "EASTER2017" yazıcaksınız (tırnaklar olmadan)
Kaliteli tracker kapanmadan kayıt olun.

babycray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
turknova davetiyesi isteyen arkadaşlar : [email protected] adresine ad-soyad bilgilerini yazarak istekte bulunsunlar. elimde 50 den fazla davetiye hakkı var. bitene kadar yardımcı olmaya çalışıcam. genelde e-mailimi kontrol ettiğimden burdan takip yapmak , kimin kayıt olduğunu bilmek zor. şimdiden 3 kişiye davetiye yolladım gördüğüm adreslerden ama dediğim gibi e-mail adresime gelecek isteklere geri dönüş yapacağım

babycray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
davetiye bekleyen arkadaşlar, lütfen bana burdan yazarak burayı işgal etmeyin. dediğim gibi belirttiğim adrese ad-soyad bilgilerinizi bırakın.

babycray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
61 adet nova davetiyesinden 35 kişiyi üye yapmış bulunmaktayım. kalan 26 adet davetiye için neden torrent dünyasına adım atmak istediğinizi ve ne bildiğinizi belirten bir yazı ile '[email protected]' adresine yazacağınız yazı ile davetiye alabilirsiniz.
ben onların facebook sayfalarından kendimi anlatan bir yazı ile ulaşarak üye olmuş sonrasında belli bir ücret karşılığı vip üyeliğe çıkarak bu davetiyeleri kazanmış biri olarak sizden sadece kendinizi ve torrent bilgi düzeyinizi anlatmanızı istiyorum.
not: buraya yazılanlar dikkate alınmayacaktır.

Muhtar50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sloopycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
suan bircogu üye alımını açtı. yukardakilere ek olarak letseed.net , turkseed.com u yazabilirim. herkese iyi bayramlar...

mahout

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
letseed.net , turkseed.com davetiyesi olan var mı