Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

cagrx105bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün nba2k 2017 indirdim birde sanandreas ne yazikki cok kasıyor . S7 edge kullanicisi olarak hayal kırıklığı yaşadım . Okadar para veriyoruz telefon icin ama oyun kasıyor illa iphonemi alalım

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
benim telefon üst sürüme güncelleme yaparken donup kalıyor .kapama+ses kısma ve touchpad tuşlarına aynı anda basarak yeniden başlatıyorum yine aynı takılıp kalıyor.bir türlü geride alamıyorum

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ucretli icon lari yukleyip temalari devre disi birakip eski haline donmesini nasil engelleyebiliriz?

velidk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Televizyonun bağlantı özelliği olması lazım dostum var ise smart wiev var. Oradan seni yönlendiriyor zaten
--- Gönderi Güncellendi ---
smart wiev sadece resim ve video gönderiyor telefonun ekranını tamamen yansıtmıyor tşkler

VeysiTekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, S7 Edge almayı düşünüyorum sizce fiyatı ne zaman düşer?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Marsmallowa geri dönmeyi bilen varmı acaba.
Geri dönmek istiyorumda nasıl oluyor bilmiyorum.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar bunlar değerler. Telefon bence gayet iyi dayandı. Gear s3 uygulaması bluetooth uygulaması,internet ya da wi-fi sürekli açıktı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170323-233027.png
    Screenshot_20170323-233027.png
    139.4 KB · Görüntüleme: 461
  • Screenshot_20170323-233021.png
    Screenshot_20170323-233021.png
    59 KB · Görüntüleme: 494

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Türkiye'ye Android 7 çıktığı gün stock rom ile yüklemiştim. Şimdiye kadar bi güncelleme almadım. Bazı arkadaşlar güncelleme geldiğini falan söylemiş burada.Benim mi kaçırdığım birşey var ?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
marsmalllow a donme sebebiniz nedir acaba? ben daha guncelleme yapmadım da sıkıntı varsa androıd 7'ye geçmeyeceğim
Herhangi bir sorun yok.
Sadece hoşuma gitmedi.
Tek artısı şarjı marsmallowdan daha iyi gidiyor.
Gerisi çok kötü bana göre.
Hele hele bildirim çubuğu sinir ediyor beni adeta.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Herhangi bir sorun yok.
Sadece hoşuma gitmedi.
Tek artısı şarjı marsmallowdan daha iyi gidiyor.
Gerisi çok kötü bana göre.
Hele hele bildirim çubuğu sinir ediyor beni adeta.
Factory firmware bul yani 4 parçalı ve birde pit dosyası bunun için sana samfirm uygulamasını önere bilirim samfirm 3.6 xda da var ordan 4 parçalı romu indir odin 3.12.5 üzerinden parçaları belirtilen yerlere yerleştir pit dosyasını da yerleştir yedek almayı unutma recovery menüye gir wipe data factory reset ve wipe cache Yap telefon açılınca tekrar telefonu kapat ve telefonu download moda al yazılımı flashla telefon açılınca tekrar recovery menüye gir ve wipe data factory reset ve wipe cache Yap ve telefonu aç ayarlarını yap ve kullan

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Factory firmware bul yani 4 parçalı ve birde pit dosyası bunun için sana samfirm uygulamasını önere bilirim samfirm 3.6 xda da var ordan 4 parçalı romu indir odin 3.12.5 üzerinden parçaları belirtilen yerlere yerleştir pit dosyasını da yerleştir yedek almayı unutma recovery menüye gir wipe data factory reset ve wipe cache Yap telefon açılınca tekrar telefonu kapat ve telefonu download moda al yazılımı flashla telefon açılınca tekrar recovery menüye gir ve wipe data factory reset ve wipe cache Yap ve telefonu aç ayarlarını yap ve kullan
Teşekkür ederim.
Ama malesef bende bunları yapabilecek ne kafa var nede kapasite.
Anlamam bu işlerden.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Teşekkür ederim.
Ama malesef bende bunları yapabilecek ne kafa var nede kapasite.
Anlamam bu işlerden.
Aslında çok basit kendini hafif görme bi kaç makale oku bi kaç video izle öğrenirsin herkes anasının karnında öğrenmiyor bu işi

