Bu konuyu okuyanlar

Wasabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bitane yabancı bi dizi vardı ya adını unuttum bi kadın var ondan bi sürü klonlamıslar ve her ülkeye farklı kimlik ve farklı meleklere verilmiş bitanesi haydutlardan kaçarken başka ülkeye gidiyor ve metro istasyonunda tesadüf kendi klonuna çarparak ölmesine sebep oluyor ve onun kimliğini alıp onun yerine geçiyor hatırlayan varmı yaa :((

*yusufarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size söylüyorum lütfen bunu bulun anlatıyorum

film galiba çinde geçiyor ve bir taş var özel bir taş sarı filmin ilk başında da çıkıyor nasıl yapıldığı sonra bir soygun oluyor ve bu taşı soyguncu olan adam temizlikçi abiye saplıyor(Baş roldeki).Sonra o taş adamın içine giriyor ve adamın demirleri kontrol etme gücü oluyor ve hızlı iyileşme gücü oluyor.Ve bir kadın onu eğitiyor.Galiba Mutantlarda vardı.lütfen bulun arkadaşlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar size söylüyorum lütfen bunu bulun anlatıyorum

film galiba çinde geçiyor ve bir taş var özel bir taş sarı filmin ilk başında da çıkıyor nasıl yapıldığı sonra bir soygun oluyor ve bu taşı soyguncu olan adam temizlikçi abiye saplıyor(Baş roldeki).Sonra o taş adamın içine giriyor ve adamın demirleri kontrol etme gücü oluyor ve hızlı iyileşme gücü oluyor.Ve bir kadın onu eğitiyor.Galiba Mutantlarda vardı.lütfen bulun arkadaşlar
Arnold schwarzenegger'in ona benzer bir filmi vardı yanlış hatırlamıyorsam ona bir bak istersen,ama onun başlarında gökyüzünden geliyordu sanırım.:)

Nelalexius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Bitane yabancı bi dizi vardı ya adını unuttum bi kadın var ondan bi sürü klonlamıslar ve her ülkeye farklı kimlik ve farklı meleklere verilmiş bitanesi haydutlardan kaçarken başka ülkeye gidiyor ve metro istasyonunda tesadüf kendi klonuna çarparak ölmesine sebep oluyor ve onun kimliğini alıp onun yerine geçiyor hatırlayan varmı yaa :((
Orphan Black mi ?

Umut eveyik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanilmisyosam rusyada bi yer altina üssüne 10 civari bi asker giriyodu bi hastalik icin sonra cikamiyolardi künyeleriyle birbirlerini eşlestirip kimi olduruceklerini seciyolardi sona kalan da hepsini gömücekti hatirliyamadom filmin ismini yardimci olurmusunuz

macchu picchu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000-2003 yılları arasında televizyonda abartmıyorum nerdeyse her hafta başka kanalda oynayan bi film böyle ninja kaplumbağlar gibi yüzleri vardı savaşçılardı birde başrolümüz vardı ama yüz isim hiçbişey hatırlamıyorum onunla ilgili bu tarz fimler vardır zaten şuanda o ninja kaplumbağlara benzeyen savaşçıların dünyasına gidiyodu işte orda macera başlıyodu yeraltı şehri gibi bi yerde böyle hatta karınca z ve küçük askerler diye filmlerin yayınlandığı dönemlereydi televizyonda hep görüyodum fantastik bilim kurgu filmi yüksek ihtimal.

iskendero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar . benim aradığım fim biraz eski yapım yılını hatırlamıyorum çocukken izlemiştim senelerdir bulmaya çalisiyorum filmden hatırladığım bazı sahneler var büyücülük okulu gibi bir olay vardı bir öğrenciyi gaza getiriyolardı işte sen yapamazsın falan koftisin falan diyorlardı. ölü diriltme olayı vardı diriltemessin zaten yasak gücün yetmez falan diyorlardı sonra çocukda diriltti filmden hatırladığım bu kadar valla bulabilirseniz sevinrim filmi yaklasık 10 yııl önce izlemiştim televizyonda

