SteelSeries Rival 100 Gaming Mouse İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bugün sizlerle SteelSeries in Rival 100 oyuncu faresi ni inceleyeceğiz.(elimdeki imkanlar ile çekmeye çalıştım.)

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Emeğine sağlık :) Kısa bir süre içerisinde gönderilen incelemeleri değerlendirip uygun olanlara kanalımızda yer vereceğiz:)

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Tıklama ömrü biterse vay senin haline...

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ne alaka?Hem ben pekiştirmek için söyledim.Boşuna post kasmayın.

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Post kasmıyorum canım kardeşim yorum yapan sensin.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Güzel Ellerine sağlık bende yakın zaman da bu marka ve Razer arasında kaldım bakalım incelemeler nereye ileticek beni

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
İki marka zaten aktif olarak birbirlerini geliştiriyorlar dizayn benim için baya önemli ürün baya zarif ve tatminkar , ha bu arada tıklama ömrü yorumuna birşey demiyorum , ortalama bir insan durmadan tıklasa belki 3. kuşak torunu bitirebilir :S

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İki marka zaten aktif olarak birbirlerini geliştiriyorlar dizayn benim için baya önemli ürün baya zarif ve tatminkar , ha bu arada tıklama ömrü yorumuna birşey demiyorum , ortalama bir insan durmadan tıklasa belki 3. kuşak torunu bitirebilir :S
ben orada kutuda yazdıkları için belirttim belirtmesem yine birşey bulurdu bu kişiler hep bir eleştiri yapmak için boş yorum kasıyorlar neyse kendini bilen bilir.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
ben orada kutuda yazdıkları için belirttim belirtmesem yine birşey bulurdu bu kişiler hep bir eleştiri yapmak için boş yorum kasıyorlar neyse kendini bilen bilir.
Eleştiriye açık olmanız lazım.Zaten post kasanlar banlanıyor geçici bir süre.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ve ben asla post kasmam kardeşim ben bu 692 mesajı konulara yorum yaparak arttırdım,229 likeyi boşuna almadım.

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eleştiriye açığım ama konuşma şekliniz güzel değil vay haline falan ben size ürünün üzerinde yazanları söylüyorum söylemesem bu sefer ona laf ederler.