macbook pro windows yükleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

schlimazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, macbook proya windows yüklüyordum ve windowsu nereye yüklemek istiyorsunuz seçeneğinde boot camp tarafından ayırdığım bölümü biçimlendirip seçtim ama ileri tuşu açılmıyor yani hala kabul etmiyor sorunda ise windows gpt bölümüne kopyalanamıyor yazıyor biçimlendirdiğim zaman ntfs olarak biçimlendirmesi lazımdı ama yapmıyor bu konuda bilginiz varsa lütfen geri dönüş yapar mısınız?

schlimazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1489835434452-234377834.jpg

m_burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bootcamp boluntusunu bastan olusturacaksin, oyle olmaz ise mac os sistemini diski komple sifirdan bicimlendirip o sekilde kuracaksin. Ardindan tekrar bootcamp yapacaksin. Unutma diski komple bicimlendirmen lazim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
mac'e windows kurmak dersiz başına dert almak olur 600-700TL'ye notebooklar var ondan al...

Berker Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Forumda banlı olan bir arkadaş facebook'tan şunu yazmış;
Lakin forumda banliyim.
Arkadasa söyleyin , eger laptoba externe HDD veya kurulum harici bir usb takili ise böyle bir hata verebiliyor. O nedenle cikarsin..

schlimazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bootcamp boluntusunu bastan olusturacaksin, oyle olmaz ise mac os sistemini diski komple sifirdan bicimlendirip o sekilde kuracaksin. Ardindan tekrar bootcamp yapacaksin. Unutma diski komple bicimlendirmen lazim.
Baştan bir kaç kere daha yaptım olmadı amaMac OS u bicimlendirmedim
--- Gönderi Güncellendi ---
Lakin forumda banliyim.
Arkadasa söyleyin , eger laptoba externe HDD veya kurulum harici bir usb takili ise böyle bir hata verebiliyor. O nedenle cikarsin..
USB takılıydı çıkarıp tekrar yaptım yine olmadı
mac'e windows kurmak dersiz başına dert almak olur 600-700TL'ye notebooklar var ondan al...
Bu bana hediye geldi yoksa macbooku napayim
Lakin forumda banliyim.
Bu arada o arkadaşa çok teşekkür ederim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hediye diye windows ile bozmak zorundasın?