AMD Ryzen serisine canavar geliyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
AMD Ryzen serisine canavar geliyor!

Ryzen serisi ile donanım dünyasında adeta şov yapan AMD, yeni bir işlemci ile Intel'in en üst modellerinden birine çok ciddi bir rakip getirecek!

AMD Ryzen serisini nasıl buluyorsunuz?

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
her zaman amd canavarlar yapıyor ama oyun üreticileri çoklu çekirdek kullanmadıkça...

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
her zaman amd canavarlar yapıyor ama oyun üreticileri çoklu çekirdek kullanmadıkça...
bu sefer amd iyi geliyor gibi.
ilk defa ben bile heyecanlanıyorum.
athlon serisi gibi yardırabilir amd.
oyunlarda fps karşılaştırmaları var, sonuçlar başa baş.
hatta güç tüketimini bile düzeltmiş görünüyor amd.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Intelin fiyatlari assagi cekmesini bekliyoruz. :D AMD guzel is yapmis tebrikler ama bir Intelci asla Intel den vazgecmez. Rekabet iyidir...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Intelin fiyatlari assagi cekmesini bekliyoruz. :D AMD guzel is yapmis tebrikler ama bir Intelci asla Intel den vazgecmez. Rekabet iyidir...
intel uncle'ın masrafı çok indirim yapamaz daha milletin gözlerini bağlaması bitmedi çok masrafı var...

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
R9 390 aldim pisman oldum. Amd ye uzun bi sure yanasmam gibi duruyor.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
yanlış model almışsın eski adını araştır hd6790 da öyle beladı o o belanın yenilenmişi olabilir...
Esasında GTX 970 alıcaktım mis gibi. Coil Whine çıkar benim şansıma kesin uğraşmıyım diye R9 390 aldım. Genel olarakta FPS olarak daha üstün geldi ama rezalet.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Esasında GTX 970 alıcaktım mis gibi. Coil Whine çıkar benim şansıma kesin uğraşmıyım diye R9 390 aldım. Genel olarakta FPS olarak daha üstün geldi ama rezalet.
sesini duyman zordu ki fanlar oyunların ses mesi bastırırdı ve hepsinde yokmuş asus bobin tasarımını değiştirdi bu dert yüzünden...

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
sesini duyman zordu ki fanlar oyunların ses mesi bastırırdı ve hepsinde yokmuş asus bobin tasarımını değiştirdi bu dert yüzünden...
En az 8 ay boyunca araştırdım,değişiklik yaptım. Bazı davarlar 8GB VRAM ileride çok iyi olucak falan diyodu. Bazıları 970 zaten 3,5 GB ilerde yetmez diyodu. Neyse bunlar hep tecrübe işte. İleriye dönük olsun diye bide İ7 6700 almıştım. İ5 6500 alıp GTX 980 alsaydım keşke.

megadolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
intele tapan botlar çok oldukça ıntel asla batmaz... hiç korkmayın...

psemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
intele tapınca elinize geçen şey ne? intelin ceo'su gelip ''helal len bi işlemciye 1000tl fazla para verdin, iyi kazıklandın afferim böle devam'' diyerek nobel ödülü falan vermesinimi beklionuz

mito

Asistan
Reaksiyon puanı
4
intele tapınca elinize geçen şey ne? intelin ceo'su gelip ''helal len bi işlemciye 1000tl fazla para verdin, iyi kazıklandın afferim böle devam'' diyerek nobel ödülü falan vermesinimi beklionuz
kazık yemek hoşlarına gidiyor yapacak bir şey yok;)