Samsung C9/A5/A7 Hangisini Satın Alırdınız?

Bu konuyu okuyanlar

anrsg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1500 2000 arasında bu telefonlardan hangisini alırdınız.Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?Ayrıca 6,0 inç telefon kullanmak erkekler açısından zor mu yani cebe sığar mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
C9 dediğin pro mu C9 pro al bunların arasından
Birde işlemci olarak bunlardan güçlü 3gb Rame sahip olan fakat LPDDR4 formunda olan (C9 PRO 6gb fakat LPDDR3) A8 2016ya bakabilirsin (A8 2016da note 5 işlemcisi var )
2200e çıkabilirsen Sony Xperia Xz bak

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
C9 pro 6gb ram lpddr 3 diye hatırlıyorum

Madem 2000 tl bütçen var biraz daha bekleyip indirime girince sony xz alman olur. Onun dışında eğer ki riske girip Lg g5 almak istersen 1900 küsüre Lg g5 var. Ama dediğim gibi kronik sorunları olan bir cihaz.
Fakat ben senin yerinde bu saydığın cihazları almaz ve Sony Xz p yi bekler Xz düşüş oldugu an Xz alırdım
Elim 4 e gitmiş. raporladım düzeltirler

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar 1500 2000 arasında bu telefonlardan hangisini alırdınız.Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?Ayrıca 6,0 inç telefon kullanmak erkekler açısından zor mu yani cebe sığar mı?
Mi5 al paran cebine kaldın

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

3 model arasinda kesinlikle tavsiyem samsung c9 pro almaniz yonundedir. En son gordugumde kipa'da 1700 tl idi. 2000 tl bandinda ise esnaftan veya internetten TR garantili sony xperia xz bulabilirsiniz. Sony xperia xz ust segment oldukca basarili bir urun.

anrsg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar: Öncelikle Mi5 evet tasarım olarak çok güzel ama nedense ısınamdım. Sony xz ise aslında olabilir ama bunun için biraz fiyatının düşmesini beklemem gerek ayrıca biçok kişi kameradan ve pilden muzdarip. Yukarıdaki telefonlara gelince İthalatçı garantili olması biraz sıkıntı gibi. Ayrıca Lg G5 i inceledim aslında hem işlemci hem kamera olarak hemde boyut olarak çok hoşuma gitti ama onunda kronik sorunları olduğu söyleniyor ama yeni serilerde bu sorunların olmadığıda söyleniyor.

Ayrıca zenfone 3 'ün 64 Gb 4 Gb ram li modeli 1.719 tl civarı

Sony Xperia Z5 Dual Sim 1.619 tl Sizce Hangisi olur.

Son düzenleme:

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
C9 Pro ise C9 Pro almanı tavsiye ederim.