Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

response

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Videolara altyazı eklemeyi bulamadım. Nerden yapabilirim ?

alocem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, p9 plus çin romu kullanıyorum VIE-AL10 avrupa sürümünü yüklemek istiyorum önerebileceğiniz bir rom var mıdır ? tavsiye edebileceğiniz ?

Savxmu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba.Benim.p9 im var.Yurtdisi kayitli bir cihaz ve buna guncelleme yapamiyorum ne yapmam gerekiyor.Nasil guncelleme yapabilirim.android 7 surumu geldi ben guncelleyemiyorum? Bir de bu foto cekerken arkayi bulaniklastiran modu.bulamadim yardimsever dostlar aydinlatabilirler mi acaba

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaslar merhaba.Benim.p9 im var.Yurtdisi kayitli bir cihaz ve buna guncelleme yapamiyorum ne yapmam gerekiyor.Nasil guncelleme yapabilirim.android 7 surumu geldi ben guncelleyemiyorum? Bir de bu foto cekerken arkayi bulaniklastiran modu.bulamadim yardimsever dostlar aydinlatabilirler mi acaba
Hangi ülkeden aldıysanız, HiCare uygulamasında, bölge ayarlarından o ülkeyi seçin. Sonra Beta sürüm kontrolü yapın.

ridvan1321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni noguat 7 şarj cok iyi

Ekli dosyalar

• IMG_20170402_013241.png
    IMG_20170402_013241.png
    124.4 KB · Görüntüleme: 374

mufuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Benim sorum cihazı ithalatçı garantili olarak alan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlara. İthalatçı garantili cihazlarda donanımsal ve yazılımsal farklılıklar oluyor mu? Ve eğer bir farklılık yoksa sizlerin bu cihazları nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?

orkunaryus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 2 ay önce aldıgım p9 android 7 güncellemesinden önce batarya anlamında sıkıntı çekmiyordum hiç ama bu aralar çok hızlı bitmeye başladı özellikle wifi bağlantısında. şuan pil %95 dolu parlaklık en düşükte güç tasarruf modu ve wifi kapalı ve şarjın bitmesine 9 saat kaldı yazıyor. bu durum neden kaynaklı olabilir?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
yaklaşık 2 ay önce aldıgım p9 android 7 güncellemesinden önce batarya anlamında sıkıntı çekmiyordum hiç ama bu aralar çok hızlı bitmeye başladı özellikle wifi bağlantısında. şuan pil %95 dolu parlaklık en düşükte güç tasarruf modu ve wifi kapalı ve şarjın bitmesine 9 saat kaldı yazıyor. bu durum neden kaynaklı olabilir?
Telefonda fazla önemli bir şeyin yoksa telefonu sıfırlayabilirsin. Bende de bir miktar düşüş oldu ama telefon çok dolu olduğu için sıfırlamak istemiyorum.

mufuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, soruma cevap verebilecek biri yok mu? İthalatçı garantili P9 almak istiyorum ama biraz korkuyorum açıkçası alıp kullanan arkadaşlar her hangi bir sıkıntı, farklılık var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ergün altun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni Huawei p9 aldim.
Pil performansı bir gün bile dayanmıyor,
Mesela dışarıda gündüz vakti telefonun ekranini full parlaklıkları bile görmüyorsunuz.
Ayrıca MP3 player ekolayzır desteği yok.
Oyunlarda 38 ila 40 dereceye varan ısınmalar mevcut ve ısınmayı en çok da parmak izi sensöründe hissediyorsunuz.
Ayrıca telefonun ön kamerası ve 3g 4g özellikleri olmasına rağmen görüntülü arama yapamıyorsunuz.
HUAWEİ ALANLARA GECMİS OLSUN...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Şöyle yazıp kendinizi komik duruma düşürmeyin.

Madem operatör üzerinden görüntülü görüşme istiyordunuz, gidip Samsung alsaydınız. Huawei, size böyle bir şey vaadetmiyor. Görüntülü görüşme, üst düzey bir özellik değil. Sadece bazı firmaların sunduğu bir hizmet.. Her telefonda görüntülü görüşme yapabileceğiniz uygulamalar mevcut. Bugün 4000TL verilen bir iPhone'da da görüntülü görüşme özelliği sadece iPhone'lar arası kullanılıyor.

