Aramızdaki amatör ruhlar gösterin kendinizi

Bu konuyu okuyanlar

kripto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[youtube]7m_tYVreyoM[/youtube]
[youtube]K3kY2EVa17c[/youtube]
[youtube]1s72ahflBIQ[/youtube]

amatör bir arkadaşımın çalışması, yorumlarınız nelerdir? teşekkürler

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer dinlemek isterseniz arkadaşlar facebook sayfamızda bir tane konser videomuz var Californication coverlamıştık link veriyorum beğenip beğenmediğinizi yazarsanız sevinirim

dipnot : davul bende :)

http://www.facebook.com/pages/Splash/271943796151839

Ayrıca grubumuza vokal aranıyor eğer ilgilenenler varsa benimle irtibata geçebilir tşkler

Oğuz KOCABOĞA

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 7 yıllık müzik ile olan bağlantım boyunca çeşitli gruplarda elektro gitar ile solo gitarist olarak yer aldım. Hemen hemen hiçbir sahnede vokal olarak performans sergilemedim. Zaman geçti araya askerlik girdi işler güçler derken gruplarla olan bağlantılarımı koparmak zorunda kaldım. Tek fırsatım işten geldiğimde evde çalmaya devam etmek oldu. Yeni bir akustik gitar edindim. Uzun zamandır yazmakta olduğum besteler üzerinde çalışarak müziklerini besteledim birkaçını tasdiklettim ve vakit buldukça kayıt alıp paylaşmaya çalışıyorum. Henüz iki gün ünce Youtube üzerinde iki parçamı paylaştım. Kendimi geliştirebilmek ve eksikliklerimi görebilmek adına görüşlerinize ihtiyacım var. Rica etsem Youtube üzerinde Oğuz KOCABOĞA yazıp aratarak görüşlerinizi benimle paylaşabilir misiniz? Linkleri de paylaşmayı deneyeceğim bu soru başlığı altında. Sevgilerle.

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amator demek cok dogru olmaz ama Gokhan Aricioglu'nun su parcalarini dinlemenizi isterim acikcasi :)

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de nacizane kendi söz ve müziğini yazdığım parçamı sizlerle paylaşmayı çok isterim. Eğer beğenip paylaşırsanız da çok mutlu olurum. Kykda yatağın bir köşesine oturup çaldığım gitarimla umarım biraz olsun samimi bir video oluşturabilmisimdir.
Fatih Kılınç - Sen Yokken