(Kampanya) IObit Advanced SystemCare 10 Pro

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
gqoAM0.png
[/url][/IMG]
gqoAM0.png

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır.

Kampanya Linki
Free Advanced SystemCare 10 PRO (100% discount) - SharewareOnSale

Sanırım herkese aynı lisansı veriyor o yüzden kampanya lisansını buraya yazıyorum uğraşmamanız için, eğer lisansı kabul etmezse o zaman siteden kampanya linkine tıklayarak kendiniz yapabilirsiniz.

16BCB-404D4-DB270-DF474

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Paylaştığınız linkteki site gayet güzel bence. Antivirüs kampanyaları da oluyor o sitede.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Güzel kampanyalar gördüğüm zaman paylaşmaya çalışıyorum :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ürün anahtarını bir kaç ay sonra girersek yine kabul eder mi?

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
bilmiyorum ama kabul edebilir bence

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Arkadaş yüklemeyin bunu, ne zaman yüklediysem format atmak zorunda kalıyorum. Özellikle internet optimizasyonuna tıklamayın kendi kendine internet gidip geliyor. Sistem gün içerisinde yavaşlıyor her akşam kapatmadan komple temizlik yapmak zorunda kalıyorsunuz ya da gün içerisinde.

Artık yüklemem bunu sadece ccleaner var bir de revo uninstal.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Arkadaş yüklemeyin bunu, ne zaman yüklediysem format atmak zorunda kalıyorum. Özellikle internet optimizasyonuna tıklamayın kendi kendine internet gidip geliyor. Sistem gün içerisinde yavaşlıyor her akşam kapatmadan komple temizlik yapmak zorunda kalıyorsunuz ya da gün içerisinde.

Artık yüklemem bunu sadece ccleaner var bir de revo uninstal.
Wise Care 365 adlı program da güzel. Wise Care 365 Free'yi de kullanabilirsiniz.
WiseCleaner Downloads - Download Free Registry Cleaner, Download Free Disk Cleaner, Download Wise Care 365

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Hepsini denedim hepsi boş iş. Ara sıra kalıntıları temizle tamamdır. Yoksa sürekli temizlemek bilgisyarının ayarını bozuyor çok denedim. Windowsu güncellemem bile, sürücü güncellemeleri yaparım intel nvidia felan bu kadar.

Bilgisyarı hızlandırmazlar, şişerse yazılım, temizle eski haline geri döner bu kadar. Ne kadar çok temizlersen derinlemesine o kadar çok kasar ve zamanla altından kalkamacağın sorunlar çıkar sonra o sorunlarla başa çıkmak için başka programlar yüklemek zorunda kalacaksın sonu gelmiyor yani bunun atını çizmeliyim.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hepsini denedim hepsi boş iş. Ara sıra kalıntıları temizle tamamdır. Yoksa sürekli temizlemek bilgisyarının ayarını bozuyor çok denedim. Windowsu güncellemem bile, sürücü güncellemeleri yaparım intel nvidia felan bu kadar.

Bilgisyarı hızlandırmazlar, şişerse yazılım, temizle eski haline geri döner bu kadar. Ne kadar çok temizlersen derinlemesine o kadar çok kasar ve zamanla altından kalkamacağın sorunlar çıkar sonra o sorunlarla başa çıkmak için başka programlar yüklemek zorunda kalacaksın sonu gelmiyor yani bunun atını çizmeliyim.
Bende genelde Windows güncellemelerini yapmam.
Bazı programlar bilgisayarı hızlandıracağına bilgisayar açılışında başlayıp, arka planda birden fazla hizmet ve işlem çalıştırabiliyor. Ama Wise Care 365 adlı program bence o tür programlardan birisi değil. Hem boyutu küçük. Bence ücretsiz versiyonu ile ücretli versiyonu arasında fazla bir fark yok. Ben de bilgisayar için bir çok sistem bakım ve onarım programı kullandım. Auslogics, IObit ve Piriform'un programlarını da kullandım.
Advanced System Care yerine CCleaner + Wise Care 365 Free'yi öneririm. :)

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
2 senedir hicbir program kullanmiyorum. Ilk gunki kadar hizli bilgisayar. Ne gerek var bu tarz seylere. Antivirus de kullanmam ben.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Bende genelde Windows güncellemelerini yapmam.
Bazı programlar bilgisayarı hızlandıracağına bilgisayar açılışında başlayıp, arka planda birden fazla hizmet ve işlem çalıştırabiliyor. Ama Wise Care 365 adlı program bence o tür programlardan birisi değil. Hem boyutu küçük. Bence ücretsiz versiyonu ile ücretli versiyonu arasında fazla bir fark yok. Ben de bilgisayar için bir çok sistem bakım ve onarım programı kullandım. Auslogics, IObit ve Piriform'un programlarını da kullandım.
Advanced System Care yerine CCleaner + Wise Care 365 Free'yi öneririm. :)
Tamam zamanında yüklemiştim bunu tekrar bir deneyeyim teşekür ederim. Fulö ile arasında bi fark yok ama cracklerim bunu ben. ;)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Tamam zamanında yüklemiştim bunu tekrar bir deneyeyim teşekür ederim. Fulö ile arasında bi fark yok ama cracklerim bunu ben. ;)
Dediğim gibi ful sürümü ile free yani ücretsiz sürümü arasında fazla fark yok.
Bir de programı yapanların emeğine saygı olarak korsan kullanmamanızı öneririm. İyi günler. :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Advanced System Care programını beğeniyor musunuz?

Şahsen İobit'in birçok programını (Asc, uninstaller, DriverBooster, Smart Defrag) beğeniyorum. Yasal lisansı da bulunuyor. İşimi görüyor açıkçası. :)
Ama yukarıda senin tavsiye ettiğin programlar da güzel, onları da denediydim.