Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Hocam mükemmel yav. :D Sadece şu tema desteği için bile yüklenir. Çok sağlam duruyor, yeni bir cihaz gibi adeta.
Video için elinize sağlık bu arada :)
Cok ozenemedim videoya ancak gorun istedim gercekten costum romlar anlatildigi kadar iyi

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Yok hocam iyiydi video, göreceğimizi gördük. Arayüz mükemmel duruyor.:) Bu kullandığınızda çalışmayan bir fonksiyon var mı? Kamerası falan nasıl? Bir de kafamı her zman kurcalayan diğer soru ise güvenlik açıkçası. Bankacılık vb. uygulamalar için riskli diyorlar. Düşünceniz nedir güvenlik açısından?

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Yok hocam iyiydi video, göreceğimizi gördük. Arayüz mükemmel duruyor.:) Bu kullandığınızda çalışmayan bir fonksiyon var mı? Kamerası falan nasıl? Bir de kafamı her zman kurcalayan diğer soru ise güvenlik açıkçası. Bankacılık vb. uygulamalar için riskli diyorlar. Düşünceniz nedir güvenlik açısından?

Bu videosunu cektigim romda parmak izi calismiyor(zaten port romlarda sadece 3.parti ile calisiyor)onun disinda always on display ve gece saatide dahil olmak uzere her sey calisiyor ancak bu gidisle parmak izi sorununu da cozecege benziyorlar...

2 cesit kamera var biri s7 kamera diyeri note4 kamera n4 kamerada tum ozellikler calisirken s7 kamerada profesyonel ozellikler calismiyor eger siz cok profesyonel biri deyilsrniz s7 kamerasi isinizi fazlasiyla gorecektir ancak profesyonel biri iseniz n4 kamerasinda kalmalisiniz.

Roota gerek yok ki bu islemler icin eger guvenlik acigi konusunda endiseleriniz varsa rootu kaldirin olsun bitsin... sizin icin onemli olan recovery root deyil.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Ustelik guvenlik benim ilgi alanlarimdandir su sekilde bir islem yapabilirsiniz.

Ilk olarak dual boot kurarsiniz.
Birinci romunuz stock rom olur
Ikinci romunuz costum rom
Birinci roma bankacilik uygulamalarini kuararsiniz ve sifreniz stockta oldugunuz icin hicbir turlu islem ile izlenemez gorulemez ancak 2. Roma gectiginizde app icindeki key bolumu ile bankacilik sifrelerinize ulasilabilir ki o bolimdede sifreniz md5 ile sifrelenmis hali bulunacagindan sifrenizi kirmalari en az bi 10 yillarini alir.

Not eger sifreniz i girerken sifremi hatirla secenegini secmezseniz zaten sifreniz tutulmaz

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Ustelik guvenlik benim ilgi alanlarimdandir su sekilde bir islem yapabilirsiniz.

Ilk olarak dual boot kurarsiniz.
Birinci romunuz stock rom olur
Ikinci romunuz costum rom
Birinci roma bankacilik uygulamalarini kuararsiniz ve sifreniz stockta oldugunuz icin hicbir turlu islem ile izlenemez gorulemez ancak 2. Roma gectiginizde app icindeki key bolumu ile bankacilik sifrelerinize ulasilabilir ki o bolimdede sifreniz md5 ile sifrelenmis hali bulunacagindan sifrenizi kirmalari en az bi 10 yillarini alir.

Not eger sifreniz i girerken sifremi hatirla secenegini secmezseniz zaten sifreniz tutulmaz
Hocam ben bir önce normal rom atmayı öğreneyim de dual'e sonra geçerim :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu videosunu cektigim romda parmak izi calismiyor(zaten port romlarda sadece 3.parti ile calisiyor)onun disinda always on display ve gece saatide dahil olmak uzere her sey calisiyor ancak bu gidisle parmak izi sorununu da cozecege benziyorlar...