Borakura5593

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba;
Benimde senelerdir aradığım fakat bir turlu adini hatirlayamadigim bi yabanci film var. Konusunu tam olarak hatirlayamiyorum fakat hatirladiklarim sunlar;
Genc bi kiz ve bi erkek basrol oyunculari yanlarinda 7-8 yaslarinda bi erkek cocugu farkli bi ulkeye gidiyolar ve cok degisik maceralar yasiolar bilim kurgu agirlikli bi film. Hatta bi sahnede cocugun yarılmıs beton tabakalarindan kosarak karsiya gectigi bi yer vardi. Sonrasinda ise kucuk cocuk yeralti magarasina giriyor ve orda babasinin hazinesini buluyor gunlugunu falan buluyor. Aklimda kalan sadece bunlar. Bilen varsa cok sevinirim. Simdiden tesekkurler

burkiis1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir adam geliyor bir çocuğun evine giriyor.o adamdan korkutuğu için babasına arkadasım dior.annesi ölmüş arabasını hurdalıga atıyolar.babannesi var o olüyor filmin sonunda çatıya o adam kendı ısmını yazıp ......... gitmedi falan yazıyor

bulursanız sevınırım arıyorum 2 gundur bulamıyorum

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
Yanilmisyosam rusyada bi yer altina üssüne 10 civari bi asker giriyodu bi hastalik icin sonra cikamiyolardi künyeleriyle birbirlerini eşlestirip kimi olduruceklerini seciyolardi sona kalan da hepsini gömücekti hatirliyamadom filmin ismini yardimci olurmusunuz

Merak ettim bu filmi, bulan olursa sevinirim arkadaşlar.

gkhnglck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

İşkence odası

arkadaşlar sinamada izlediğim beni çok etkileyen bir film fakat bi türlü adını hatırlayamıyorum bulup nişanlımla tekrar izlemek istiorum:(

film sanırım bir fransız yapımıydı filmde tanımadığı bi ailenin eline düşen küçük kıza işkence ediliyo ve kız zor şer ellerinden kaçıyo büyüyo fakat ikide bi vucudunu kesen bi yaratık görüyo arkadaşları onu bulduğunda muhakkak bi yerinde derin bi kesik oluyo ama aslında piskolojisi bozulduğu için kız kendi kendini kesiyo.bu arada kız büyümüş genç kız olmuş oluyo ve kendine işkence yapan aileyi bulup bütün aileyi çocuklarda dahil pompalı tüfekle öldürüyo bir süre sonra oraya en yakın arkadaşıda geliyo olayın şokuna giriyo bu arada kız o kendini kesen yaratığı yine görüyo ama kız bu sefer kendi boğazını kesiyo en yakın arkadaşı tam evi terk edicekken bodrumdan sesler duyuyo tam aşşağı indiğinde birde görüyoki her tarafı kesik işkence görmüş küvete zincirlenmiş bi kadın onu kurtarmaya çalışırken ülkenin zengini olan masonlar geliyo ve oraya başka bi aile yerleştiriyo ve o kıza işkenceler ediyolar en sondada derisini tamamen soyup ne gördüğünü soruyo masonların başındaki kadın ve bunun üstüne kadın konuşma yaptıktan sonra kendini silahla vuruyo
İşkence odası
--- Gönderi Güncellendi ---
Uzun zaman önce izlemiştim zengin bir adam vardı karısı bunu en yakın arkadaşıyla aldatiyordu karisi sevgilisi ile birlikte adama bir ilac icirmisti adamin bütün hayati fonksiyonları durma derecesine gelmisti kadinin amaci kocasini öldürüp mirasina çökmek doktor incelemeden sonra ölüm raporu verdi ama adam olmedi otopsi falan yapıldı adama tam mezara gömülürken adam uyanip kurekle birini öldürüp mezardan cikiyordu. Gerisini hatırlamıyorum bu filmi bulabilirmisiniz rica etsem

