Siz olsanız hangi siteden alırdınız ?

Bu konuyu okuyanlar

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar Xiaomi Mi Band 2 alıcam ancak kafam karışık. Şimdi Hepsiburada'dan alırsam 94,90₺ ancak garanti yok. Miui Türkiye'den alırsam garanti verdiklerini söylüyorlar ve orda fiyat 99,90₺ Siz hiç Miui Türkiye'den alışveriş yaptınız mı ?

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar Xiaomi Mi Band 2 alıcam ancak kafam karışık. Şimdi Hepsiburada'dan alırsam 94,90₺ ancak garanti yok. Miui Türkiye'den alırsam garanti verdiklerini söylüyorlar ve orda fiyat 99,90₺ Siz hiç Miui Türkiye'den alışveriş yaptınız mı ?
bence güvenilir olan yerden yap. Miui garanti veriyorsa oradan al. Yok hiç riske girmeyeyim diyorsan Türkiye garantisi olan başka bir model al.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Şimdi baktım stokta yok. Ben de n11 den almaya karar verdim. Yanında kordon hediyeli.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba arkadaşlar, öncelikle kullanan arkadaşlar biraz tecrübelerinden bahsedebilir mi?
alıp almama konusunda kararsızım, sürekli bisiklet binen bir insanımo konuda iyi olacağını düşünüyorum ama başka artılarını söyler misiniz?

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Uzun zamandır giremedim kusura bakmayın. Mi band 2 aldım ve size görüşlerimi söylemek istiyorum. Öncelikle cihazın şarjı 3 hafta kadar gidiyor bu çok iyi süre. Adım sayar güzel çalışıyor, kalp ritmini ölçüyor ancak doğruluğu tartışılır yine de yakın değerler ölçüyor. Bildirim gelince ekranda simge olarak göstermesi, titreyerek alarm çalması çok işe yarıyor. Arayanın ismi ekranda yazıyor. Ayrıca IP67 sertifikası var suya toza dayınıklı. Bir saat boyunca 2.5 metre havuzda yüzdüm ve hiçbir sorun çıkmadı aynen çalışmaya devam ediyor. Yani elinizi yıkarken çıkarmanıza hiç gerek yok. Ben iPhone ile kullanıyorum. Android'de çok daha fazlası yapılıyor ama ben bu kadarı ile mutluyum. Ayrıca bileklik olarak şık duruyor sadece saat olarak kullanılabilir. Alacak olanlara kesinlikle öneririm. Bu ilk Xiaomi cihazım oldu ve kesinlikle diğer ürünlerden de alacağım.

strada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi band 2 kullanıcılarından görüşlere ihtiyacım var.. Lütfen.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Mi band 2 kullanıcılarından görüşlere ihtiyacım var.. Lütfen.
Merhaba çok geç oldu ancak uzun zamandır buralarda değildim şimdi yazabiliyorum. Ben mi band 2 den çok memnunum. Şarjı ve alarm özelliği çok iyi. Sabahları uyanma sıkıntısı çekiyorsanız sizin için çok iyi olur. Onun dışında kim görse ne güzel saat , nerden aldın gibi sözler söylüyorlar. Sırf saat için bile kullanılır. Ben yürüyüş yapıyorum ve adımlarımı sayıyorum ayrıca çok uzun süre hareket etmezsen seni uyarıyor ayağa kalk yürü diye bu çok güzel özellik. Kısacası alın pişman olmayacaksınız.