Pil performansı, kullanıma göre değişir. Kullanmayı bilirseniz sabahtan akşama kadar kullanabilirsiniz.. Üst düzey performans ve yoğun kullanımda, 1 günü görebileceğimiz bir telefon üretilmedi..

Ekran parlaklığı yeterince yüksek.. Eğer göremiyorsanız, kusura bakmayın ama bir göz doktoruna görünmeniz gerekebilir. Kaldı ki, telefonu güneş altında, güneş ışığı ekrana vuracak şekilde tutmak zaten yanlıştır. Bu hem telefonu ısıtır, hem de %100 parlaklıkta aşırı pil tüketir. Metal kasalı telefonları, güneş ışığına maruz bırakmak telefon, donanım ve batarya için uzun vadede zararlıdır.

Parmak izi sensörü, işlemciye çok yakın olduğundan, işlemci ısınınca doğal olarak sıcaklığı da parmak izi sensörüne yansır. Bunun sensöre, telefona veya insana bir zararı yoktur.

Mp3 oynatıcı ekolayzır desteği standart oynatıcıların bir çoğunda bulunmaz.

Ergün altun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle yazıp kendinizi komik duruma düşürmeyin.

Madem operatör üzerinden görüntülü görüşme istiyordunuz, gidip Samsung alsaydınız. Huawei, size böyle bir şey vaadetmiyor. Görüntülü görüşme, üst düzey bir özellik değil. Sadece bazı firmaların sunduğu bir hizmet.. Her telefonda görüntülü görüşme yapabileceğiniz uygulamalar mevcut. Bugün 4000TL verilen bir iPhone'da da görüntülü görüşme özelliği sadece iPhone'lar arası kullanılıyor.

Pil performansı, kullanıma göre değişir. Kullanmayı bilirseniz sabahtan akşama kadar kullanabilirsiniz.. Üst düzey performans ve yoğun kullanımda, 1 günü görebileceğimiz bir telefon üretilmedi..

Ekran parlaklığı yeterince yüksek.. Eğer göremiyorsanız, kusura bakmayın ama bir göz doktoruna görünmeniz gerekebilir. Kaldı ki, telefonu güneş altında, güneş ışığı ekrana vuracak şekilde tutmak zaten yanlıştır. Bu hem telefonu ısıtır, hem de %100 parlaklıkta aşırı pil tüketir. Metal kasalı telefonları, güneş ışığına maruz bırakmak telefon, donanım ve batarya için uzun vadede zararlıdır.

Parmak izi sensörü, işlemciye çok yakın olduğundan, işlemci ısınınca doğal olarak sıcaklığı da parmak izi sensörüne yansır. Bunun sensöre, telefona veya insana bir zararı yoktur.

Mp3 oynatıcı ekolayzır desteği standart oynatıcıların bir çoğunda bulunmaz.
Huawei min Avukatı mübarek

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Biz burada avukatlık yapmıyoruz. Sizin gibilerin yanlış yorumlarına karşı tüketiciyi bilinçlendiriyoruz. Gereksiz yorumlarınızı yazmasanız, böyle cevaplar vermek zorunda kalmayız.
Bilmiyorsanız, sorup öğrenirsiniz.

Ergün altun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım ben markamı savunuyorum.
Bu telefon dört dörtlük müş gibi konuşma.
Eksikleri var işte ekranın içinde dört köşesinde siyah çerçeve var ekrandan yiyor ayrıca sanal tuşlarda ekrandan yiyor görüşüm bu bana Huawei savunma ben şu telefon Huawei den daha iyi demiyorum.
İnsanları doğru bilgilendiriniz bu telefonun eksikleri var Android 7 yazılımından sonra deli gibi pil harcıyor bu telefon değil yazılım hatası benim telefonu savundugum yerlerde var.
Yeterki savunacak bir yanı olsun
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşım şunu kafana sok Huawei dünyanın en iyi telefonu değil geçtim onu 2nci yada 3 bile olamaz.
Sen Nokia'nın piyasaya yeniden çıkmasını bekle telefon neymiş goreceksin

