Instagram'dan Para Kazanmak Butik Açmak, Tedarikçiler, Fenomen Olmak EKİTAP v3 !!! Türkiye'de ilk

Bu konuyu okuyanlar

msozen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Instagram'dan Para Kazanmak butik açmak, tedarikçiler, fenomen olmak EKİTAP v3 !!!

Türkiye'de İlk ve Tek

İnstagram üzerinden pek çok işi butik açarak para kazanıyor. Bu ekitap ile bu işi kısa yoldan öğreneceksiniz. Kitapta verilen bilgileri internette araştırarakta öğrenmeyi tercih edebilirsiniz ama bu tercihiniz size ciddi manada zaman kaybı yaşatacaktır.

Bu kitap ile başlangıç seviyesindeki hataları yapmaktan kurtulacaksınız ve hemen ufak ufak satışlar yapmaya, para kazanmaya başlayacaksınız. Yıllarca araştırıp elde edebileceğiniz bilgiler sadece 45 liraya hizmetinize sunuluyor diyebiliriz.

İnstagramdan para kazanmak sizin aradığınız iş modeli olabilir, denemenizde fayda var. Bugün intagramdan butik açmış ve ciddi manada çalışarak para kazanmaya devam eden bir çok kişinin aylık gelir ortalamasının 3 bin lira olduğunu da hatırlatalım.

Hemen SATIN ALMAK için BURAYA TIKLAYINIZ

HERKES FAYDALANSIN DİYE FİYATI İNDİRDİK

KİTABIMIZ İLE İLGİLİ OKUYUCU DİĞER FORUMLARDAN YORUMLARI

Alıntı:
yavuzselimg Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

öncelikle böyle bir kaynağı bizlere sunduğunuz için teşekkürler.arkadaş bu işe girmek isteyenlere süper bir kaynak hazırlamış.bu işe girmeyi düşünenlere tavsiyemdir...
Alıntı:
mugu Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

e-kitap elime ulaştığında okumaya başladım ve tek solukta bitirdim. Her şey detaylıca açıklanmış ve bu işi yapmak isteyenler için ışık tutcak bir çalışma olmuş.

Elinize emeğinize sağlık.
Alıntı:
cwlerde Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitap geldi yüzeysel incelemem sonrası yorum yapma ihtiyacı hissettim ki bugün bildiğin çıktı alıp okuyacağım.

Gerçekten kaliteli, sırf yorum yazmak için demiyorum, öyle standart bilgilerin yersiz tekrarları gibi olan bir kitap değil, kendi deneyimlerini somut örnekler ile bilgiler verdiği bir kitap olmuş.

Bu işe girmeyi düşünenler için önce bu kitap alınıp okunmalı, ben bu işi biliyorum diyenler bile bi okumalı
smile.gif

Alıntı:
ahmetkofali Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

satıcının kullanıcı adını şimdi fark ettim, kendisi çok sevdiğim bir abimdir arkadaşlar gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kesinlikle kimsenin hakkını yemedi bugüne kadar, yemezde. Eğitim setini ise inceleyip güzel bir yorum yapacağım abi, kolay gelsin.
smile.gif

iyi forumlar...
Alıntı:
maviuan Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

özenerek hazırlandığı çok belli. Birkaç tane farklı sektör için bilgiler içermesi gayet güzel.
Işime yarayacak, teşekkür ederim.
Alıntı:
yuzaki Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

tecrübe ve bilgi paha biçilmez bir hazinedir.
Arkadaşın kitabını bir solukta okudum, ilk izlenimlerim çok olumlu. Yeni başlamayı düşünen ve işe nereden, nasıl başlayacağı hakkında karmaşa yaşayan herkes için bulunmaz bir kaynak.
Alıntı:
asilturk025 Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

sosyal medya üzerinden satış yapacak ve yapmayı düşünen arkadaşlar için çok iyi bir kaynak olmuş, tüm aşamalar akıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatılmış emeği geçen @akdeniz1976 arkadaşa teşekkürler.
Alıntı:
aldimhemen Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitap mail adresime geldi. Içinde gayet işe yarar bilgiler var.elinize sağlık.
Alıntı:
ugno Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitap satın alındı ..arkadaş a dan z ye her şeyi üşenmemiş yazmış..güzel
Alıntı:
fixbl00d Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

bu işlerde tecrübeli olduğu yazdıklarından çok belli.güzel ve yararlı bir kitap.tavsiye ederim.
Alıntı:
arts Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

