Chrome uzantı ekleme sorunu. Takılıp kalıyor.

Bu konuyu okuyanlar

melowayne15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle merhabalar.
Chrome'a uzantı eklemek için web mağazasına giriyorum. "Chrome'a ekle"ye tıklıyorum. "Denetleniyor" yazısı çıkıyor ama chrome takılıp kalıyor. O kadar bekliyorum ne bir uzantı yüklüyor ne de pcde bir işlem yapılabiliyor. Esc tuşuna basınca düzeliyor fakat uzantı hiç bir şekilde yüklenemiyor.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Forumu arattım, Youtube'a baktım. Hiç bir yerde benim dediğim sorun yok.

Edit: İnternetim olmasına rağmen bazı sitelere girmiyordu. Yasaklı olmamalarına rağmen. Youtube'daki çözümleri yaptım yine de geçmedi. Format atınca o sorun düzeldi fakat bu devam ediyor.

melowayne15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynı şeyi her uzantıda yapıyor mu?.
Hocam garip bir şekilde şuan açılıyor. Senin mesajı okuyunca öylesine bir uzantıyı eklemeye çalıştım oldu. Asıl kurmak istediğim Adguardsdı, kurdum o da oldu. 2 3 gündür uğraştırıyordu halbuki.
Konuyu açtığımdan beri yaptığım tek şey de duşa girmek oldu. Keramet duştaymış herhalde. :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Demek ki konu açmadan önce bi boy abdesti almak şartmış..:D Şaka yapıyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Eğerki sorun bir daha tekrar ederse Google Chrome'da iken Ctrl+Shift+Delete tuşlarına basın ve tarayıcı geçmişlerini ve çerezlerini temizleyin.
Bu şekilde belki de sorununuzu çözebilirsiniz.

melowayne15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğerki sorun bir daha tekrar ederse Google Chrome'da iken Ctrl+Shift+Delete tuşlarına basın ve tarayıcı geçmişlerini ve çerezlerini temizleyin.
Bu şekilde belki de sorununuzu çözebilirsiniz.
Hocam zaten her kapatmada tarayıcı geçmişini siliyorum ben.
--- Gönderi Güncellendi ---
Demek ki konu açmadan önce bi boy abdesti almak şartmış..:D Şaka yapıyorum.
Hocam bu sefer de başka bir sorun var. ağ yok hatası veriyor. Yerel ağ için bir proxy sunucusu kullanın tikini kaldırınca düzeliyor ama her açtığımda tekrar tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Bunun çözümünü biliyor musun? Sen yetkili bir abiye benziyorsun. :D
Bu dediğim Chrome için. Firefox Edge gibi tarayıcıları kullanmıyorum ama orada da yapıyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hocam zaten her kapatmada tarayıcı geçmişini siliyorum ben.
--- Gönderi Güncellendi ---

Hocam bu sefer de başka bir sorun var. ağ yok hatası veriyor. Yerel ağ için bir proxy sunucusu kullanın tikini kaldırınca düzeliyor ama her açtığımda tekrar tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Bunun çözümünü biliyor musun? Sen yetkili bir abiye benziyorsun. :D
Bu dediğim Chrome için. Firefox Edge gibi tarayıcıları kullanmıyorum ama orada da yapıyor.
Proxy uygulaması ya da uzantısı kullanıyorsun sanırım. İşte bu durumu o yapıyor. Kullandığın program ve ya uzantının ayarlarını kurcala bakalım belki çözersin.

melowayne15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Proxy uygulaması ya da uzantısı kullanıyorsun sanırım. İşte bu durumu o yapıyor. Kullandığın program ve ya uzantının ayarlarını kurcala bakalım belki çözersin.
Format attım hocam. Sıfır makine. sadece 8888 8844 yaptım dnsi. Başka hiç bir şey kurmadım.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Şirket bilgisayarı kullanıyorsan PC veya ağdaki filtereleme programına takılıyor olabilir.