2 cesit kamera var biri s7 kamera diyeri note4 kamera n4 kamerada tum ozellikler calisirken s7 kamerada profesyonel ozellikler calismiyor eger siz cok profesyonel biri deyilsrniz s7 kamerasi isinizi fazlasiyla gorecektir ancak profesyonel biri iseniz n4 kamerasinda kalmalisiniz.

Roota gerek yok ki bu islemler icin eger guvenlik acigi konusunda endiseleriniz varsa rootu kaldirin olsun bitsin... sizin icin onemli olan recovery root deyil.
Note 4'un kamera uygulamasi aslında şu an bile yeterli.

burakgurler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim için performans ve batarya ömrü önemli bide şu kullandığın launcher güzel görünüyor diğerleri parmak izi falan önemli değil bana link verseniz yüklerim telin sayacı zaten atık root attım tele sorun yok.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Galaxy S8 official leaked wallpaper (QHD)

S8 duvar kagiti

Galaxy S8 official leaked wallpaper (QHD)

S7 dream ui ve note7 grace ux sec begen al mantigi ayni sekilde buradan guc dugmesi ikonlarinida defistirebilirsin

Buradada s7 appleri ve nasil kurulacaklari anlatiliyor buradan istedigin uygulamayi kurabilirsin

S7 Apps For Galaxy Note 5,S6 Edge,S6 and Note 4

Oncelikle yukaridan verdigim sayfadan s7 touchwizini orada anlatildugi sekilde kurun

Sonra

Buradan s8 toichwiz temasini edinebilirsin ancak bu tema ucretli ve sen bu temayi ucretsiz yapmalisin
Ucretsiz yapmak icin

data/overlays/jsonfiles/trialjson klasörüne gir oradaki herseyi kes
1 geri gel, userjson klasörüne gir kestiklerini buraya yapıştır
2 kez geri gel preferences dosyasını sil ve reboot

Ve bunun icin root browsera ihtiyacin var ve root browser icinde roota ibtiyacin var

SuperSU Download

Buda root dosyan bu dosya ile cihazini root ediceksin

Buda tabiki tema kurabilmek icin tema magazan

Note 4 Stock Rom Tema Store Desteği Ekleme - Galaxy Note 4 Görünüm ve Tema Modifikasyonları Bölümü

Bunun ile tema kurabilirsiniz.

Not:Eger roota bulasmak istemuyorsaniz tema dosyasini ucretsiz yapmak icin iki yol daha var. Sec begen al

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Olabildigince basit anlatmaya calistim umarim sikinti olmamistir[emoji28]

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
dns yi nasıl değiştiriyorduk bunda netteki açıklamalarla çok fark var menüsünde

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
82b8e07e09159d78bc4560a709f42d16.jpg

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
neyse saol hallettik benden ötürü gelip gitmesi :)

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Ya root filan iyi de değişim kampanyası yapacaklar ya sonra ruutlamisiniz sayaciniz artmış filan deyip degistirmezlerse....

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Şu kampanya çok karlı bir şey olmayacakmış gibi geliyor ama hayırlısı bakalım :D

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Şu kampanya çok karlı bir şey olmayacakmış gibi geliyor ama hayırlısı bakalım :D

Maksat eski müşteriyi kaybetmemek ama bende pek karlı iş olacağına inanmıyorum.1500 tl den fazlasını isterlerse ülkede bir kaç kişi dışında giden olmaz.Merak ediyorum nasıl bir kafa yapacaklar bize :D

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Maksat eski müşteriyi kaybetmemek ama bende pek karlı iş olacağına inanmıyorum.1500 tl den fazlasını isterlerse ülkede bir kaç kişi dışında giden olmaz.Merak ediyorum nasıl bir kafa yapacaklar bize :D
Bende alacağımdan değil hocam sırf kampanyayı görmek istiyorum :D :D Bakalım nasıl olacak diye :D

pehlivan35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bence üstüne en az 2500 TL gibi isterler.
Bi dahada samsung almam[emoji34]