1 adet alındı, okuduk sıra uygulamada hocamızın dediği gibi
smile.gif
eğer bu işe girmek isteyen varsa benim gibi başlangıç için klavuz niteliğinde tavsiye ederim
Alıntı:
saglamkazanc Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitap tam bir tecrübe kılavuzu olmuş. Hocam tüm bildiklerini açıkça anlatmış. Tedarikçileri, sattığı ürünleri hatta satış hesabını bile açıkça belirtmiş. Böyle samimice tüm bildiklerini anlatan çok az kişi var. Böyle kişileri kazanmak lazım. Emeğinize, yüreğinize sağlık.
smile.gif

gt-n7100 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
Alıntı:

ctrl Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

sırf bu yorumu yapmak için girdim tekrar.
V1 gerçekten çok güzel ve teşvik edici açıklanmıştı, böyle bir düşüncem vardı okuduktan sonra kafamdaki neredeyse tüm soru işaretleri gitti. Hocamın anlattığı şeyler için istediği fiyat gerçekten çok çok uygun, yükseltebilir bile.

Bugün mail kutuma hocamdan yeni bir mailin geldiğini gördüm v2 başlıklı.
Galiba dedim yeni bir versiyon çıkmış, ücretlidir ama ilkini alanlar için bir indirim vardır tema mantığı. Girdiğimde direkt v2 bana gönderilmişti, hiçbir karşılık beklemeden ve kimsenin pek açıklayıp bilgi vermeyeceği konuları apaçık yazıp göndermiş. Birde herkese tekrardan mail atmış.
çok teşekkürler...

Alıntı:
dsewer Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

v1 v2 bir solukta okudum gerçekten çok değerli bilgiler, yüzlerce lira harcanarak elde edilemeyecek tecrübeler bizlere sunulmuş çok teşekkür ederim bizlere ışık tuttuğunuz için..
Alıntı:
ozcan_sarica Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitapları 1 solukta okudum. çok yararlı bilgiler var. özellikle 2.kitap piyasada arasanızda bulamazsınız.
Alıntı:
zeamays Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitapları bir solukta okudum. Gerçekten tebrik ediyorum. Nadir bilgilerin yanı sıra ticari sırlar da paylaşılmış ve bu herkesin yapacağı bir şey değil. Aynı zamanda motive edici bir tutum sergilenmiş ki gerçekten fayda sağlaması için yazılan bir kitap olduğu belli. Butik açmayı düşünmüyorsanız bile alın, ufkunuz genişlesin.

Bana karşı olan tutumundan da önceliğin para değil fayda olduğunu çok net anladım. çok teşekkür ediyorum.
Alıntı:
teksen_06 Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

işin ehli desem yeri var tebrik ederim gerçekten okuduktan sonra size 2 yıllık birikimini aktardığını hissediyorsunuz. Aklınızda yoksa bile bu e-kitabı okuduktan sonra ertesi gün satış yapasınız geliyor
smile.gif

Alıntı:
lineturk Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

gerçekten çok çok başarılı yazılmış bir kitap serisi olmuş. Gribimden kurtulur kurtulmaz denemeye başlayacağım. Inşallah sıkılmadan usanmadan başarıya ulaşabilirim. Elinize, yüreğinize sağlık.
Alıntı:
ustaadam Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitabınızı okudum. Değerli bilgiler içeriyor. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Kitapta a'dan z'ye iş anlatımı ve ticari anlamda detaylı bir anlatım mevcut, alacak arkadaşların işine yarayacağına inanıyorum.
Alıntı:
ArifD Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Harika bi e kitap. Hersey var ve motivasyon kaynagi resmen.. aldigim rn iyi hizmet, mailime v3 gelmis ona da extra sevindim. Kolayliklar diliyorum almayi dusunenler de beklemesin bence
Alıntı:
puskar Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Başarı başkalarının geçirdiği tecrübelerden yararlanmaktır. Demiş Vehbi Koç ve Hocamın yazdığı e-kitapda da söylediği gibi 2 yıllık tecrübesini 2 saatlik okuma süresinde size aktarıyor. Kendi adıma meraktan alıp okumak istemiştim ancak bende dahi butik işine girişme isteği uyandırdı çünkü aklında olmayan kişiler için bile basite indirgemiş. Eğer hali hazırda bu işi yapmak istiyorsanız arşivinizde bulunması gereken bir kaynak. Üstüne güncellemeleri ücretsiz göndermesi bambaşka bir avantaj. Konuların baştan sona sıralanışı, bilinenden bilinmeyene işlenmiş bu bile istenen ücretten fazlasını hak ettiğinin göstergesidir.
Alıntı:
ForumiN Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

