3500-4500 TL arası gaming laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mirzaabur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır kasmadan rahat rahat çoğu güncel oyunu oynayabileceğim bir laptop almak istiyorum fakat hangi markaya bakmalıyım karar veremedim. Kimisi monsterın ısınma sorunundan bahsediyor kimisi msi'ın sorunlarından,hangi markaya bakmalıyım karar veremedim,asus mu monster mı msi mi? Konu hakkında bilgisi olan varsa destek olursa çok sevinirim gerçekten boşlukta kalmış durumdayım,şimdiden teşekkürler

Full_HD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
İkisi de iyi markadır, size bu noktada tavsiyem, önerdiğim modelleri kullananların yorumlarına başvurmanız.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
İkiside iyi markadır. İkisinden birini seçebilirsin. Mutlaka forumlarda kullanan arkadaşlar vardır. Isınma olaylarını araştır derim.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır kasmadan rahat rahat çoğu güncel oyunu oynayabileceğim bir laptop almak istiyorum fakat hangi markaya bakmalıyım karar veremedim. Kimisi monsterın ısınma sorunundan bahsediyor kimisi msi'ın sorunlarından,hangi markaya bakmalıyım karar veremedim,asus mu monster mı msi mi? Konu hakkında bilgisi olan varsa destek olursa çok sevinirim gerçekten boşlukta kalmış durumdayım,şimdiden teşekkürler
O fiyat bandında Monster'a bak derim. F/p ürünleri başarılı...

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Sikayetvar.com'dan bakabilirsin:

Monster 76 Şikayet %51 Teşekkür Notu

MSİ 1000+ Şikayet %3 Teşekkür Notu

Karar senin arkadaşım :)