Ve Değişti! Whatsapp'ın Yeni Halini Gördünüz Mü?

Bu konuyu okuyanlar

Türk Gücü

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Whatsapp'a gelen son güncelleme ile birlikte bir dizi yeni özellikler uygulamaya geldi. Özellikle şikayet noktasında olan bir önceki güncelleme ile kaldırılan Durum özelliği de bu güncelleme ile birlikte geri geldi. İşte Whatsapp'a gelen diğer yenilikler...

58d205f2c03c0e2ee8b60eca.jpg

Whatsapp pes etti; Durum özelliği kısa bir sürenin ardından geri döndü. Hatırlayacağınız üzere WhatsApp geçtiğimiz haftalarda yayınladığı güncelleme ile beraber, çok konuşulan hikayeler özelliğini devreye sokmuştu. Gelen eleştiriler ve şikayetler üzerine harekete geçen WhatsApp, geri adım atmak zorunda kalmıştı. Şimdi ise bugün yayınladığı bir güncelleme ile eski durum özelliğini tekrar aktif hale getirdi. WhatsApp'ın yeni güncellemesi ile gelen yeni özellikler ise şöyle,

Kullanıcıların yoğun şikayeti üzerine, Hakkımda özelliği geri geldi. Artık kullanıcılar profillerinde sadece metin olarak durum paylaşabilecekler. Videoların indirilmesi beklemeden, direk olarak izleyebileceksiniz! Ayrıca videolar oynatılırken de telefonunuza indirilmeye devam edecek.Karanlıkta fotoğraf ve video kaydetmeye çalışıyorsanız, kamera sekmesinde bulunan ay işaretine dokunmanız yeterli olacaktır.Fotoğraf düzenlerken, 3D Touch ile kesme özelliğini kullanarak fotoğrafı hemen kesip telefonunuzun ekranını doldurabilirsiniz.

whatsapp-ta-oynat-gidiyor-yerine-indir-geliyor-213903-5.jpg

kaynak:hürriyet

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
yeni özelliğini hiç sevmedim.menülerinj yerleri değişmiş.zor bulunuyor

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Boşverin WhatsApp'ı kaldırın gitsin. Telegram kurun Bip kurun.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kişiler sekmesi yine yok hakkında geldi sadece kişiler sekmesini tekrar aktif edilmesi gerekiyor. Son gelen güncellemeleri hiç beğenmedim. En çok sık kullandığı uygulama da bunu yaparsa artık.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Kişiler sekmesi yine yok hakkında geldi sadece kişiler sekmesini tekrar aktif edilmesi gerekiyor. Son gelen güncellemeleri hiç beğenmedim. En çok sık kullandığı uygulama da bunu yaparsa artık.
Valla çok güzel diyorsun, herkes şikayetçi ama kimse de Whatsapp'ı bırkamıyor. Çok iddialı konuşanlar oluyor, havada kalıyor lafları. Benim durumumsa gittiğim kulübün grubu var Whatsapp'ta ve kulüple ilgili etkinlik ve haberleri bu sayfadan alıyoruz. Hoca ile konuşsam uğraşmak istemez, teknolojiyle pek ilgili biri olduğunu söyleyemem. Hadi hoca'yı geçirdim, bütün grubu nasıl geçirelim ? Sadece Whatsapp ile konuşabilecekleri farklı bir topluluk da olabilir ve sadece bizimle konuşması (ya da duyuruları görmesi) için bu adama Telegram yükletmemiz zor. Üstelik pratik değil. İnsanlar alıştıklarından kolay vazgeçmezler, vazgeçmedikleri sürece de böyle devam edecek. Yenisine alışsınlar madem Whatsapp'ın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Valla çok güzel diyorsun, herkes şikayetçi ama kimse de Whatsapp'ı bırkamıyor. Çok iddialı konuşanlar oluyor, havada kalıyor lafları. Benim durumumsa gittiğim kulübün grubu var Whatsapp'ta ve kulüple ilgili etkinlik ve haberleri bu sayfadan alıyoruz. Hoca ile konuşsam uğraşmak istemez, teknolojiyle pek ilgili biri olduğunu söyleyemem. Hadi hoca'yı geçirdim, bütün grubu nasıl geçirelim ? Sadece Whatsapp ile konuşabilecekleri farklı bir topluluk da olabilir ve sadece bizimle konuşması (ya da duyuruları görmesi) için bu adama Telegram yükletmemiz zor. Üstelik pratik değil. İnsanlar alıştıklarından kolay vazgeçmezler, vazgeçmedikleri sürece de böyle devam edecek. Yenisine alışsınlar madem Whatsapp'ın.
Aynen katılıyorum bu yoruma.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Maalesef kişiler sekmesi yok ancak isim yazarak bulabiliyoruz bence en kısa zamanda yeni bir güncelleme ile bu sorunu halletmesi ümidiyle.:(
--- Gönderi Güncellendi ---
Maalesef kişiler sekmesi yok ancak isim yazarak bulabiliyoruz bence en kısa zamanda yeni bir güncelleme ile bu sorunu halletmesi ümidiyle.:(

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar, whatsapp'ta kişiler sekmesi YOK ama kişiler butonu VAR!

