LG G4 mu ? SONY XPERIYA Z5 PREMIUM mu?

Bu konuyu okuyanlar

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bu nasıl bir yorum ya ? iPhone 7nin fiyatı nerde bu cihazların fiyatı nerde

Tamam da alacak kişinin bütçesi var demek ki iki seçenek arasında kaldıysa. LG G4 seneye çöp bir cihaz olacak bu zamanlarda. Ölü yatırım olur yani.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamam da alacak kişinin bütçesi var demek ki iki seçenek arasında kaldıysa. LG G4 seneye çöp bir cihaz olacak bu zamanlarda. Ölü yatırım olur yani.
Arkadaşım dalga mı geçiyorsun sen benle ? iPhone 7 şuan en ucuz 2800 TL bu cihazlar 1900 TL ve altı. Ne bütçesinden bahsediyorsun adamın bütçesi olsa zaten kalkar S7 edge v20 mate 9 falan der.

M

Murat Burç

SDN Okuru
A
Tolga yan çar mı açtın ? :D :D :D :D :D D:
Adam başka bir yorumda S8 ve S8 plus küçük hissetiriyor büyük ekranlı cihaz isteyenler için ideal diyor sen ne dersin bu adama ?
Birisi 5.8 inç öbürü 6.2 inç küçük kasadalar diye büyük ekran isteyen insanlar için ideal değilmiş. millet troll ya.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
A

Adam başka bir yorumda S8 ve S8 plus küçük hissetiriyor büyük ekranlı cihaz isteyenler için ideal diyor sen ne dersin bu adama ?
Birisi 5.8 inç öbürü 6.2 inç küçük kasadalar diye büyük ekran isteyen insanlar için ideal değilmiş. millet troll ya.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben yazıcak bişey bulamadım murat :D En anlamlısı bu oldu galiba :D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar lütfen tartışma yaratacak mesajlardan uzak duralım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar lütfen tartışma yaratacak mesajlardan uzak duralım.
Hocam akıl var mantık var bi Allah aşkına diyin haksızsın veya haklısın deyin.

Bahsedilen cihaz G4 ve Z5 Premium biri 1900 biri 1300 TLllik iki cihaz.
yapılan yorum şu

''G4 çok kaba bir telefon, sanki 2010'da fln üretilmiş gibi bir tipi var, ben şahsen İphone 7 seçeneği varken Android bir cihaza bulaşmam.''

iPhone 7 en düşük fiyatı 2700-2800 TL
Şu yorumda en küçük mantık kırıntısı bulabiliyorsanız beni sınırsız banlayın Allah aşkına
Arkadaşa soruyorum.

''Bu nasıl bir yorum ya ? iPhone 7nin fiyatı nerde bu cihazların fiyatı nerde''

Verilen cevap bu
''Tamam da alacak kişinin bütçesi var demek ki iki seçenek arasında kaldıysa. LG G4 seneye çöp bir cihaz olacak bu zamanlarda. Ölü yatırım olur yani.''

Benim verdiğim cevap : ''Arkadaşım dalga mı geçiyorsun sen benle ? iPhone 7 şuan en ucuz 2800 TL bu cihazlar 1900 TL ve altı. Ne bütçesinden bahsediyorsun adamın bütçesi olsa zaten kalkar S7 edge v20 mate 9 falan der.''

Ya iPhone 7 2900 TLlik bir cihaz bu iki cihazın en pahalısı 1900 TL arada 1000 TL fark var . Ya 1000 TL elle tutulur bir tarafı yok.

Hocam arkadaşın elle tutulur mantıklı bir tarafı varsa basın bana geçin sınırsızı benim ne işim olur.
Tamam görevinizi yapıyorsunuz eyvallah da kusura bakmayın. Mantıksız alakasız cevaplara biz ne cevap verelim ?

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Tamam doğru diyosun kamerası güzel kavisli ekran kendine çekiyor insanı ama telefon kronik lider :D Ghost bootloop vs sorunlar mevcut. Hele işlemcisinden kaynaklanan ısıları saymıyorum bile :D

Samsung lider. Adam kendini biliyor hatasını kabul ediyor onurlu bir şekilde operasyonunu yapıp kimseyi mağdur etmiyor. Ahh bide şu garantisini düzeltse... Bir huawei olsa ne olurdu sanki :D
şu huwaenin bataryasına içim gitti benim 3200 4000lerde geziyor ne vardı o batarya iphonedada olsaydı :(

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
G4 çok kaba bir telefon, sanki 2010'da fln üretilmiş gibi bir tipi var, ben şahsen İphone 7 seçeneği varken Android bir cihaza bulaşmam.

Ne alaka konuyla hiç sorguladınız mı.
Yazmayayım yazmayayım dedim fakat genel olarak girip konuları
dağıttığınız yorumları gördükçe susmak elde değil.