ihsan bilici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar soracagım film biraz eski olabilir.
Katilin yüzünü gördüğü için öldürülmeye çalısan bir adam vardı filmde ve onu koruyan samuray ustası ve karısı vardı.
hızlı trende samuray ustası ve karısı onlara saldırdan diğer suikastcileri öldürüyordu tabi hızlı trendeki bütün yolcularda ölüyordu aklıma gelen sadece bu çok araştırdım ama bi türlü bulamadım.Yüzünü gören herkesi öldüren kişiyle de onu koruyan samuray ustası filmin sonunda bi adada savaşıyorlar ve koruyan usta ölüyor katili de korunan adam öldürüyor tabi kılıç savaşları ile. Yardımcı olursanız sevinirim şimdden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
15
selam arkadaslar filmin basinda peruklu 2 adam var bizim adam polis gibi bisey eskiden atv yayinlandi adam bara gidiyo anlasma bozuluyo perunu cikartiyo bardakilerle dovusuyo kel adam sonra adami tutukluyo arabasina ates ediyor sonra yasakli bi bolge var orda kotu adamlari halediyo kotu adam bi adamin kardesini kacirmis onu kurtariyolar filmin sonunda kamera yasak bolgeyi cekip bitiyo hatirliyan carsa soylesin lutfen
Merhaba arkadaşlar soracagım film biraz eski olabilir.
Katilin yüzünü gördüğü için öldürülmeye çalısan bir adam vardı filmde ve onu koruyan samuray ustası ve karısı vardı.
hızlı trende samuray ustası ve karısı onlara saldırdan diğer suikastcileri öldürüyordu tabi hızlı trendeki bütün yolcularda ölüyordu aklıma gelen sadece bu çok araştırdım ama bi türlü bulamadım.Yüzünü gören herkesi öldüren kişiyle de onu koruyan samuray ustası filmin sonunda bi adada savaşıyorlar ve koruyan usta ölüyor katili de korunan adam öldürüyor tabi kılıç savaşları ile. Yardımcı olursanız sevinirim şimdden teşekkürler.
the hunted 1995 google train scene yaz olabilirmi

Son düzenleme:

ihsan bilici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaslar filmin basinda peruklu 2 adam var bizim adam polis gibi bisey eskiden atv yayinlandi adam bara gidiyo anlasma bozuluyo perunu cikartiyo bardakilerle dovusuyo kel adam sonra adami tutukluyo arabasina ates ediyor sonra yasakli bi bolge var orda kotu adamlari halediyo kotu adam bi adamin kardesini kacirmis onu kurtariyolar filmin sonunda kamera yasak bolgeyi cekip bitiyo hatirliyan carsa soylesin lutfen

the hunted 1995 google train scene yaz olabilirmi

Adamısın sen ya çok teşekkür ederim kardeşim üzerimden öyl bi yük kalktı kı çok tşk ederim.

Kimsnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar şimdi bi grup genç var bunlar hız trenine biniyor ondan sonra bu gençler tek tek öldürülmeye başlıyor. Mesela 2 kız solaryumda bronzlaşırken oranın içinde kalıp yanarak ölüyorlar. Bi tane adam bar gibi bi yerde dururken balta sanırım o atılıp öldürülüyo. Sanırım 5 6 sene önce izlemiştim. Yardımcı olursanız sevinirim.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Merhaba arkadaşlar şimdi bi grup genç var bunlar hız trenine biniyor ondan sonra bu gençler tek tek öldürülmeye başlıyor. Mesela 2 kız solaryumda bronzlaşırken oranın içinde kalıp yanarak ölüyorlar. Bi tane adam bar gibi bi yerde dururken balta sanırım o atılıp öldürülüyo. Sanırım 5 6 sene önce izlemiştim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Son durak film serisi ya 2 yada 3 olması lazım

