Bağlı Hoparlör Kulaklık yok sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sss855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Dün ekran kartını değişirtirdim Ondan sonra 'Bağlı Hoparlör Kulaklık yok' hatası almaya başladım aşağıda ses simkesinin üsütnde çarpı işareti var driver yüklü kablolar bağlı ama o kadar araştırmama rağmen sorunu çözemedim dedim belki biostan kapanmıştır biosun ayarlarınıda sıfırladım olmadı
Bununla ilgi enson konu 2015 tea açılmış ondada altında yeni ses kartı al demiş bir arkdaş yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar

sss855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu günceldir .bilerekmi cevap verilmiyor yoksa şu olayın çözümünü bilen yokmu

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Biraz donanım uyuşmazlığı olmuş gibi duruyor ama ekran kartını değiştirince ses kartının bu derece etkilenmesini anlayamadım.

Aygıt yöneticisinden önce ses driverlarını güncellemeye çalış. Ve ya ıobit driver booster programıyla güncellemeye çalış.

Sonra piriform speccy programını kurup ekran ve ses kartlarının marka modellerinin ekran görüntüsü alıp buraya bi koy neymiş bi bakalım.

sss855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p0DYBz.jpg
[/url][/IMG]
p0DYBz.jpg

aLAB2d.jpg

m3D812.jpg

7qL8vm.jpg

qbD2B3.jpg
P0VEQQ.jpg

--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz donanım uyuşmazlığı olmuş gibi duruyor ama ekran kartını değiştirince ses kartının bu derece etkilenmesini anlayamadım.

Aygıt yöneticisinden önce ses driverlarını güncellemeye çalış. Ve ya ıobit driver booster programıyla güncellemeye çalış.

Sonra piriform speccy programını kurup ekran ve ses kartlarının marka modellerinin ekran görüntüsü alıp buraya bi koy neymiş bi bakalım.
bütün dedikleriniz uyguladım yukarıya resimleri atım malesef sonuç aynı

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@sss855 Son resimde aygıt yöneticisinde ses kısmında AMD nin sürücüsü de aktif onu devre dışı bırakmayı bi denesene.