CS:GO Sistem İstenimleri

Bu konuyu okuyanlar

Enes Can Akyazı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar çok kısa bir sorum olacak sizlere.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

CS:GO almak istiyorum fakat sistemim biraz eski fotoğraflardaki sistem özellikleriyle cs:go da düşük grafik ayarlarında kaç fps alırım çok fazla donma olur yani siz olsanız bu sistem özelliklerine CS:GO alır mıydınız?

Teşekkürler. İyi günler.
h1.png

h2.png

Son düzenleyen moderatör:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ekran kartını göremiyorum ? Bilgisayarıma sağ tıkla > yönet > grafik bağdaştırıcıları
--- Gönderi Güncellendi ---
Hiç değilse 2GB daha ram alabilirsin. e6500 kötü değil, ekran kartın idare etmiyorsa RX560 yada GTX 1050 almanı öneririm eğer PSU kaldırır diyorsan.
Ama sistem geneline bakınca 2GB daha ram en azından bana sırıtıyor buradan. Normalde oyun sisteminde 8GB olmalı ama kısa vadeli ucuz çözüm tavsiyesi veriyorum sana.

Enes Can Akyazı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ortalama kaç fps alırım?
Teşekkür ederim bu arada.

sdn1.png

Son düzenleyen moderatör:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
İşlemcinin çipini kullanıyor bilgisayarın. Bu şekilde 20FPS alırsan iyi. Bu bilgisayara CS:GO için gerekenleri bir listeleyim istersen ?
  • +2GB RAM
  • GT 1030
http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gt1030-gddr3-2gb-64bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html
Ucuz yoldan da diğer ram'in ile aynı hızda bir ram alırsan tamamsın, +100FPS alırsın.
+2 dememe bakma, daha da yükseltebilirsin ama artık o işlemcinin yavaştan değişmesi gerek ve onun desteklediği ram'lar yavaş, güncel bir işlemci aldığında daha iyi ram alırsın.

ustundaggg_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
benim eski sistemin aynısı büyük ihtimal marka exper her şeyi düşür çözünürlüğüde 30 fps rahat alırsın

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
benim eski sistemin aynısı büyük ihtimal marka exper her şeyi düşür çözünürlüğüde 30 fps rahat alırsın
Alır onu almasına da CS:GO için 60 FPS'in (Stabil olarak) altı iş görmez. 100FPS stabil almak oyundaki skoru ciddi iyileştiriyor. Üstelik bazı ışıklandıkmalar, haritalar, gölgeler hatta sis bombaları bile FPS'de bazı dönemlerde düşüşe neden oldular ve hala da misal ışıklandırma en azından bende bir 60FPS fark yaratıyor. Bir bakıyorum bir bölgede 150-160FPS'leri görüyorum, diğer tarafta 30FPS'e düşecek neredeyse.
CS:GO çok iyi optimize edilmiş bir oyun değil ve biraz sistem istiyor.

ustundaggg_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben csgo oynamıyorum kardeşim ama mesajın için teşekkürler eğer birgün csgo oynarsam fps artırmak için ayarları düşürürüm

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
ben csgo oynamıyorum kardeşim ama mesajın için teşekkürler eğer birgün csgo oynarsam fps artırmak için ayarları düşürürüm
Ayarları düşürsen de farketmez çok :D Biraz donanım gücü istiyor CS:GO. Özellikle ekran kartı. İşlemci çok önemli değil. İleride benim muhtemelen bir GTX 1050 almam gerek ki oyunlardan tatmin edici bir performans alabileyim. Ekran kartımın bugünkü fiyatı sıfırı 200TL etmiyor :D Yine işlemcim günümüz oyunları için "yeterli" ama bir GTX 1050 gerek bana.

ustundaggg_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler yeni bir sistem toplayacağım. GTA 5'i zaten rahat kaldırır diye düşünüyorum ama Assassins Creed Unity gibi oyunları kaç FPSde kaldırır . Birde parçalar birbirleriyle uygunmu? Bu daha ilk sorum cevaplarsanız sevinirim . 1400 lira tutuyo toplam bunlar önemli parçalar .

Ekran Kartı : MSI Geforce GTX 1050 Ti OC 4GB 128Bit

Ram : TEAM Elite Plus DDR4 8GB 2133Mhz Soğutuculu Ram Bellek

İşlemci : Intel Pentium G4560 3.5GHz 3MB HD 610 Vga Lga1151

Anakart : MSI H110M PRO-VD DDR4 VGA DVI GLAN SATA 3 USB 3.1
Ram Hızı : 2133Mhz

Teşekkürler Şimdiden

ustundaggg_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu videoyu izledimde tam emin olamadım parçalar birbirlerine uygunmu

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Gayet uygun. G4560 küçük canavar diye anılır forumlarda çünkü ucuz bütçesiyle GTX 1060'ı bir yere kadar kaldırabiliyor :)
Bu arada kasa ve PSU ne yapacaksın ? Elindekileri mi kullanacaksın ?

ustundaggg_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evt onlar elimde var oyunu güçlendirmek için bi işe yaramıyor diye biliyorum o yüzden onları almıcam

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhabalar çok kısa bir sorum olacak sizlere.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

CS:GO almak istiyorum fakat sistemim biraz eski fotoğraflardaki sistem özellikleriyle cs:go da düşük grafik ayarlarında kaç fps alırım çok fazla donma olur yani siz olsanız bu sistem özelliklerine CS:GO alır mıydınız?

Teşekkürler. İyi günler.
Ekli dosyayı görüntüle 24467

Ekli dosyayı görüntüle 24468

Counter Strike Global Offensive

• İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP.
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better.
  • Bellek: 2 GB RAM.
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan.
Min sistem gereksinimi ve sizin sisteminizin özellikleri kafa kafaya, sorun yaşayabilirsiniz.

Counter Strike Sistem Gereksinimleri