Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bu konuyu okuyanlar

Elgun990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleykum soruma yanit verirseniz sevinirim benim telefon 5s touch idd desteklenemiyor diyo ios 10.2den 10.2.1 e guncelledikden sora oldu simdide ios 10.3 beta 6 ayni hatayi veriyo yardimci olursaniz sevinirim kiminsede telinde boylemi acaba

Ekli dosyalar

• IMG_0128.PNG
    IMG_0128.PNG
    37.3 KB · Görüntüleme: 546

Mustafa Arda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 5 , ios 10.3 güncellemesi almayacak mı lakin hala gelmedi?

Frantic1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir sürü zil sesi almıştım şimdi onları bulamıyorum

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
dun gece iphone u is yerindeki laptopla guncelledim. yedeklemede aldim. fakat sifre koymadim. acaba baska bir iphone a yuklenebilir mi benim yedeğim merak ettim

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
dun gece iphone u is yerindeki laptopla guncelledim. yedeklemede aldim. fakat sifre koymadim. acaba baska bir iphone a yuklenebilir mi benim yedeğim merak ettim
evet yüklenebilir çünkü şifresiz bir yedek almışsınız bilgisayar yerine icloud yedeklemesini kullanmanızı öneririm.

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
evet itunese yedeklediginiz telefonu baglandıkdan sonra bu bilgisyarı seçip şifrele diyebilirsiniz

sarı panda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kamera yuvasından çıkmış olabilir, bu durumda kamera telefonun içindeki boşlukta sallanıyor olabilir ya da ses kameradan değil içeride yerinden çıkmış boşta bir vidadan geliyor olabilir. Yapabilirsen youtubeden iphone repair videolarına bakarak telefonu açıp içerideki durumu öğrenebilirsin.
Aynı olay bende de vardı. Kamera yuvasından geliyor. Sıkıntılı bir durum değil yan. İçiniz rahat olsun.

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İphone 7 agir cekim modunda kamera titriyor. Diğer modlarda bu olmuyor. Normal mi bu acaba

hikmet03500

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefoumu sıfrladım sfırlandıktana sonra açtım wi-fi e bağlandım ama etkinletirilemiyor ne yapam gerek

Burak Erarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone kullanmaya yeni başladım, ilk aldığım zamanlarda Safari'den açtığımda Youtube'dan müzikleri arka planda dinleyebiliyordum fakat şu anda bu özellik çalışmamakta. Safari'den açıp arka plana attıp alttaki sekmeden çağırdığımda müzik gözüküyor fakat play'e tıkladığımda müzik uygulamasına atıyor ve Youtube'dan çalmıyor. Bunun çözümü var mıdır acaba?

Ekli dosyalar

• IMG_0054.PNG
    IMG_0054.PNG
    752.2 KB · Görüntüleme: 533
  • IMG_0053.PNG
    IMG_0053.PNG
    476.9 KB · Görüntüleme: 481
  • IMG_0055.PNG
    IMG_0055.PNG
    761.1 KB · Görüntüleme: 570

htcbt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 3GS telefona whited00r 7 yüklemeye çalışıyorum (bunu yapma nedenim whatsup uygulamasını indirebilmek, dha kolay bir yolu var mı? bilmiyorum )ancak son aşamada "Firmware dosyası uyumlu olmadığı için yüklenemedi " hatası veriyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Mahmutdagci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IMG_0807.PNG
Merhaba arkadaşlar Apple iPhone 6s cihazına arama geldiğinde cebimden çıkartıyorum ve telefonu yanmıyor. Apple Genius'a götürdüm telefonu resat attılar fakat bir etkisi olmadı. Yazılım güncellemelerinden sonra da değişmedi. Bir de telefonda yukarıdaki gibi durumlar ortaya çıkıyor. Konu ile ilgili fikri olan ya da daha önce yaşamış olan var mı teşekkürler

Photohsn.30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
IMG_0326.PNG
Merhaba,Ya ilk ios 7 ile Dock daha bi şeffaftı ondan sonra giderek matlaştı sanki yani daha bulanık oldu.şimdi herhangi bi duvar kağıdı yaparken çok kötü duruyor.duvar kağıdının üçte biri kesilmiş gibi oluyor.mesela ilk ios 7 li duvar kağıdı böyle şeffaftı;

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
selamlar whatsapp ta 10 resmi secip kimseye gönderemiyorum. gonder diyince tekrar galeriye atiyor. neden acaba. whatsapp i kaldırdim. ram ı temizledim. telefonu kapatip actim. hafizamda boş. neden boyle oldu acaba. başına gelen varmı saygılar

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Herkese merhabalar arkadaşlar bi Sorum olacak telefonumda iOS 10.3.2 beta bir var. Beta 4 yüklemek istiyorum pc den güncelleme denetleme yapıyorum güncel diyor beta 5 yerine beta 4 ü nasıl yüklerim yardımcı olur musunuz?

Hasanbrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim İphone 4üm hücresel veriye bağlanmıyor ve kişisel erişim ağıda gözükmüyor yardım ederseniz sevinirim

anl.acr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;

Soruyu yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın lütfen
Apple MacBook 2016 da paralels üzerinden win 10 yada win 7 yüklendiğinde performansı nasıl olur deneyen var mı ?

Şimdiden teşekkürler

Berkcan1452

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben iPhone 6 ma iOS 11 beta sürümü yükledim ardından yüklediğim yeni oyunlarda beni başlangıç ekranında atmaya başladı ve bu ilk kes başıma geldı bu beta sürümünden mi yoksa telefondan mı kaynaklanır tam sürümde giderilir mi?

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Merhabalar ben iPhone 6 ma iOS 11 beta sürümü yükledim ardından yüklediğim yeni oyunlarda beni başlangıç ekranında atmaya başladı ve bu ilk kes başıma geldı bu beta sürümünden mi yoksa telefondan mı kaynaklanır tam sürümde giderilir mi?

Betadan kaynaklıdır.

furkanaskar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende aynı dertten muzdaribim. sonra documents kullanmaya başladım. direk müziği indiriyorum sonra çalıyorum. documents uygulamasınıda tavsiye ederim akıcı hızlı. Documents 6 - File manager, PDF reader and browser App Store’da
Iphone kullanmaya yeni başladım, ilk aldığım zamanlarda Safari'den açtığımda Youtube'dan müzikleri arka planda dinleyebiliyordum fakat şu anda bu özellik çalışmamakta. Safari'den açıp arka plana attıp alttaki sekmeden çağırdığımda müzik gözüküyor fakat play'e tıkladığımda müzik uygulamasına atıyor ve Youtube'dan çalmıyor. Bunun çözümü var mıdır acaba?

ozturkk.alp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ios 11 betasını yükledim geçenlerde ama beta malum kasma hatalar kamera açılmaması vb durumlardan tekrar ios 10.3.2 ye dönmek istedim buda ios 11 yüklemeden önce aldığım yedekte mümkün anca yüklediğim de hala ios 11 olarak yüklendiği gerçeği ile karşılaştım
napmam gerekiyor ?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

smdflz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar zorlu centerda telefonuma değişim kararı alındı yeni aldığım cihazın imei kayıtlı değil ve bana süre verildi 2 hafta içinde kayıt altına alınacaktır diye bu konuya artık BTK bakıyomuş doğrumu? Daha önceden sizin başınza geldimi ne kadar sürdü yardımcı olursanız sevinirim.