Türk telekom ve Oyunlardaki uğrattığı azizlik

Bu konuyu okuyanlar

ozantankus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.Size Oyunlardaki ping girmesi ile ilgili birşeyden bahsedeceğim.Biraz LAGARA LUGARA YAPTIM ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİM....Şimdi Türktelekom'u aradım.CsGo da Her 10 saniyede bir pingim 60 lardan 100 lere çıkıyor..Veya 80 den 100 e çıkıp iniyor..Genelde 110 u geçmiyor...Hemen iniyor..Artık bu ping sorunundan sıkıldım bir ariyim dedim şunları..Bayan çıktı telefona..Ping artması problemini bilirmisiniz dedim evet dedi.Bu sorunu gidericek bir formülünüz varmı dedim..Her 10 saniyede bir giriyor..dedim.Sonra 1 dakika telefonda bekletti.tekrar geldi.Dediği soru şu.SADECE OYUNDAMI GİRİYOR PİNG YOKSA VİDEO İZLERKEN VEYA SİTELERDE DOLANIRKEN DE GİRİYORMU:p:p :D

Sitelerde dolaşırken girse ne olur dedim..oyunlarda etkisi çok oluyor dedım.sonra biz buradan destek veremeyiz.Onu (BİLGİSAYARCIDAN YARDIM ALARAK ÇÖZEBİLİRSİNİZ)dedi..DEdim tamam..Geçen de Port değiştirmenizi istedim.onuda ben yaptım dedim..sürekli bağlantım kopuyordu..bana dedıklerı sey modemı degıstırın modemı degıstırın.Modemle alakası yok dememe rağmen gıttım adam çağırttım Port değiştirttim.Ağ Okuyorum dedım.Alt yapınız sizden Modeminiz sizden dedim.Ama bi B.K oldumu başkasına yönlendirin dedim.Sonra ne hikmetse modemın içine gırdım Ddos yiyormuşuz.Ama halbuki bu problem her gün yaşıyorum Ddos yemememe rağmen giriyor ping.Modem yeni PC sistemim yeni ama Ne hikmetse bu sene neredeyse her 10 saniyede 1 giriyor.Türk telekom'un çok güzel yararı oldu bana teşekkür ederim.Yani demek istediğim.internetle alakalı bir problemınız varsa mutlaka ya siz sorunun kaynagını tespıt edın..yada tanıdık birine sorun o yardım etsin size..yoksa Size boşu boşuna masraf Çıkartıyorlar...Gittim mis gibi Port değiştirttim şimdi hiç internette kopma sorunum kalmadı..ama oyunda çok ping giriyor..onun çaresi yok :) iyi günler

Son mesajlar