İstiklal marşı bizim için ne kadar önemli

Bu konuyu okuyanlar

anarchst

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
bu videolardan en azından birincisi eminim. verilmiştir. ama ben bunun yanında iki video daha ekleyeceğim ki herkes görsün neyin nasıl olması gerektiğini.

:angry:
[flash=450,404]http://www.timsah.com/getswf/v/NTdTQTW1ZFe[/flash]

:icon_:
[flash=450,404]http://www.timsah.com/getswf/v/pdTPMdb-TIt[/flash]

:icon_:
[flash=450,404]http://www.timsah.com/getswf/v/d0VrdMv0snS[/flash]

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
1. videoyu görmeden önce hiç sövesim yoktu..

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
bu tür konuların sonu hep kilit oldu.
fikirler kesin çatışacak fikirlerimizi yazalım ve. başkasının fikirlerine bulaşıp tartışmaya dönmeyelim derim. konunun live time'ı için :)

Benim için çooooooooook önemli . !

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
fikirler kesin çatışacak fikirlerimizi yazalım ve. başkasının fikirlerine bulaşıp tartışmaya dönmeyelim derim. konunun live time'ı için :)

Neden fikirler çatışacak ki ?..

Evet sanırım başlık tartışma yaratır.. ama Konu içeriğine bakarsak tartışılacak bişey yok..

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
İlk videodakilerin kim olduklarını bilen var mı? Bu video çok eski ama kim olduklarını bilmiyorum. Kimi eleştirdiğimizi bilelim, karanlığa ok atmaktansa.

Komedi filmine çekilseymiş bu sahne tam otururmuş. :) Bir de NTV videonun sonuna kahkaha efekti etkleyerek tam havaya sokmuş bizi.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574

Bu tür konuların sonu kilit olmadı. Sadece bu tür konularda kendini bilmeyen insanların tartışma çıkarması ve bazı üyelerin kelime oyunu yapması sorun oldu. Sorun çıkaranlar da zaten bir bir ayıklanıyor. Aklımda bir kaç kişi daha var. Sadece takip ediyorum..... Gün geldiğinde sabrım taştığında onlara da gereken ceza verilecek.

Konu Atatürk Köşesi'ne taşınmıştır.

anarchst

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
kim olduklarını bilmiyorum. fakat ne olduklarını biliyorum.
hepsi bir avuç çapulcu işe yaramazlar...

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bir milletin milli marşı tüm dünyaya gösterdiği karakteridir,onurudur.Hiç bir ülkenin vatandaşı bunu yapmaz yapamaz ancak hain olur provoke eder.

İlk videodakilerin kim olduklarını bilen var mı? Bu video çok eski ama kim olduklarını bilmiyorum. Kimi eleştirdiğimizi bilelim, karanlığa ok atmaktansa.

Komedi filmine çekilseymiş bu sahne tam otururmuş. :) Bir de NTV videonun sonuna kahkaha efekti etkleyerek tam havaya sokmuş bizi.

Ordaki insancıklar eski depli veya hadepli milletvekilleri Gerçek haberde gülme felan yok sonradan ekleyen tarafından eklenmiş o gülme efekti.

anarchst

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
1. video üstünde fazla durmayalım bence.
2. ve 3. video benim tüylerimi diken diken ediyor.

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
“- İstiklâl Marşı: o günler ne samimi, ne heyecanlı günlerdi. O şiir milletin o günkü heyecanının bir ifadesidir. Binbir facia karşısında bunalan ruhların ızdıraplar içinde halâs dakikalarını beklediği bir zamanda yazılan o marş, o günlerin kıymetli bir hatırasıdır. O şiir bir daha yazılamaz. O’nu kimse yazamaz. O’nu bende yazamam. O’nu yazmak için, o günleri görmek, o günleri yaşamak lâzım. O şiir artık benim değildir. O milletin malıdır. Benim milletime karşı en kıymetli hediyem budur.”

MEHMET AKİF ERSOY

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

Kim olduklarının ne önemi var.. Videodaki rezillik belli.. yemişim adamları.. :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
videoları geçtimde
artık sokakta yürürken bir okuldan yada başka biyerden İstiklal marşını duyunca yürümeye devam eden , takmayan sayısı çok fazla...
bide ben hazır olda durunca garip garip bakarlar :S

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
videoları geçtimde
artık sokakta yürürken bir okuldan yada başka biyerden İstiklal marşını duyunca yürümeye devam eden , takmayan sayısı çok fazla...
bide ben hazır olda durunca garip garip bakarlar :S

Bayrak Görülmeden İstiklal marşında hazır olda durulmaz..

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
“- İstiklâl Marşı: o günler ne samimi, ne heyecanlı günlerdi. O şiir milletin o günkü heyecanının bir ifadesidir. Binbir facia karşısında bunalan ruhların ızdıraplar içinde halâs dakikalarını beklediği bir zamanda yazılan o marş, o günlerin kıymetli bir hatırasıdır. O şiir bir daha yazılamaz. O’nu kimse yazamaz. O’nu bende yazamam. O’nu yazmak için, o günleri görmek, o günleri yaşamak lâzım. O şiir artık benim değildir. O milletin malıdır. Benim milletime karşı en kıymetli hediyem budur.”

MEHMET AKİF ERSOY

başka eklenebilecek bir şey yok bence..

~

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
Bu ülkede doğup, bu ülkede büyümüş, bu ülkenin kimlik kartını almış, bu ülkenin kültürünü benimseyip yaşamış ve bu ülkenin milli marşını doğru düzgün söyleyemeyen insanlara diyecek çok şeyim var ama, benim kişiliğime ve forum kurallarına uymaz.
Sadece o insanlara yazık diyorum. Gerçekten çok yazık!..

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Bilgilendirme için teşekkür ederim WaterBoy, zaten bıyık kesimlerinden anlamıştım DEP veya benzeri bir oluşumdan olduklarını, yine de gözü kapalı konuşmak yanlış olurdu. Zira kim oldukları, neye karşı durduğumuzu bilmek açısından önemlidir. Yoksa sadece boşuna çene çalmış, burada öfke kusmakla hiç bir şey kazanmamış olurduk.

HSN_GNÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güzel paylaşımdan dolayı seni kutluyorum arkadaşım...
Özellikle 2.videoda insanları marşımız için ayağa kaldırmaları gururlandırıcı, ve üçüncü video müthiş...