Kullandığınız Tarayıcı Eklentileri Nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Opera'da :
Adguard
Ghostery

Evet arkadaşlar. Sıra sizde. Şimdi siz de kullandığınız tarayıcıyı ve eklentilerini yazın. :)

AsmMsb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yandex'de
360 İnternet Koruması
Adguard

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Opera'da :
Adguard
Ghostery

Evet arkadaşlar. Sıra sizde. Şimdi siz de kullandığınız tarayıcıyı ve eklentilerini yazın. :)
Hocam ben de Opera kullanıyorum. Adguard'ın Opera'nın kendi Adblock'undan farkı nedir? Bir artısı var mı? Daha hızlı vs. diyor eklentinin sayfasında, fakat Opera'nınkinden memnunum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hocam ben de Opera kullanıyorum. Adguard'ın Opera'nın kendi Adblock'undan farkı nedir? Bir artısı var mı? Daha hızlı vs. diyor eklentinin sayfasında, fakat Opera'nınkinden memnunum.
Ben hem Opera'nın dahili reklam engelleyicisini hem de Adguard'ı kullanıyorum. Hızlı eklenti. Adguard'ı kullanmamın sebebi Opera'nın dahili reklam engelleyicisinin engelleyemediği reklamları da engellemek. Yalnız son güncellemelerle Opera'nın dahili reklam engelleyicisi gelişmiş olabilir.
Yine de ben ikisini de kullanıyorum. Hatta bazen uBlock Origin eklentisini de kullandığım oluyor. :)

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Ben hem Opera'nın dahili reklam engelleyicisini hem de Adguard'ı kullanıyorum. Hızlı eklenti. Adguard'ı kullanmamın sebebi Opera'nın dahili reklam engelleyicisinin engelleyemediği reklamları da engellemek. Yalnız son güncellemelerle Opera'nın dahili reklam engelleyicisi gelişmiş olabilir.
Yine de ben ikisini de kullanıyorum. Hatta bazen uBlock Origin eklentisini de kullandığım oluyor. :)
Anladım hocam, sağ olun. İşi bayağı sağlama almışsınız. :)

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Adblock
Steam İnventory Helper
İnternet Download Manager

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Firefox:
uBlock Origin
Google Translator for Firefox
IDM Integration Module

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Ektedir.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 744

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Opera'da :
Adguard
Ghostery

Uzun zamandır pc açmıyorum.

En son hatırladığım kadarıyla operanın (sıkı bir opera kullanıcısıyım) 10 bilmem kaç sürümünü kullanıyordum.
İsimlerini tam olarak hatırlamasamda

Video downloader
Translate
Videodan mp3 formatında Ses kaydedici
Reklam engelleyici
Yasaklı sitelere giriş

Birkaç tane daha güzel işlevi olan eklentim vardı.
Şuan çalışıyormu ne alemde bilmiyorum :)

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Open in VLC Medi Player eklentisi nasıl bir şey? Eklentinin çalışması için bilgiasayarda VLC Media Player'ın yüklü olması gerekiyor mu?

Evet gerekiyor youtube videosuna geldiğinde sağ tık vlc ile aç izle . Aynısı Pot Player eklentisi ile de geçerli ben Pot ile açıyorum her zaman.

Yotube'dan 1080p izlenemiyor ben de kasa eski olduğu için kare kare çıkıyor görüntüler ama pot player'la açtığımda 1080p yağ gibi akıyor. Hem yakınlaştırma renk ayarları vs çok özelleştirme yapıabiliyor. Pot player'ı yükle tavsiyemdir.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Evet gerekiyor youtube videosuna geldiğinde sağ tık vlc ile aç izle . Aynısı Pot Player eklentisi ile de geçerli ben Pot ile açıyorum her zaman.

Yotube'dan 1080p izlenemiyor ben de kasa eski olduğu için kare kare çıkıyor görüntüler ama pot player'la açtığımda 1080p yağ gibi akıyor. Hem yakınlaştırma renk ayarları vs çok özelleştirme yapıabiliyor. Pot player'ı yükle tavsiyemdir.
Pot Player'ı ve Firefox'a "Potplayer Youtube shortcut"eklentisini yükledim. Güzelmiş. Peki programda açtığım videoda nasıl yakınlaştırma yapabilirim?

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Pot Player'ı ve Firefox'a "Potplayer Youtube shortcut"eklentisini yükledim. Güzelmiş. Peki programda açtığım videoda nasıl yakınlaştırma yapabilirim?

Sıfır ( 0 )tuşuna basarak yakınlaştırma yapabilirsin. diğer numaralar genişlik ve uzunlamasına videoyu boyutlandırır. 5 tuşu videoyu orjinal boyutuna getirir.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Adguard
Betternet
IpFuck
AnnoPad
e-clock
Youtube Float

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Disconnect, AdGuard, Https Everywhere, Bitdefender TrafficLight; Scroll To Top, TabSnooze, Personal Block List(by google), Google Çeviri, LightShot, Diigo Web Collector. Ayrıca Opera' da Chrome eklentilerini rahat kurabilmek için Download Chrome Extension eklentisi var.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Çok fazla eklenti kastırıyor Adguard reklam ve güvenlik için çok iyi ama güvenlik özelliği antivirüs varsa saçma. Adguard tüm reklamları buluyor. Adblock Plus'ın bulamadıkları oluyor.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Chrome
Savefrom.net video downloader

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
gmail yandex yahoo posta
ablock
yandex hava
wappalyzer
lightshot

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bilgisayarımda lisanslı olarak IDM yüklü o yüzden fazla indirme eklentisi kullanmıyorum. Eklentiler bana güvensiz ve yavaşlatıcı geliyor. Sadece Google Chrome ve Mozilla Firefox için Adguard reklam engelleyicisini kullanıyorum.

Opera zaten birçok gerekli eklentiyi kendi içeriyor. Bir eklenti kullanmaya gerek kalmıyor. :)

Son mesajlar