Türknet tehlikesine dikkat-

Bu konuyu okuyanlar

frkn06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evt bizide aradılar hatta ttnetin 1mbs kapmanyası kullanıyoz sınırsız dediler 60 tl olcak bizde 45 tl burdan yapak filan bizde dedik ana bayinize gelir yaparız salladık yani ama türknet demişti

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beni de arıyorlar eğer cep telefonumu ararlarsa olabildiğince uzatıyorum arandıkça dk gelsin diye :D ama ev teli ararlarsa olayı çaktığım anda bir şey demeden telefonu kapatıyorum :D

remeus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı şey benim de başıma geldi

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
aynı durum da bizim de bir akrabayı kandırmışlar mecbur kullanıyor şimdilik

Reaksiyon puanı
10,325
yahu arkadaşlar ben geçen yılbaşında falan geçtim. millenicom diye sanırım alman kökenli bir firma. 8 mbs'e kadar olan tarifeden. sekiz ay 20-30 tl. civarında geldi. şimdi 53 tl. ödüyorum. daha evvel ttnet'e sınırsız 8 mbs kullanıyordum, 120 tl. idi. çok pahalı olunca bu şirkete geçtim. internetimi normal kullanıyorum. faturamı yarı yarıyadan bile daha aşağı indirmiş oldum. internet hızı konusunda ise çok da bir fark görmedim ben. kısacası aldığım hizmet yönüyle şikayetim yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tam bildiğiniz gibi telekom kendi müşterisini özele kaptırmamak için alt yapısını kiraladığı kurumun müşterisine verilen hizmette sanki bir kısıntı yapıyor gibi hissediyorum.

Temel gündogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 2.sene. ttnet.kullandım.hiç memnun olmadım. Tahatütüm. Biter.bitmez.türk.netden. aradılar.beni
size.60.tl.sınırsız.adil.kotası.150.cg. olan ev telefonundan. Hero yöne. 1000.dakika. Tahatütütsüz.özgür.iletişim.tarifesi verelim dediler.nasıl yapcaz dedim biz size kuryeylen adresinize evraklarınızı yolluycaz dediler.sizde okuduktan sonra imzalayıp aynı kuryeylen bize geri yolluycaksınız dediler.biz.türk.telekom dan. bağlı. Oldunuz.. internet.kullandınız.ev.telefonu hatadını. Geri.alıcam. türktelekomdan.aldınız.internet.kesilince.türk.nete.geçiş sağlanmıştır dediler hemen bizi.arayıl. modem ayarlarınızı.yapalım.dediler.bende.aradım geçişi. Yaptm. TÜRK. NETE.yaklaşık.2 yıldırda.türk.net.kullanıyorum.çok. memnunum.60.tl.sınırsız.adil.kotası.150.cg.evden.heryöne. 1000.dakika çok iyi.halan.aynı parayı veriyom 60.tl ulaştırma Bakanlığı geçenlerde. Açıklama yaptı sınırsız İnternete. Adil.kota.uygulamasını.2018.sin.sonuna.kadar.kalkıcak dedi. Bu açıklamanın üzerine.türk.net.beni.aradı adil.kota.uygulamasını.kaldırdık.dedi.ben inanamadım.yine.60tl.vereceksiniz. heryöne.1000.dakika adil.kotasız sınırsız internetiniz kullanmaya devam.edin.dediler.bundan.sonra.adil.kota.uygulaması.yok dediler.hızınız.hiç.düşmüycek.dediler.bence.türk.nete. güvenin. ve arayın bilgi alın derim. Türk.netin.numarası 0850.288.80.80 dir.ben türk.net.müşteri. temsilcisine adil.kota.uygulamasının kaldırılması.ba namı. özel.yoksa.tüm.türk.net.müsterilerinemi özel.dedim.müşteri. temsilcisi.bana.tüm.türk.net.müsterilerı için. Kaldırdık.adil.kota.uygulamasını.yenı. gelen müşterilerde dahildir.dedi bana. Ben.çok. memnunum.türk.neden üstelik.şimdi.adil.kotayıda.kaldırdı.cook.iyi.oldu

