General Mobile GM 5 Plus & Huawei 9 Lite mi ?

Bu konuyu okuyanlar

yavhehe93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba kolay gelsin yukarıda belirtmiş oldugum iki telefon arasında kararsız kaldım genarel mobil discovery 1 kullanıyorum beni gerçekten baya bir idare etti şarj konusu felan hoşuma gitmişti bunun üst modeline geçmek istedim ve huawei 9 lite karşıma çıktı kullanan ve bilgisi olanların yardımını bekliyorum seçimim arasında iyi günler kolay gelsin. ''İki cihazin fiyatı cebime uyğun ''

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
GM5 plus daha güncell kalıcak bir telefon gibi ama bende p9 lite var çok güzel telefon ama ben Gm5 al derim :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gm5p> p9 lite< adında lite olan hiçbir şeyi alma kırpılmış versiyon ac4 ve ace4 lite gibi...

yavhehe93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GM5 plus daha güncell kalıcak bir telefon gibi ama bende p9 lite var çok güzel telefon ama ben Gm5 al derim :)

Biraz gezinerek senin düşüncene karar verdim ekra büyüklügü felan + kazandı :) belki bilmedigim birkaç şey vardır diye danışmak istedim çok teşekkürler yorumun için.
--- Gönderi Güncellendi ---
gm5p> p9 lite< adında lite olan hiçbir şeyi alma kırpılmış versiyon ac4 ve ace4 lite gibi...

tam olarak bilgilenemedim yazından açıklıya bilirmisin

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
İkisini de almayin bence. Gm5 plus suan general mobile'in en iyi cihazi ama eskidi artik. Yani fiyata aldanmayin. Bu cihaz piyasaya 999-1099 tl'den cikti. Suan bu dolar kuru yuzunden market fiyati 1200 tl. Benim size tavsiyem 2000 tl daha butceyi arttirin 1400 liraya hepsiburada'dan distributor garantili bir sonu xperia x alin on numara cihaz mamnun kalirsiniz. 100-200 lira fazla vermemek icin orta segment bir urun almayin.

Yok illa bu iki cihazdan birini alicam diyorsaniz. Kamera konusunda p9lite daha basarili bir urun kamera onemli ise p9 lite. Fakat su 16gb'lik depolama konusunda ben yeterli olacagini sanmiyorum.

Bence siz 200.lira ekleyin sony xperia x alin. Guzel cihazmis diceksiniz.

yavhehe93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisini de almayin bence. Gm5 plus suan general mobile'in en iyi cihazi ama eskidi artik. Yani fiyata aldanmayin. Bu cihaz piyasaya 999-1099 tl'den cikti. Suan bu dolar kuru yuzunden market fiyati 1200 tl. Benim size tavsiyem 2000 tl daha butceyi arttirin 1400 liraya hepsiburada'dan distributor garantili bir sonu xperia x alin on numara cihaz mamnun kalirsiniz. 100-200 lira fazla vermemek icin orta segment bir urun almayin.

Yok illa bu iki cihazdan birini alicam diyorsaniz. Kamera konusunda p9lite daha basarili bir urun kamera onemli ise p9 lite. Fakat su 16gb'lik depolama konusunda ben yeterli olacagini sanmiyorum.

Bence siz 200.lira ekleyin sony xperia x alin. Guzel cihazmis diceksiniz.

Hocam vodofoneden alacağım için uygun geldi bütçeye o yüzden bunlara karar verdim

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İyice bi araştır derim. 6.0 dan sonra hafıza kartı ile telefon hafızası birleşiyor. Eğer p9 lite 2017 bunu desteklıyorsa almanı tavsiye ederim
Diğer türlü de Gm5+ tabi