Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
o zaman kılıfsız özgürce kullanmaya devam :)
Note 5 i kilifsiz kullandim 1.5 sene kilif cok kaba yaptı diye. Düştügude oldu elimden geldigince dikkat etmeye calistim. S8 de thin fit kilif oldugu icin tasarimi bozmayan kilifli kullaniyorum. Ekran yine ayni eskisi gibi.

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beyler S7 için Ekran koruyucu öneri var mi siteden veya marka ? Sert cam taktım tuşlar temas etmiyor o yüzden nano iyi olur diye düşündüm
Ayrıca kılıf da lazım sadece arka kapak için .. renk silver titanyum cihaz... acil bekliyorum

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Spigen rugged armor kullanıyorum gayet iyi hem çok kaba değil hemde iyi koruma sağlıyor

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Beyler S7 için Ekran koruyucu öneri var mi siteden veya marka ? Sert cam taktım tuşlar temas etmiyor o yüzden nano iyi olur diye düşündüm
Ayrıca kılıf da lazım sadece arka kapak için .. renk silver titanyum cihaz... acil bekliyorum

Galaxy S7 Case Neo Hybrid Crystal

S7 Edge icin almistim hala da kullaniyorum. Hem tasarimi kapatmiyor hem de ince. Tuslar ise orjinalindeki gibi basma hissiyati veriyor.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
S8 Pirates of Caribbean Edition cikacakmis.Kilifi cok guzel duruyor.Kilifin fiyati 44 dolar olacakmis.

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Samsung 128 evo plus micro sd kullanan arkadaş var mı acaba? Bugün almayı planlıyorum. Birde kablosuz hızlı şarj standı. Sepete ekledim. Sabah ödemesini yapacağım. Ancak yorumlar benim için önemli. Ofiste çok sık şarja tak çıkar yaptığım için kablosuz şarj şart oldu artık.

Assln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 edge için bi kılıf önerir misiniz spigen neo hybrid gun istiyodum ama 80 tl çok pahalı

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Samsung 128 evo plus micro sd kullanan arkadaş var mı acaba? Bugün almayı planlıyorum. Birde kablosuz hızlı şarj standı. Sepete ekledim. Sabah ödemesini yapacağım. Ancak yorumlar benim için önemli. Ofiste çok sık şarja tak çıkar yaptığım için kablosuz şarj şart oldu artık.
Abi ikisinde kullanmadım ama kesinlikle sd kart tavsiye ederim çok güzel olmanın yanında öğrenci olmasam alacağım sd kart diyebilirim bir sorun yaşamazsın bence 4k video kayıtta falan da sıkıntı çıkarmaz. Standa gelince iyi bir aksesuar ona verilecek para dokunmazsa alınabilir hem bu sayede usb portunu tak çıkardan bozulma riski azalır fakat hızlı olanı alın derim 2 türlü varmış galiba onu iyi araştırın

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Yabancı kaynaklardan bakıyorum Mayıs güncellemesi için hiç iyi şeyler söylemiyorlar. Son durum nedir sizde? @SONG JOONG KI

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Pil tek kelimeyle BERBAT.
Ayrıca sim kilit ekranı çok geç geliyor ilk açılışta.
Arada kasma var.
Eğer gelirse geçmeyin kesinlikle.

Diğer sorunlar hakkında bilgim yoktu ama pil konusunda çok fazla şikayet var. Bende yüklememekten yanayım. Yükleyenler olursa duruma bakıp geçerim belki. İlginç bir güncelleme olmuş doğrusu.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Diğer sorunlar hakkında bilgim yoktu ama pil konusunda çok fazla şikayet var. Bende yüklememekten yanayım. Yükleyenler olursa duruma bakıp geçerim belki. İlginç bir güncelleme olmuş doğrusu.
Acaba biz s8 alalım diye mi yapıldı:)

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Geçilmez zaten:)
Performansımız hala s8 ile aynı. 4 yıl gider daha en az

Aynen öyle. Ciddi bir değişiklik görmüyorum tasarım anlayışı dışında.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bende s7 için bu kılıftan düşünüyorum sararma yaptımı birde saten silver ile gun metal renkleri arasında kaldım telefonum siyah renk hangisi sizce

Bende herhangi bir sararma yok. Yani en azından ben baktığımda öyle bir şey görmüyorum. Geçenlerde çıkarıp baktım kılıfa hafif sarımsı gibi göründü ama cihaza taktığımda öyle bir görüntü oluşmuyor. Belki de aldığımdan beri öyleydi dikkat etmedim. Spigenin ürünlerini S6 ve Note 4 cihazlarım varken de kullandım her zaman için beni memnun etmiştir. Cihazınız siyahsa siyah olanını alın veya Gun Metal olanı alın. Ben Gun Metal kullanıyorum cihazım mavi. Çok fazla kafaya takan biri değilseniz bence her renk uyum sağlar.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Note 5 i kilifsiz kullandim 1.5 sene kilif cok kaba yaptı diye. Düştügude oldu elimden geldigince dikkat etmeye calistim. S8 de thin fit kilif oldugu icin tasarimi bozmayan kilifli kullaniyorum. Ekran yine ayni eskisi gibi.
o zaman kılıfsız özgürce kullanmaya devam :)

Vallaha bende ilk geldigi gunden beri ekran koruyucu kilif kullaniodum. Sizin yorumlarinizi okudum haklisiniz adamlar youtube da ne testler yapiolar ekran cizilmio hasar gormuyor. Cikardim jelatini megersem simsiyah olmuş :) suanda ekrana bakiyorum yemin ederim cam gibi keskin.... kullanmicam jelatin kilif falan aldigimiz telefonu öldürüyoruz.
Bu arada s7 edge kullaniyorum. Kilif olarak spigen kristal kullabiyorum ida yetip artiyor. Ekran koruyucu cam olmadigi surece streç film den baska bi espirisi olmayan jelatinleri kullanmama karari aldim. Aldigim telefondan zevk almak istiyorum artik. Cidden yok. Ekranin guzelligini bitirmişim....

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Vallaha bende ilk geldigi gunden beri ekran koruyucu kilif kullaniodum. Sizin yorumlarinizi okudum haklisiniz adamlar youtube da ne testler yapiolar ekran cizilmio hasar gormuyor. Cikardim jelatini megersem simsiyah olmuş :) suanda ekrana bakiyorum yemin ederim cam gibi keskin.... kullanmicam jelatin kilif falan aldigimiz telefonu öldürüyoruz.
Bu arada s7 edge kullaniyorum. Kilif olarak spigen kristal kullabiyorum ida yetip artiyor. Ekran koruyucu cam olmadigi surece streç film den baska bi espirisi olmayan jelatinleri kullanmama karari aldim. Aldigim telefondan zevk almak istiyorum artik. Cidden yok. Ekranin guzelligini bitirmişim....
Aynen oyle kilif kullan bir tane tasarımı bozmayan mis gibi. Adamlar ekrana o kadar yatirim yapip incelikler dosuyorlar. Biz gidip 100 tl cam takiyoruz ;)