iOS 10.3 Cache Temzileme Yöntemi

Bu konuyu okuyanlar

Pursue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba değerli dostlar,

Biliyorsunuz ki iOS kullanıcılarnın olmazsa olması Cache temizleme programları maalesef APFS dosya sistemine geçiş yapıldığından beri kullanılamıyordu. Açıkcası Apple iyice zıvanadan çıkmaya başladı ve 'yenilik' dedikleri bir çok şey kullanıcılara işkence niteliği taşıyor. Sürekli uygulamaların şişmesi. (ÖRN: Facebook toplam kullandığı disk alanı 250 MB boyuta sahip ve 1-2 hafta kullanımda sonra 1 GB olabiliyor.)

Bugün sizlere 10.3 ve sonrasında çalışabilen Cache (JUNK) temizleme programını tanıtmak istiyorum. Bende henüz yeni keşfettim ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Her tarama sırasında reklam çıkıyor, hangi reklam olursa olsun sağ üst köşeye dokunduğunuzda reklam kapanacaktır. (X işareti olsun olmasın sağ üst köşede reklamı kapatmak için gizli buton yer alıyor.)

Programımızın ismi MAGİC PHONE CLEANER indirmek için Buraya Tıklayın

Programın Apple Store mağazasında ki bir ekran görüntüsü;

Program arayüzü ile ilgili bir ekran görüntüsü;

Tarama sonucu ile ilgili bir ekran görünütüsü, görüldüğü gibi yer açmayı başarıyor;
(Siz yinede 5-6 defa taratın tertemiz olması adına, tek bir taramada herşeyi temizleyemiyor.)

Dilerseniz programı satın alabilirsiniz ancak burada TİP sistemi mevcut, ister 10 lira ister 18 lira ister 35 lira bağış yapıp programa premium sahip olabilirsiniz;

Artık iOS 10.3 ve sonrasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Beğenilerinizi ve yorumlarınızı eksik etmeyin. Sizlere elimden geldiğince daha fazla, daha anlatılabilir, işinize yarayan ve kullanım kolaylığı sunan her türlü içeriği sunmaya çalışacağım.
İstek ve sorularınız varsa lütfen bunu yorumlarda belirtin.

Herkesin mutlu bir haftasonu geçirmesini diliyorum.

-Bu fotoğraflar ve konu tamamen ShiftDelete.Net forumuna özel olarak tarafımca hazırlanmıştır.-