Whatsapp'ta, sizi bir kişi gruba eklese, numaranızı hepsi görüyor. Belki, numaranızı vermek istemediğiniz kişiler bile görüyor. Saçmalıktan başka bir şey değil. Telegram'da numaranız kimseye görünmez.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar, whatsapp'ta kişiler sekmesi YOK ama kişiler butonu VAR!

Whatsapp'ta, sizi bir kişi gruba eklese, numaranızı hepsi görüyor. Belki, numaranızı vermek istemediğiniz kişiler bile görüyor. Saçmalıktan başka bir şey değil. Telegram'da numaranız kimseye görünmez.
Android cihazlarda sağ altta buton var doğrudur.
Whatsapp candır:D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Başıma bişi gelmeyecekse; Whatsapp eyidir, gözeldir. :rolleyes:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Telegram – a new era of messaging
WhatsApp
Sadece ikisinin de sitelerine bak ve hangisinin gerçekte daha iyi bana servis verdiğini bana bir daha söyle. Destekledikleri platformlarından mesajları iletme şekillerine kadar incele.
Ben ona bakmam. Ben standart bir kullanıcı olarak yazılımın hafifligine bakarım, kullanış biçimine bakarim. Bana göre WhatsApp çok daha hafif. Ben WhatsApp taraftariyim.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Ben ona bakmam. Ben standart bir kullanıcı olarak yazılımın hafifligine bakarım, kullanış biçimine bakarim. Bana göre WhatsApp çok daha hafif. Ben WhatsApp taraftariyim.
Numara alıp vermeden mesajlaşamıyorsun ama. Bak Telegram'da özgürce mesajlaşma var. :D

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Bir gün nokiamı atıp ( geçi bu büyük ekranlı ) büyük ekranlı cep telefonu alırsam whatsappı tekrardan kurarım hiç acelesi yok.

Whatsapp karşılıklı muhabbeti bitiriyor. Biz eskiden topluca arkadaşlarla hep buluşurduk şimdi ne konuşulacaksa bi grup açılıyor orada herkes bir şeyler yazıyor her yazanı umursamıyorlar arkadaş bu nedir :D

Herkes birbirini sözünü kesiyor, kimse dinlemiyor gibi oluyor bu gruplarda.

Gideceksin bi bara 2'şer birayla muhabbetlere akacaksın yada içmiyormusunuz normal bi cafeye gidip de muhabbetin dibine vurabilirsiniz.

Whatsapp insanları hem eve hem de parmaklara mahkum ediyor.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Peki masaüstünde hangi işletim sistemini kullanıyorsun "Standart kullanıcı bey" ? :p Hafiflik taraftarısın madem. Windows ya da Mac ise kendinle çelişiyorsun :D

Ayrıca Telegram Whatsapp'dan çok daha hızlı ve hafif :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Peki masaüstünde hangi işletim sistemini kullanıyorsun "Standart kullanıcı bey" ? :p Hafiflik taraftarısın madem. Windows ya da Mac ise kendinle çelişiyorsun :D

Ayrıca Telegram Whatsapp'dan çok daha hızlı ve hafif :D
Günlük kullanımda Windows 10 kullanıyorum. Genelde telefon ve oyunlar için de ps4 kullanıyorum. Pc sadece ufak tefek işleri halletmek için kullanılıyor.
Benim için yeterince büyük mesele. :D
Reklam şirketlerine satılması kötü. O yönü var da neyse WhatsApp iyidir:D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Günlük kullanımda Windows 10 kullanıyorum. Genelde telefon ve oyunlar için de ps4 kullanıyorum. Pc sadece ufak tefek işleri halletmek için kullanılıyor.

Reklam şirketlerine satılması kötü. O yönü var da neyse WhatsApp iyidir:D
Orası ayrı bir konu. 11 yıllık numaram, bugüne kadar hiç rahatsız edilmedim, edilmek de istemem. Gerçi beni rahatsız edecek kişinin haline de acırım. :D

Son mesajlar