knygn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde merak ettiğim bir film var.Yardımcı olursanız sevinirim.Film Hollywood filmiydi sanırsam.Ünlüde biri oynuyor ama çıkaramıyorum.Filmde adam uyandığında ve ya başka bir şey olduğunda kim olduğunu hatırlamıyor.Ama her şeyi önceden yaşamış (planlamış) gibi cebinde otobüs bileti falan buluyor.Bu sayede kurtuluyor.Böle bu tarz film.Anlatım eksik olabilir.Zaten çok zor hatırlıyorum.Teşekkürler.
Paycheck (2003) - IMDb

romajdan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba.
Adını hatırlayamadığım film ise şu sahnelerden oluşmaktaydı hatırladığım kadarıyla sizlerle paylaşayım;
Film ilk önce bir banyo da geçiyor kahramanımızın elinde bir fön makinesi var ve sanırım telefonu çalıyor fön makinesini ise o panik ile su dolu küvete düşürüyordu.Hazır olun filmin en güzel tarafı buradan sonra başlıyor.Adam banyoya geri geliyor yıkanmak için ayağını küvete tam sokarken elektrik akımı sonucunda kısmi çarpılıyor ve ondan sonra çevresinde kendisi hakkında bütün düşünülen sözleri duymaya başlıyor.Umarım filmin ismi aklınıza gelmiştir,basit ve saçma bir anlatım olmuş olabilir fakat çok uzun zaman önce izlediğim kadarıyla anlattım sizlere.Bulacak olan,kafa yoracak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Öncelikle merhaba.
Adını hatırlayamadığım film ise şu sahnelerden oluşmaktaydı hatırladığım kadarıyla sizlerle paylaşayım;
Film ilk önce bir banyo da geçiyor kahramanımızın elinde bir fön makinesi var ve sanırım telefonu çalıyor fön makinesini ise o panik ile su dolu küvete düşürüyordu.Hazır olun filmin en güzel tarafı buradan sonra başlıyor.Adam banyoya geri geliyor yıkanmak için ayağını küvete tam sokarken elektrik akımı sonucunda kısmi çarpılıyor ve ondan sonra çevresinde kendisi hakkında bütün düşünülen sözleri duymaya başlıyor.Umarım filmin ismi aklınıza gelmiştir,basit ve saçma bir anlatım olmuş olabilir fakat çok uzun zaman önce izlediğim kadarıyla anlattım sizlere.Bulacak olan,kafa yoracak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Mel gibson'ın filmi olabilir ona bak büyük ihtimalle odur."Kadınlar ne ister?" filmin adı buydu sanırım.:)

Ramazan gumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gencler bitane kralice modern dunyaya geliyo bi tane korumasiyla bu korumasi bi tane genci bilgisayar oyununda kara sovalye oldugu icin yetenekli ve ise yarar saniyor ama bekledigi gibi biri cikmiyo ama zorunda oldugu icin kraliceyi gence emanet ediyo kralicenin ismi su lin ve ona dokunulmasi yasak kralicenin korumasi bi tane comlege atlayip isinlanip gidiyo sonra bu kralicenin disarda dolasmasi icin kiyafetleri uygun olmadigi icin avmye gidip alisveris yapiyolar o sirada dondurma almaya gidiyolar kralice dans eden bir grup goruyo kendiside dans etmeye basliyo sonra genc annesiyle falan tanistiriyo herneyse siz belki anlamissinizdir