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşım ben markamı savunuyorum.
Bu telefon dört dörtlük müş gibi konuşma.
Eksikleri var işte ekranın içinde dört köşesinde siyah çerçeve var ekrandan yiyor ayrıca sanal tuşlarda ekrandan yiyor görüşüm bu bana Huawei savunma ben şu telefon Huawei den daha iyi demiyorum.
İnsanları doğru bilgilendiriniz bu telefonun eksikleri var Android 7 yazılımından sonra deli gibi pil harcıyor bu telefon değil yazılım hatası benim telefonu savundugum yerlerde var.
Yeterki savunacak bir yanı olsun
--- Gönderi Güncellendi ---
Tam bir akp li gibisin dediğim dedik arkadaşım şunu kafana sok Huawei dünyanın en iyi telefonu değil geçtim onu 2nci yada 3 bile olamaz.
Sen Nokia'nın piyasaya yeniden çıkmasını bekle telefon neymiş goreceksin
Asıl hesaplarınızla gelin karşıma. Gerçek hesabınızla söyleyemediklerinizi, multi hesaplarla kusmayın.. Varsa adamlığınız, mertçe çıkarsınız..!

Sizin meseleniz telefon falan değil. Sizin derdiniz benimle.. Yemezler..!

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Korkmasaydın, maske takmazdın. :)

response

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Android 7 ile batarya konusunda biraz düşüş oldu fakat telefon daha hızlı şarj olmaya başladı .

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu cihazı kullandığım sürede beta test süreci dahilinde batarya performansında en fazla %5 gibi bir düşüş oldu, abartılacak bir süre değil. Güzel yağ gibi akan bir cihazdır ekranı bana ufak kalıyordu yoksa halen p9 kullanıyor olacaktım şuanda mate 8 kullanıyorum ondanda gayet memnunum.

airfox8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mesela hangi videoyu izlerken sorun yaşıyorsunuz?

kardeşim selamlar ... senin cihazın şu an C432B378 değilmi... Avrupa C432 için B383 çıkmış.. ota olarak yok sanırım henüz...ama manuel olarak linkler paylaşılmış xda da .. otadan sana güncelleme geldimi acaba..

Savxmu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atkadaslar icinizde huawei P9 PLUS kullananiz varsa bu cihaza nereden kapak kilf aliyosunuz acaba tr de yok sanirsam kilif

behappy-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ,telefonumu Kırgısiztan'dan almıştım,sürümü B220,hala android 7 güncellemesi gelmedi.hicare den konum degistirip yüklemeyi denedim ama kırgızistan diye bi konum yok.Bende diğer asya konumlarını denedim ama hiç birinde güncelleme açılmadı.Sürüme gore güncellemenin ne zaman geleceğini öğrenebiliyor muyuz veya güncelleme için başka yollar var mi ? (Root dışında :))

ozlem_1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba telefondan memnunum
Fakat
Aramalarda karșı taraf açìnca titreșim oluyor
Titreșim kapalı hiç sevmiyorum
Bilen var mı?

mustafa431

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bugün emui 5 güncellemesi geldi ve ben bu güncellemeyi fazla özensiz hazırlanmış gördüm... mesela gelen aramadaki sağ ve solda çıkan arama kabul et ve kapat bunda sürükleyerek değil dokunularak açılıyor... yine görüşme süresi onda saat dilimi şeklinde daire ile gösteriliyordu bunda yok.... o özellikleri açabileceğimiz yer varmı.....

behappy-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme sonrası alınan ekran görüntüsü bildirim panelinde çıkmamakta ve ekran görüntüsünü kaydır uyarısını vermemektedir.Bu durum düzeltilebilir mi yoksa artık bu şekilde mi olacak ?

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Güncelleme sonrası alınan ekran görüntüsü bildirim panelinde çıkmamakta ve ekran görüntüsünü kaydır uyarısını vermemektedir.Bu durum düzeltilebilir mi yoksa artık bu şekilde mi olacak ?
Bendede öyle hocam ekrana s cizerek alıyorum kayan ekran görüntüsünü

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar wifi gücü çok az çekiyor bayt kilobayt 80 90 larda neden az bu kadar yardım bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...