Yaza doğru alacagım HTC 10 vs LG G5 vs Iphone 6s

Bu konuyu okuyanlar

thinkingpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar yaza doğru telefon almayı planlıyorum çok film ve müzik dinlemeyi seven video çekmeyi seven biriyim çok oyunla işim olmuyor benim için pil de çok önemli max 2000TL bütçem var önerileriniz nelerdir sizce hangi telefonu almalıyım max 2000TL diyorsun bu telefonlar yüksek fiyatta diyorsanız işte tam başka bir sorum da o noktada kadıköydeki telefon satıcısı mağzalarda sanırım ithalatçı garantili oluyor o şekilde telefon almak mantıklı mı ? xiaomi mi6 yada mi5s plus ı elemeli miyim sizce alan ve sorun yaşayan sonrasında düzgün bir iletişim gören var mı

M

Murat Burç

SDN Okuru
6si direk direk ele

Sony garantili Xperia XZ bulunuyor 2200 TL'ye hepsi burada da ona bakabilirsin
--- Gönderi Güncellendi ---
Mi6 donanım(işlemci vb) (depolama hızı tarafı biraz karışık ) olarak en güçlüsü bunların

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
merhabalar yaza doğru telefon almayı planlıyorum çok film ve müzik dinlemeyi seven video çekmeyi seven biriyim çok oyunla işim olmuyor benim için pil de çok önemli max 2000TL bütçem var önerileriniz nelerdir sizce hangi telefonu almalıyım max 2000TL diyorsun bu telefonlar yüksek fiyatta diyorsanız işte tam başka bir sorum da o noktada kadıköydeki telefon satıcısı mağzalarda sanırım ithalatçı garantili oluyor o şekilde telefon almak mantıklı mı ? xiaomi mi6 yada mi5s plus ı elemeli miyim sizce alan ve sorun yaşayan sonrasında düzgün bir iletişim gören var mı
Lg g5 kullanıcısıyım. Alıcaksan risklı bir telefon almış olucaksın unutma. Ama bunlardan hiçbirini alma derim. Mi6 daha ucuza gelır ve fiyatı çok cabuk düşecektir. Mi6 yı tercih etmelisin

Reaksiyon puanı
125
Bu uc telefon icerisinden sabaha kadar htc 10. Her ozelligi ile ustun bir cihaz.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Lg g5'i eleyin. Ekrandan yana sorunlu bir urun. Bu sefer anakarti falan yapmislar ama ekranda hemen hemen butun serilerinde ghost screen sorunu var.

İphone 6s alinabilir bir cihaz. Ama su sebeple alin. İos kullanmayi seven bir kullaniciysaniz veya ben bu cihazi alicam en az 4 yil.kullanirim diyorsaniz o zaman iphone 6s alin.

Htc10 gercekten guzel bir urun. Guclu, on kamerasi cok guzel, ses performansi cok guzel, kasasi saglam bir cihaz. Pil suresi ne iyi ne kotu. Cok yogun kullanmiyorsaniz gunu cikariyor. Ekrani basarili bulmuyorum.

2000 lira bandinda tavsiye ettigim modeller sony xperia xz, htc10.

Ekran konusunda sonu daha iyi. Arka kamerada da sony xperia xz daha iyi. htc10'un iyi oldugu noktari yukarda yazdim.

Hangisi size daha uygunsa tercihinizi bu iki modelden birinde kullanin.

Xiaomo mi6 benimde bekledigim bir model. Hatta youtube daki bend testte mi5 gibi kirilmadigini gorunca oldukca etkilendim.

Sdn'de incelemesini yapti kerem bey. Bi bakin. Fikir sahibi olun. Biz daha edinemedik. İthalatci garanti konusunda kisadan soyle ifade ediyim. Cihazinizda bi sorun olursa servise verceksiniz ya, servis hemen kullanici hatasi dicek ve ucret talep edicek. Distributor garantili urunlerde dusurup kirpadiginiz veya sivi temasi olmadigi surecd boyle ucret talep etmeden ucretsiz adam gibi servis gibi davranip cihazinizi onariyorlar.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Hiç kuşkusuz direkt HTC 10 alırdım.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Onlara vereceğin parayla LG v20 veya samsung s7 edge öneririm

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
S7 edge alınır.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Pil önemliyse 6s kesinlikle önermiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Htc 10

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
2.000 TL'ye 6S olmaz

İkinci el belki

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Dediklerinin arasından HTC10 öneririm. Xiaomi mi 6 boşuna bekleme. 2200 TL üstü gelecek. Ha bütçemi arttırım dersen kesinlikle mi 6 almalısın.

thinkingpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahibinden de mağazadan ithalatcı garantili yazdıgım telefonların hepsi 2000-2200 arası sıfır modeller yorumlarınız için çok sağoluın teknoloji konusunda çok şansız biri oldugum için htc yada xz tarafında tercihimi kullanıcam sanırım mi 6 ya olan hayranlıgım ne kadar çok olsada ayda yılda 1 kere telefon düşürürürm ondada riske giremem garantiyi şansa bırakamam

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
sahibinden de mağazadan ithalatcı garantili yazdıgım telefonların hepsi 2000-2200 arası sıfır modeller yorumlarınız için çok sağoluın teknoloji konusunda çok şansız biri oldugum için htc yada xz tarafında tercihimi kullanıcam sanırım mi 6 ya olan hayranlıgım ne kadar çok olsada ayda yılda 1 kere telefon düşürürürm ondada riske giremem garantiyi şansa bırakamam
Telefonu düşürdüğün taktirde garanti tr olsada öperler :D
O yüzden kılıf + ekran koruycu sart

thinkingpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle ama xiaomi ye orjinal parça bulabilecegimi pek sanmıyorum burada

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
video çekerim,müzik dinlerim diyosanız tabiki htc 10 almalısınız. htc 10 da ön kamerada bile ois var,hem kulaklık çıkışı hem kutunun içinden çıkan kulaklığı efsane. 6s de ois yok, g5 de sorunlu bi cihaz. benim tercihim htc 10 olurdu