baytusunami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde ismini hatırlamadığımız film var. Hatırladığım sahneler; Gençler var toplamışlar. Her birinin bir özelliği var. Yetenekleri var. Okul gibi bir yer deler. Ancak burada gizli birşeyler dönüyor. Programlama yeteneği olan genç biseylerden şüpheleniyor. Bununla bir kız ilgileniyor eğitimi ile ilgili. Burada gençler bu şekilde kriz geçirerek oluyor. Beyinlerine çip yerleştiriyorlar mis bilmiyorlar. Her şeyi unutuyorlar. Bu gence yardım eden kızda bir tuhaflık hissediyor. Kız sanki onu hatırlamıyor. Kız buna bir mendil vermişti. Mendil deki kokudan kızın hatırlayacağınız düşünüp kıza koklatinca kız hatirladi ve ona anlatacakken kızın ağzından burnundan kan gelerek oldu. Beyinlerindeki çip kısa devre yapıp oluyorlarmis. Bu gencin kafatasinda metal olduğu için bu çip diğerlerine olduğu gibi bunu öldürülüyor. Olayı bu genç çöziyor.

hakan006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende bi filmi hatırlayamadım. Filmde adam ajan olmak istiyordu sınavlarına katılıyor sonra yolda giderken bunu birileri kaçırıyor ve sorguya çekiyolar kimsin nesin necisin diye biraz zorladıklarında bizimki bülbül gibi şakıyor herşeyi anlatıyo o sırada kapılar açılıyor bütün ajanlar etrafında onu sınava sokanlar film böyleydi aklımda kalan kısmı bulabilirmisiniz?

hakan006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende bi filmi hatırlayamadım. Filmde adam ajan olmak istiyordu sınavlarına katılıyor sonra yolda giderken bunu birileri kaçırıyor ve sorguya çekiyolar kimsin nesin necisin diye biraz zorladıklarında bizimki bülbül gibi şakıyor herşeyi anlatıyo o sırada kapılar açılıyor bütün ajanlar etrafında onu sınava sokanlar film böyleydi aklımda kalan kısmı bulabilirmisiniz?

batuhan07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi film vardı tam restaurant kapancağında bir adam geliyordu çalışanların suratı asılıyordu ve yemek istiyordu adam yemeği yapan kişide güzel olmasın diye mesela yere düşürüyordu falan devamını htırlamıyorum ama güzeldi

hakan006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi akşamlar konuya nasıl girilir bilmiyorum.Ben gençliğimde tv de izlediğim 2 filmi tekrar izlemek istiyorum ama adlarını hatırlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

1- Bir trende mısırdan gelen bir lahit nakledilirken merak edip açan biri mumyanın gözlerine bakınca mumyadan o adama geçen kötü bir ruh bedeni ele geçiriyor sonra o adamın gözüne bakan kişiye geçiyor filmin sonuna doğru o ruhun uzaydan geldiği misirlilarin son ölen kişiyle gömdüğü falan ortaya çıkıyordu
2-1800 lu yıllarda ölüleri yaşama döndürmeye çalışan bir bilim adamı deneylerinde biçimsiz yaratıklar ortaya çıkarıyordu en sonunda başardı ölünün kemiklerine barut benzeri birşey yaktiginda yaşayan kişinin etleri organları ölen kişiye geçip hayata dönüyordu

Yardımcı olursanız sevinirim arkaşlar

İbrahim1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar
Elleri kirli bir adam vardi filmde hep eli gozukuyodu komedi filmi gibi bi kac kisi daha var olay onlari konu aliyo sonra bunlarin hepsi bi ucakta yolculuk yapip öluyolar degisik bir film hatta bir itfaiyeci var
Hatta bi tane de titiz bir adam var elleri kirli adamin aksine hepsi ayni ucak yolculugunda bulusuyolar bilmeden elleri kirli adam en sonunda titiz adama dokuniyodu boyle biseydi

Hamza GnLtY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sa arkadaşlar bi flim izlemiştim çocuklar kasabada kalıyor aileleri kaybolmuş kasabayı arıyor çocuklar aileleri gelene kadar yaşamaya çalışıyorlar
bi kale gibi bir kasaba çan fln var bide dilsiz bi tane çocuk var çanı o çalıyor hatırladığım bu kadar yardımcı olursanız sevinirim