Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende 400 ü buldum. Slice of Life olarak Amaama to Inazuma yı izlemediysen öneririm. Baya yavaş iç ısıtan bir anime. Aksiyonlar ise gittikçe çocuksu gelmeye başlıyor ama eğer izlemedi isen şunlara bir bak derim Katanagatari,Mob Psycho 100 Yakında film i de gelecek olan Ghost in the Shell büyük ihtimal ile bunu izlemişsindir ama
--- Gönderi Güncellendi ---

Vallahi takıntılı bir yapıyı sahip olmasam da merakım var. Anime izleyenler olarak hepimizin merakı yok mu var resmi ise 9gag te gördüğüm gif resime çevirerek aldım. Arkadaşınıda gerçekten merak ettim ama :)
Bu arada Ghost in the Shell in online olarak oyunu var şuan betasında ama oynamak bana zevk veriyor merakı olup indirip oynayan var ise yada olur ise haber etsin eşlik etmeye çalışırım.
Katanagatari ve ghostu izlememiştim ekledim

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Katanagatari ve ghostu izlememiştim ekledim
Ghost in the Shell(GITS) efsanedir. Matrix yapımcıları esinlendiklerini zorla kabul etmişlerdir ve 1-2 sahne komple benzeşiyor ileri gidip buradan çalınmıştır diyenlerde var. 1. filmini terkrar düzeltip yayımladılar 2.0 diye galiba onu izlersen çizimleri daha iyidir. SAC serisinde Binbaşıyı yani ana karakteri seslendiren Bayonetta oyunu seslendiren seiyu ile aynı kişilerdir. Kadının efsane bir sesi var. Sırf onun için skyrim modu bile yaptılar.
Yeni Mart ta çıkacak olan filmde de Scarlett Johansson baş rolde oynayacak.
ghost-in-the-shell-1.jpg

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ghost in the Shell(GITS) efsanedir. Matrix yapımcıları esinlendiklerini zorla kabul etmişlerdir ve 1-2 sahne komple benzeşiyor ileri gidip buradan çalınmıştır diyenlerde var. 1. filmini terkrar düzeltip yayımladılar 2.0 diye galiba onu izlersen çizimleri daha iyidir. SAC serisinde Binbaşıyı yani ana karakteri seslendiren Bayonetta oyunu seslendiren seiyu ile aynı kişilerdir. Kadının efsane bir sesi var. Sırf onun için skyrim modu bile yaptılar.
ghost-in-the-shell-1.jpg
Bunu bekliyorum işte :D

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
3. sezon yok. Şu yakınlarda da gelmesi gibi bir durum yok. 2. sezonun özellikle bir çok önemli konunun atladığını ve konunun nasıl bağlanılacağının soru işareti var diyorlar.Daha öncesinde bir OVA veya Movie daha olası gibi gözüküyor diye okudum şahsen mangasını okumadım. Aksiyon serilerinin animesinin çıkmasını beklemek bana daha tatlı geliyor. Kısacası yakın zamanda da bir şeylerde yok yani.
ya uzun zamandır anime izlemiyordum burada adını çok duyunca başlamıştım şimdi başka bir seriye başlamak da,ne bileyim ya aklım bunda kalacak...
hocam birde bu animeleri nereden izliyorsunuz? ben biraz youtube dan baktım sonra bir mobil siteden devam ettim böyle tek bir barındırıcı yok mu?
ghost-in-the-shell-1.jpg
fma nın trailerine baktım ama sadece baktım olmadığı o kadar belliydi ki! umarım bunda çuvallamazlar...

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ya uzun zamandır anime izlemiyordum burada adını çok duyunca başlamıştım şimdi başka bir seriye başlamak da,ne bileyim ya aklım bunda kalacak...
hocam birde bu animeleri nereden izliyorsunuz? ben biraz youtube dan baktım sonra bir mobil siteden devam ettim böyle tek bir barındırıcı yok mu?

fma nın trailerine baktım ama sadece baktım olmadığı o kadar belliydi ki! umarım bunda çuvallamazlar...
Ben Turkanime yi kullanıyorum. Vkdownloader yada Maxthon Browser yardımıyla videoları indirip izliyorum sonrada siliyorum.Eğer öyle bir şey yapmak ister isen ve takılırsan pm atarsın takıldığın yerde yardımcı olmaya çalışırım.

FMA ise Japonlar tarafından yapılıyor malasef. Shingeki no Kyojin ve bir çok seride olduğu gibi ellerine yüzlerine bulaştıracaklar gibi geliyo bana. GITS ise tamamen amerikan diye biliyorum o yüzden Scarlett Johansson oynuyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Gate'i izleyen varmı yeni başlıyorum

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Gate'i izleyen varmı yeni başlıyorum
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
Seriyi bitirdim. Biraz garip bir animeydi ama eğlenceliydi. Ama şu saçma geldi, Japonlar orada son teknoloji silahlarla uzaylı gibiler, istediklerini yıkıyorlar. Çok dengesiz güçler vardı ülkeler arasında o bana garip geldi ve ayrıca Japonya kahraman olmuştu ellerinde tüfeklerle kalelere saldırırlarken. Kalelerde adamların ellerinde kılıç kalkan. O bakımdan pek istediğimi vermedi ve Japonlar gözüme zorba gibi göründü. Ne kadar sempatik ve aslında orada birilerine yardım etmeye çalışsalar da kötüler fazla güçsüzdü o yüzden Japonlar o dünyanın kötülerinden daha kötü göründüler :D

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Strike The Blood. Vampir ve Ecchi ağırlıklı bir anime. +18 sahneler ve diyaloglar animenin %70'ini oluşturuyor baştan uyarayim, sonra ne önerdin la sen bize demeyin :D Aksiyonu falan güzel, karakterler sempatik ve MyAnimeList puanı 7'lerde. 6 ve üstü puan almış anime izlenir zaten MAL'de :p

1. sezonunu bitirdim, OVA'sını bitirdim, 2. sezonun 3. bölümündeyim :D

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Çok iyide değil ama tatlı karakterleri var izletiyor kendini.
Sanırım animeyi izleyenlerin yarısı Rory Mercury için izlemiştir :p

Konosuba'yı izleyenlerin çok büyük bir çoğunluğu Megumin ve belki Aqua için izlemiştir :p

Bugünlerde atmosfer ya da hikaye değil, karakter tasarımları izletiyor animeyi çünkü izleyici karakter tasarımlarına göre anime'ye değer biçiyorlar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Birde şu One Punch Man'a göz atalım dimi

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Shingeki no kyojin'i izledim en son. Ama önerebileceğim birçok anime var. Burada en iyi anime filmlerin listesi mevcut. Anime film arayan arkadaşlar göz atmanızı öneririm.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Machine doll'a sardım bu ara :D

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Yaya dadludur. Bense Saenai Heroine No Sodate kata ' diye bir anime izliyorum hazır 2.ci sezonu şu sıralar yayınlanıyorken. Başlarda animelerdeki tekdüzeliklerden bahseden tekdüze bir anime gibi gelse de son bölümlere doğru bişeyler oturmaya başlıyor. Karakterlerde aşırı derece grisaia no kajitsu da ki karakterlerle benzerlik gösteriyor belki de o yüzden izlemeyi bırakamadım.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Yaya dadludur. Bense Saenai Heroine No Sodate kata ' diye bir anime izliyorum hazır 2.ci sezonu şu sıralar yayınlanıyorken. Başlarda animelerdeki tekdüzeliklerden bahseden tekdüze bir anime gibi gelse de son bölümlere doğru bişeyler oturmaya başlıyor. Karakterlerde aşırı derece grisaia no kajitsu da ki karakterlerle benzerlik gösteriyor belki de o yüzden izlemeyi bırakamadım.
Sonra izle listemdelermiş ikisi de my anime list'te. Hatırlattığın için sağol :p

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Sonra izle listemdelermiş ikisi de my anime list'te. Hatırlattığın için sağol :p

grisaia no kajitsu öneririm 2 anime serisi ve 1 filmden oluşuyor. Özellikle psikolojik yanını çok beğenmemin yanı sıra , yapmacık olmayan güzel bir harem yönüde var. Son olarak izleyeceksen blu ray (bd) olarak izlemeni tavsiye ederim ;)

Saenai Heroine No Sodate kata 'yı ise az önce bitirdim , zaten 2.ci sezonun gelebileceği şekilde bitirmişler nitekim de geldi zaten. Kendini izletiyor ama bende özel bir etki yaratmadı.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Son olarak izleyeceksen blu ray (bd) olarak izlemeni tavsiye ederim ;)
Daha iyi görüntü açısından söylüyorsun sanıyorum ? Evet gerçekten internetten izlediğim animelerin çoğunun görüntüsü çok kötü. Misal Fate serisini izlerken aldığım görüntü gerçekten çok bozuk. Kıvılcım efektleri falan ekranın kararması yani görüntü çok bozuk oluyor. Normal mi yoksa görüntü kalitesinin düşük olmasınan mı ? 720P izliyorum film anime ne olursa ama ?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Daha iyi görüntü açısından söylüyorsun sanıyorum ? Evet gerçekten internetten izlediğim animelerin çoğunun görüntüsü çok kötü. Misal Fate serisini izlerken aldığım görüntü gerçekten çok bozuk. Kıvılcım efektleri falan ekranın kararması yani görüntü çok bozuk oluyor. Normal mi yoksa görüntü kalitesinin düşük olmasınan mı ? 720P izliyorum film anime ne olursa ama ?

Hem daha iyi bir görüntü kalitesi sunuyor , özellikle bu animede çizim kalitesi çok iyi. İkinci bir yanı ise seri hafif çıplaklık içerdiğinden bd olmayan , yani tvde gösterilmiş versiyonlarda kırpılmış bir çok sahne , gereksiz beyaz ışıklar vs. var.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Tamam da bu bd nereden bulunur ? Ben Fate serisini yeniden izlemek istiyorum :D
Satın mı almak gerekiyor ? ve nerede satılır ?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Tamam da bu bd nereden bulunur ? Ben Fate serisini yeniden izlemek istiyorum :D
Satın mı almak gerekiyor ? ve nerede satılır ?

Bazı fansublar ayrıyetten bd çevirisi yapıyor , onun dışında yabancı torrentlerden bulunuyor sanırım , o konularda pek iyi değilim :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Overlord a bir tekrar yapalım sonra Gintama başlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hajime no ippo Boks severlerin sevebileceği bir anime

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ms gundam serisi izlemeye değer derim mechacılar varsa aranızda artı bir klasik SAO yu da izleyin

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Udon no Kuni no Kiniro Kemari

Usagi drop ve benzeri animeleri seviyorsanız izleyebileceğiniz , tatlı bir animedir kendileri.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ansatsu Kyoushitsu (Assasination Classroom) izlemeyene kesinlikle tavsiye edeceğim serilerden :D

Son mesajlar