Burda insanlar işletim sistemi dahil fiyat aralığı belirtmekte ve belli modelleri baz alarak fikir sormakta.
Fiyatı tasarımı performansı bi yana
Bu konunun içeriğine uygun mu iphone 7 yanıtı ?
Yada bu 2 telefonun yanına S8 yakıştırması yapan gördünüz mü ?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
şu huwaenin bataryasına içim gitti benim 3200 4000lerde geziyor ne vardı o batarya iphonedada olsaydı :(
Tolga dediğin çok haklısın ama bu Apple'ın işine gelmez ki. Adamlar yoksa nasıl plus modellerini daha pahalı fyata satsınlar ? :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Tolga dediğin çok haklısın ama bu Apple'ın işine gelmez ki. Adamlar yoksa nasıl plus modellerini daha pahalı fyata satsınlar ? :D
plus sevmıyom ben beyaz renk guzel oturuyor plusa ama kim taşıcak onu al omzuna taşı takoz gibi aslında guzel olurdu bataryada okadar yukselseydı plus olmayan modellerde istese yaparda yapmıyor :mad: ha ben 1 buçuk günü çıkartıyorum ama 4000 3000 olsa on numara olurdu neyse bakalım önumuzdekı 10 yıla belki yaparlar :( ve bu arada yarın ios 11 tanıtılacakmış acaba ne getirecek gözlerım yolda kaldı :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ilk once merhaba. şimdi boyle bir konu acmak istedim bir kac gundur ki kafamda soru isareti olusdu LG G4 mu ? SOMNY XPERIYA Z5 PREMIUM mu daha iyi performan acisindan ? şu telefonlarin hangisinde harici guzellik,performans ve kamera acisindan iyi (G 4 mu , Z5 mi?).
Z5 premium ama şuan daha iyileri var.

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
simdi azerbaycanda satilan
LG G4 32Gb Plastic (H818) Dual modeli . sizce şu modelde de sorun varmi?

Forumda LG G4 mü? Sony Xperia Z5 Premium mu? diye soru sormuşsun. Verdiğin site linkine biraz bakındım. Sony Z5 Premium 869 manat, LG G4 759 manat galiba.
Ben bu ikisi yerine HTC 10 899 manat fiyatı var. Bence kesinlikle HTC 10 seç. Sony XZ 1079 manata satılırken. Aynı işlemciye sahip ama kamera ve ses performansı daha iyi olan HTC 10 al derim. O siteye güveniyorsan kaçırma.
(İrşad Electronics)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Forumda LG G4 mü? Sony Xperia Z5 Premium mu? diye soru sormuşsun. Verdiğin site linkine biraz bakındım. Sony Z5 Premium 869 manat, LG G4 759 manat galiba.
Ben bu ikisi yerine HTC 10 899 manat fiyatı var. Bence kesinlikle HTC 10 seç. Sony XZ 1079 manata satılırken. Aynı işlemciye sahip ama kamera ve ses performansı daha iyi olan HTC 10 al derim. O siteye güveniyorsan kaçırma.
(İrşad Electronics)
899 birim paraya HTC 10 olur mu yav.
Valla bizi iyi düzüyorlar.

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
G4 para verilir mi? Bence verilmez.Neden mi?
Hadi kronik sorunları geçtim müzik dinlerken bile ısınabilecek potansiyelde bir telefon.Malzeme kalitesine değinemiyorum bile ha birde güncelleme desteğini 2 yıl diyen sonra da vazgeçip yetersiz donanım diye vermeyen kullanıcı şikayetinden dolayı geri adım atan bir firma.Bence işini iyi yapan bir markayı seç.Şuan mecburiyetten kullanıyorum yoksa gider uygun fiyatlı xiaomi alırım daha iyi.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
ilk once merhaba. şimdi boyle bir konu acmak istedim bir kac gundur ki kafamda soru isareti olusdu LG G4 mu ? SOMNY XPERIYA Z5 PREMIUM mu daha iyi performan acisindan ? şu telefonlarin hangisinde harici guzellik,performans ve kamera acisindan iyi (G 4 mu , Z5 mi?).

Kesinlikle Sony Xperia Z5 Premium öneriyorum kardeşim.

Çünkü LG G4'ün kronik sorunları var Ve çok fazla kasıyor.Sağlsmlık bakımından iki markada seni yarı yolda bırakmaz.LG sever biri olmama rağmen sana G4 öneremem.

Tamam LG tasarımı güzel ama sorun bir telefon Ve sorunlu bir telefon alıp sıkıntı yaşamanı istemem.;):)

hsc222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslına bakılırsa konu hatalı açılmış. Her iki telefon arasında dağlar kadar fark var. İphone 6 mı yoksa Z5 premiummu desen sıkıntı yok. Öyle bile olsa Z5 derim. Her ikisinide kullanan bilir. Yok ios kullanan başka telefon kullanamazmış, boş muhabbet gayette kullanıyorum. İphone kullanıcıları telefonun tüm özelliklerini pek çoğu kullanamıyor o yüzdende aradaki fark görülmüyor.

Renega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sakın lg g4 almayın. mutlaka er yada geç bootlop oluyor cihaz açılmıyor sıfırlanıyor garantide. bence o fiyat segmentinde en iyisi c9 pro veya p2

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Tasarım olsun performans olsun kamera olsun birçok noktada z5 önde zaten sony'i kamera ve güncelleme desteği ile çok seviyorum

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ama sıkıntılı tarafı bir süre sonra ciddi ısınmalar yapabiliyor işlemci sağolsun [emoji2][emoji2]

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Bu saatten sonra ikisi de alınmaz.

Zebra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben olsam z5 alırdım
premiumunu yani