kitaplar satın alınmıştır.
Kitapta arkadaş herşeyi ince detayına kadar açıklamış , gerçekten bu kadar detaylı bir çalışma beklemiyordum.
Alıntı:

reklampaketleri Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Kitapları dün indirimli fiyattan son alanlardanım.
smile.gif

Resmen tüm anlatılan konular tecrübe kokuyor hocam.
İlk defa böylesi gerçek,yaşanmış ve kulaktan dolma olmayan bilgiler paylaşılıyor.
Bununla birlikte sizin yaptığınız gibi hiç kimse ticari sırlarını paylaşmaz.

Gerçekten verilen emeğe ve alınan faydaya göre şu anda bile fiyatı çok makul.

Teşekkür ederim.

Alıntı:
sefaburak07 Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Arkadaştan kitapları aldım gayet açıklayıcı tedarikcilere kadar paylaşmış.
Yararlı bilgiler mevcut.
Teşekkürler.
Alıntı:
oser Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Bir kaç gün önce aldım bende.
Yeni yazma fırsatı buluyorum, gayet sürükleyici bir dille yazılmış ve arkadaş hakkını vermiş diyebilirim. Bütün bildiklerini anlatmış mı orasını bilemem ama, bu işi düşünenler için çok büyük yararı olacağı kesin. Sıfırdan başlayanlar için mükemmel bir kaynak denebilir, teşekkür ederim.
Alıntı:

cnetworks Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

teşekkür ederim hocam bu e-kitabı almamda herhangi bir e-ticaret düşüncesi yoktu sırf merakımdan aldım ve gördüm ki hakikatten işe yarar şeyler yayınlamışsınız instagram profilinizi de baştan sonra inceledim son fotoğraflar çok daha kaliteli olmuş ama en son yüklediğiniz foto dikkatimi çekti sanırım farkında değilsiniz ama parfüm üzerine ayağınız yansımış bilginiz olsun.

içerik olarak değerlendirdiğimizde birçok insan için yol gösterici nitelikte kaliteli bir sunum olduğuna inanıyorum. hem önerileriniz hem de tedarikçilerin doğrudan adresinin verilmiş olması hem de size ait profilin doğrudan sunulmuş olması en güzel örneklerden biri diye düşünüyorum.

çalışmalarınızda başarılar dilerim.
satın alan arkadaşlara da başarılar dilerim.

satın almakla almamak arasında kararsız kalanlara da tavsiye ederim.

Alıntı:

kurtdizayn Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Kitabı 4 gün once aldım. İyice inceledikten sonra yorum yapmayı uygun gordum. Kitabı detaylı inceledikten sonra beni acayip gaza getirdi ve butik açabilirim dedim
smile.gif
Ancak 3.kitapta olan teknikler ile İnstagram sayfasını büyütüp ona göre butik çalışması yapma fikri daha mantıklı geldi. Sizde kitapları okumaya başlayınca ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kitapta o kadar çok ince ve önemli detaylar verilmiş ki vay be dedim her şeyi tam anlamıyla anlatmış helal olsun dedim
smile.gif
Bu kitabı alıp sadece okumak için alacaksanız almayın. Ancak kitabı alıp adım adım uygularsanız başarıya ulaşacağınızı düşünüyorum. Kitabı aldım okudukça okuyasım geliyor
smile.gif
Neyse konuyu çok da dağıtmadan İnstagram ile butik açma kitabını kesinlikle tavsiye ediyorum.

Alıntı:
Mesut78 Nickli Üyeden Alıntı
viewpost.gif

Kitap satın alınmıştır altın değerinde bilgiler gerçekten anlatım vs. çok güzel ihtiyacı ve eksikleri olanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir kitap şiddetle öneriyorum.

Son düzenleme: