Gta 5 update

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selam dostlar bir sorum var şimdi ben temiz bir gta 5 kurdum ama bu update işinden anlayan varmı işte update nerden indirilir nasıl kurulur vsvs ögretebilecek biri varmı bana teşekkürler şimdiden ilgilenenler için

Reaksiyon puanı
2,146
Satın aldığın zaman güncellemesini kendisi yapar zaten. Şu an sadece hikayeyi oynayacaksan fitgirl'ün ripi yeter update aramana gerek yok.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Satın aldığın zaman güncellemesini kendisi yapar zaten. Şu an sadece hikayeyi oynayacaksan fitgirl'ün ripi yeter update aramana gerek yok.
ya updateyi şeyden dolayı istiyorum modlarda felan bir sıkıntı çıkarmı diye çünkü mod yapmayıda seviyorum önceden yapıyordum the flash ın felan çok hoşuma gidiyorduda şimdi mesela kursam bir sıkıntı çıkarmı birde türkçe yama kurulmuyor

Reaksiyon puanı
2,146
Korsan oyuna update yükleyemezsin sanıyorum. Her update geldiğinde koruma da güncellenir, oyunu kıran grup update ile birlikte oyunu sunarsa anca öyle oynarsın. Türkçe yama kuruluyordu fitgirl sürümüne, hangi sürüm numarası üzerineydi hatırlamıyorum ama, bilgisayar da yanımda değil.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Korsan oyuna update yükleyemezsin sanıyorum. Her update geldiğinde koruma da güncellenir, oyunu kıran grup update ile birlikte oyunu sunarsa anca öyle oynarsın. Türkçe yama kuruluyordu fitgirl sürümüne, hangi sürüm numarası üzerineydi hatırlamıyorum ama, bilgisayar da yanımda değil.
anladım hocam teşekkür ederim aslında varda update yeri gtatürk sitesinde 991 diye bir update felan vardı yükledim ama kontroller tam değil diyerek hata verdi düzeltemedim bir türlü tuşları bir şeye atıcam dolu hepsi sonra 678 updatesini yükledim ondada telefondan internete girilmiyordu sıkıntı ya

Reaksiyon puanı
2,146
Ultra Repack v2.1X diye bi torrent var zamundada. Sürümü v1.0.877.1/v1.36. En son bu var heralde.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Ultra Repack v2.1X diye bi torrent var zamundada. Sürümü v1.0.877.1/v1.36. En son bu var heralde.
onu gördüm hocam aynen 8 gb da acaba bir sorun çıkarırmı çıkarırsa deliririm burda 8 gb çünkü az değil birde biri 15 araç haricinde hepsi online ile ilgili demiş bilmiyorum hoş değil :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Şu anki sürümün 1.33 ise bırak kalsın.
kaç bilmiyorum build 350 diyor oyun açılışında ve türkçe yama kuramıyorum bu yüzden şu an 1.6.4 indirdim bakalım olacakmı :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Böyle bir sorun çıkıyor işte updateyi yapınca

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 729