Reaksiyon puanı
10,325
Ben 2.sene. ttnet.kullandım.hiç memnun olmadım. Tahatütüm. Biter.bitmez.türk.netden. aradılar.beni
size.60.tl.sınırsız.adil.kotası.150.cg. olan ev telefonundan. Hero yöne. 1000.dakika. Tahatütütsüz.özgür.iletişim.tarifesi verelim dediler.nasıl yapcaz dedim biz size kuryeylen adresinize evraklarınızı yolluycaz dediler.sizde okuduktan sonra imzalayıp aynı kuryeylen bize geri yolluycaksınız dediler.biz.türk.telekom dan. bağlı. Oldunuz.. internet.kullandınız.ev.telefonu hatadını. Geri.alıcam. türktelekomdan.aldınız.internet.kesilince.türk.nete.geçiş sağlanmıştır dediler hemen bizi.arayıl. modem ayarlarınızı.yapalım.dediler.bende.aradım geçişi. Yaptm. TÜRK. NETE.yaklaşık.2 yıldırda.türk.net.kullanıyorum.çok. memnunum.60.tl.sınırsız.adil.kotası.150.cg.evden.heryöne. 1000.dakika çok iyi.halan.aynı parayı veriyom 60.tl ulaştırma Bakanlığı geçenlerde. Açıklama yaptı sınırsız İnternete. Adil.kota.uygulamasını.2018.sin.sonuna.kadar.kalkıcak dedi. Bu açıklamanın üzerine.türk.net.beni.aradı adil.kota.uygulamasını.kaldırdık.dedi.ben inanamadım.yine.60tl.vereceksiniz. heryöne.1000.dakika adil.kotasız sınırsız internetiniz kullanmaya devam.edin.dediler.bundan.sonra.adil.kota.uygulaması.yok dediler.hızınız.hiç.düşmüycek.dediler.bence.türk.nete. güvenin. ve arayın bilgi alın derim. Türk.netin.numarası 0850.288.80.80 dir.ben türk.net.müşteri. temsilcisine adil.kota.uygulamasının kaldırılması.ba namı. özel.yoksa.tüm.türk.net.müsterilerinemi özel.dedim.müşteri. temsilcisi.bana.tüm.türk.net.müsterilerı için. Kaldırdık.adil.kota.uygulamasını.yenı. gelen müşterilerde dahildir.dedi bana. Ben.çok. memnunum.türk.neden üstelik.şimdi.adil.kotayıda.kaldırdı.cook.iyi.oldu

Valla Temel kardeşcağız ben bu TURK.NET'e birkaç yıl evvel bir heveslendim, sonra bir araştırayım dedim. Birşey almak istediğimde sitelerde okuyucu yorumlarına bakarım. Bi baktım ki şikayetler gırla gidiyor. memnun olan pek kimse görmedim. Vazgeçtim sonra tabii. Senin memnun kalmana sevindim. Belki de düzeltmişlerdir. Ha bir de yazdıklarını anlayabilmek için ayrıca bir tercümana ihtiyaç duydum nerdeyse. :) Sanki İngilizce bir yazıyı Google Translet'e çevirttirip buraya yazmışsın gibi geldi bana, o kadar yani! :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Valla Temel kardeşcağız ben bu TURK.NET'e birkaç yıl evvel bir heveslendim, sonra bir araştırayım dedim. Birşey almak istediğimde sitelerde okuyucu yorumlarına bakarım. Bi baktım ki şikayetler gırla gidiyor. memnun olan pek kimse görmedim. Vazgeçtim sonra tabii. Senin memnun kalmana sevindim. Belki de düzeltmişlerdir. Ha bir de yazdıklarını anlayabilmek için ayrıca bir tercümana ihtiyaç duydum nerdeyse. :) Sanki İngilizce bir yazıyı Google Translet'e çevirttirip buraya yazmışsın gibi geldi bana, o kadar yani! :)
Reklamcı arkadaşımız hocam. :)
Şu sıralar ben de niyetlendim Turk.net'e. 59 liraya taahhütsüz 24mbps'e kadar vdsl, 150GB akn, hy 1000dk paketi var. Başka şirketten taahhüt bozarak geçtiysen, taahhüt cezasının 120 TL'ye kadar olan kısmını da 6 ay taksitlendirip faturadan düşüyorlar.. Alt yapı aynı zaten, sadece hizmet aldığın firma değişiyor ama nasıl bu kadar uygun verebiliyorlar, hayret ediyorum.
TTNET'in 4 aylık taahhüt bozma faturası ise 215 TL..

Geçsem bir dert, geçmesem bir dert..

megadolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
hort ve bugün TÜRK.NET akk kalktı diye arama yapın bir süpriz görürsünüz... :p

Mayajeak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
!!!

Son düzenleme:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet Türknet akk yi kaldırmış diyorlar..