Mate 9 mu P10 mu?

Bu konuyu okuyanlar

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Bu iki telefondan hangisini seçerdiniz ve neden? Bu ara alacam. 2200 lira gibi bir fiyata. İthalatçı garantili olarak. Bu fiyata ek olarak öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Tasarım ekranının amoled oluşu 250 mAh batarya farkı ile olarak mate 9

Diğer özelliklerinde ciddi bir fark yok.
Göze çarpan tek husus diyafram açıklığı ve ve Hd ekran.

Ki bu özelliklerin günlük kullanımda ciddi fark yaratmaması ve mate 9 un un ilk paragraftaki artıları
Mate 9 u daha cazip kılan başlıklar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarım ekranının amoled oluşu 250 mAh batarya farkı ile olarak mate 9

Diğer özelliklerinde ciddi bir fark yok.
Göze çarpan tek husus diyafram açıklığı ve ve Hd ekran.

Ki bu özelliklerin günlük kullanımda ciddi fark yaratmaması ve mate 9 un un ilk paragraftaki artıları
Mate 9 u daha cazip kılan başlıklar.
Aradaki batarya farkı 800 mah ve iki cihazında ekranı IPS LCD

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
ekranı büyük ama mate 9 un. batarya ömrünü ona göre de düşünmek lazım. okudupum yerlerde ekran süresi 5 saat civarı diyordu ki klasik süreler. epey com üzerinde iki telefonunda diyaframı 2.2 diyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
ekranı büyük ama mate 9 un. batarya ömrünü ona göre de düşünmek lazım. okudupum yerlerde ekran süresi 5 saat civarı diyordu ki klasik süreler. epey com üzerinde iki telefonunda diyaframı 2.2 diyor.
Mate 9 batarya ömrü olarak P10u biçiyor.
İzleyin

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
viedoyu zaten izledim de aradaki batarya farkı. ki güncellemelerle düzelir diye düşünüyorum, p10 a da iyileştirme gelecektir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
viedoyu zaten izledim de aradaki batarya farkı. ki güncellemelerle düzelir diye düşünüyorum, p10 a da iyileştirme gelecektir.
Hiç sanmıyorum. Yapacak olsalardı baştan çıkışında yaparlardı.
İkiside aynı RAM ikiside kirin 960 ikiside nerdeyse aynı yazılım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yeni bir işlemci ile çalışmıyorlar ki verimsiz olsun Kirin 960 mate 9dan beri var.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
kısa süre içinde alacam. acil tavsiyelerinizi bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
P10un artısı ön taraftaki leica lens ve bokeh efekti ama genel kalite anlamında mate 9dan çok daha iyi değil sanırım ön kamerasına çok bakamadım eşit gibiler.
Arka kameralar birebir aynı. Mate 9 batarya ve ekran boyutu olarak önde

Son düzenleyen moderatör:

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
P10un artısı ön taraftaki leica lens ve bokeh efekti ama genel kalite anlamında mate 9dan daha iyi değil sanırım ön kamerası çok bakamadım.
Arka kameralar birebir aynı. Mate 9 batarya ve ekran boyutu olarak önde
ekran boyutu büyük gibi. 6 inç kullanmadım pek. ama bataryası büyük olsa da ekran süresi ahım şahım değil gibi. okuduklarımdan anladıklarım.

2300 lira civarına başka önerin olur mu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
ekran boyutu büyük gibi. 6 inç kullanmadım pek. ama bataryası büyük olsa da ekran süresi ahım şahım değil gibi. okuduklarımdan anladıklarım.

2300 lira civarına başka önerin olur mu?
Benim aklıma başka cihaz gelmiyor 2500 lere S7 var 5.1 inç
XZ ve HTC 10 var b irde

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Benim aklıma başka cihaz gelmiyor 2500 lere S7 var 5.1 inç
XZ ve HTC 10 var b irde
samsung ve bilhassa s7 den uzak duruyorum. kardeşimde var. birkaç içinde kaç kere servise gitti geldi bilmiyorum.

z1 kullandığım için xz bana cazip gelmiyor.

htc 10 un üzerinden çok uzun zaman geçti. şimdiye 11'in çıkması lazımdı bence. alsam kısa süreye haberleri çıkar. eminim. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
samsung ve bilhassa s7 den uzak duruyorum. kardeşimde var. birkaç içinde kaç kere servise gitti geldi bilmiyorum.

z1 kullandığım için xz bana cazip gelmiyor.

htc 10 un üzerinden çok uzun zaman geçti. şimdiye 11'in çıkması lazımdı bence. alsam kısa süreye haberleri çıkar. eminim. :D
11 çıktı. HTC U11 adında. U oraya süs olsun diye konulmuş

M

Murat Burç

SDN Okuru
ben farklı modeller diye düşünmüştüm. neyse onun gelmesini beklersek çok sürer zaten.
En az 3800 TLden girecek. 25-30 güne kadar da TRye girer. Yine bekerseniz XZ premiumun bu hafta TR lansmanı yapılacak ve 2 hafta içinde satışa sunulacak deniliyor fakat 3500 TLye girer o da

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
En az 3800 TLden girecek. 25-30 güne kadar da TRye girer. Yine bekerseniz XZ premiumun bu hafta TR lansmanı yapılacak ve 2 hafta içinde satışa sunulacak deniliyor fakat 3500 TLye girer o da
peki paralel ithalatları?

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
kalabalık saatte tekrar bir yazalım konuya.