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Aslında çok basit kendini hafif görme bi kaç makale oku bi kaç video izle öğrenirsin herkes anasının karnında öğrenmiyor bu işi
Doğru söylüyorsunda, ben interneti hep telefondan kullanan biriyim.
Dediğin dosyaları bulmam çok zor.
Sonra yanlış yapar telefonuda bozarız.
Şuanda çevremde soruşturuyorum yeni telefon alacak birini bulursam parasının bir miktarını karşılayıp yeni telefonu kendime alıp bunu vermeyi düşünüyorum ama tabi yeni telefonda nougat yüklü değilse.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar Türkiye'ye Android 7 çıktığı gün stock rom ile yüklemiştim. Şimdiye kadar bi güncelleme almadım. Bazı arkadaşlar güncelleme geldiğini falan söylemiş burada.Benim mi kaçırdığım birşey var ?
Güvenlik yama düzeyiniz hangi ay?

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Gençler sol kulaklığımdan çok az ses gelmeye başladı garanti bakarmı ?

murattsah899

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler selamu aleykum yurtdısından getırdıgım s7 edge cıhazıma sammobıle sıtesınden ındırdıgım nougat yazılımı ve odın ıle gosterılen yonergelerı harfıyen uygulayarak nougat os yukledım sorunsuz sekıld etamamlanmıs gozukuyordu ardından reboot yaptım cıhaz samsung yazısına geldı yanıp spner vazıyette takılı kaldı ne yapabılırım acıl yardım

Akinci10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler nougat güncellemesinsen sonra kapasitif çoklu pencere tuşu zaman zaman dokunmayı algılamamaya bazende kendi kendine çalışmaya başladı bu sorunu daha önce yaşamış olan var mı

kemal cenk dinler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar S7 Kullanıcısıyım ancak s7EDGE geçmeyi düşünüyorum ama bu pembe çizgi sorunu çok canımı sıktı şu an s7 de hiç problem yok alıpta sıkıntı yaşamaktan korkuyorum istanbulda bu problemi yaşayan ve servisten ücretsiz çözebilen varmı yaşadıysa? yoksa yaşamazmıyım? baya bir sayfa okudum forumda 1-2 kişi yaşamış sorunu ancak şikayetimvar.com'da son zamanlarda inanılmaz bu konuda şikayet var. Yardım edermisiniz.

orhn91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar üst wifi acılan paneli aşağı doğru cektigimde az özellikler vardı wi-fi ekran döndürme mobil veri vs. Şimdi çok sıkışık durumda dipdibe olmuş ne yapmam lazım geri eski haline getirmek icin

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar üst wifi acılan paneli aşağı doğru cektigimde az özellikler vardı wi-fi ekran döndürme mobil veri vs. Şimdi çok sıkışık durumda dipdibe olmuş ne yapmam lazım geri eski haline getirmek icin
İşte benimde nougattan en gıcık aldığım yer orası.
Sırf o sıkışık küçük küçük beş para etmeyen nougatın bildirim paneli yüzünden marshmallowa geri dönme çabaları içindeyim. Marsmallow'un bildirim paneli mükemmeldi.
Ama nougatınkini görmek adeta tiksindiriyor beni.
Sırf onun yüzünden buz gibi soğudum güzelim telefonumdan.
Düşünsene otomatik ekran parlaklığı tik'i bile yok nougatta. Salaklar içine etmişler bildirimler çubuğunun.
Malesef bir çareside yok.

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar S7 Kullanıcısıyım ancak s7EDGE geçmeyi düşünüyorum ama bu pembe çizgi sorunu çok canımı sıktı şu an s7 de hiç problem yok alıpta sıkıntı yaşamaktan korkuyorum istanbulda bu problemi yaşayan ve servisten ücretsiz çözebilen varmı yaşadıysa? yoksa yaşamazmıyım? baya bir sayfa okudum forumda 1-2 kişi yaşamış sorunu ancak şikayetimvar.com'da son zamanlarda inanılmaz bu konuda şikayet var. Yardım edermisiniz.
Bende yeşil pembe çizgiler çıktı İthalatçı garantili garantide ücretsiz değiştirdiler ekranı