Webtekno'nun Facebook sayfasının kapatılması üzerine

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Teknoloji yayıncılığında belli bir hacme ulaşan sitelerden Webtekno'nun Facebook sayfasının kapatıldığını söylediler. Aslında söylemediler, yetiştirdiler. Buna sevineceğimi sandılar belki de.

Aksine üzüldüm!

Webtekno çalışanları ve ortakları, ShiftDelete.Net için karalama kampanyaları başlatmışlardı. Sebebi de, özel haberimizi kaynak göstermeden yayınlamaları ve bunu benim sosyal medyaya taşımam.

Bağlı oldukları ve yönettikleri sosyal medya hesapları üzerinden örgütlenip, Facebook sayfamıza 1 yıldız verdiler, şahsıma küfür ve hakaret ettirdiler. Tüm bunlar ekran görüntüleriyle kayıtlı ve arayan da kolayca bulabilir.

Biz ne yaptık? Hiçbir şey. Sabır dedik, işimize gücümüze baktık.

Şimdi gelinen noktaya bakıyorum. Webtekno Facebook sayfası, sahtecilik nedeniyle kapatılmış.

İlahi adalet dedikleri bu olsa gerek. Bize sahte takipçileriniz var diyenlerin geldiği nokta bu.

Sevindim mi?

Asla!

Aksine, üzüldüm. Tüm samimiyetimle söylüyorum üzüldüm.

Rekabet etmek güzel bir şey. Rekabet, okuyucuya yarıyor. Öne geçmek için hep yenilik arıyoruz. Rekabetin bu arayışta itici güç olması, sektör adına da olumlu bir durum.

Umarım, arkadaşların sayfaları yeniden açılır. Belki bu musibet, onlara bin nasihatten iyi gelir.

Saygılarımla.

Flardryn

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Ekin Kollama'nın ''teknolojiye atarlanan adam'' olarak tanındığı zamanlarda takip ederdim webteknoyu ama o bıraktığı gibi bende çok takip etmedim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
her şeyin hayırlısı.

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
169
Her ne kadar rekabet olsa da bu tarz durumlardaki yaklaşımınız örnek olacak nitelikte. Geçmiş olsun Webtekno'ya

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Gün gelir devran döner, horoz eğilir tavuk öter demişler...

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Darısı Technopat'ın başına. Hükümete ve bu millete etmedikleri laf yok bu forumun sahibinin ismini vermeme gerek yok.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Fazla böbürlenmelerin sonucu ...

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Darısı Technopat'ın başına. Hükümete ve bu millete etmedikleri laf yok bu forumun sahibinin ismini vermeme gerek yok.
Bu ülkede düşünce özgürlüğü var(!). Herkes istediğini söyleyebilir. Eğer bir sakınca görüyorsan şikayet edersin olur biter.Takip etmezsin olur biter.

rahatsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atar gelmiş Hakkı abi

2017-03-14 17_26_21-Webtekno Facebook Sayfası Kapatıldı _ Sayfa 2 _ Webtekno Forum.png

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Rekabet dediğiniz buysa..

egebey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hak ettiklerini bulmuşlar

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Adalet yerini bulmuş. Akıllanırlar umarım.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
İktidara laf mı söylemişler, sallandırın Taksim'de.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
İktidara laf mı söylemişler, sallandırın Taksim'de.
15 temmuz tiyatro? Darbe gecesi ölenler b*k yoluna gitti vs vs. İslam dini yobaz, gerici, cahil. İslam'a inananlara ensest ilişkiyle geldi" diyen bir adamın forumu orası. "Nefret edilen siteler" başlığı altında "Technopat Forum" adlı komuda ss'lerle beraber kanıtlar var gir bak.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
15 temmuz tiyatro? Darbe gecesi ölenler b*k yoluna gitti vs vs. İslam dini yobaz, gerici, cahil. İslam'a inananlara ensest ilişkiyle geldi" diyen bir adamın forumu orası. "Nefret edilen siteler" başlığı altında "Technopat Forum" adlı komuda ss'lerle beraber kanıtlar var gir bak.

O kisiyi adam yerine koyup cevap vermene bilene degmez. Egosu öyle tavan yapmis ki herkes cahil bi kendisi cok bilgili. Kibiriyle bir yere varamayacagini anlayacak ama, o zaman is isten gecmis olacak.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
O kisiyi adam yerine koyup cevap vermene bilene degmez. Egosu öyle tavan yapmis ki herkes cahil bi kendisi cok bilgili. Kibiriyle bir yere varamayacagini anlayacak ama, o zaman is isten gecmis olacak.
Forumu trollemek için üye oldum dün bir kaç post attım eski hesabım vardı onla birleştirmişler üstüne 2023'e kadar olan eski banda geçmiş belki burada muhabbeti geçmişti benim görmüşsünüzdür :D Ama forumda konu açıp, mesaj yazabiliyorum :) işte Technopat moderatörleri bu kadar :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ekin Kollama Webtekno'yu sattığından beri dikiş tutturamadılar, hediyelerle prim kastılar kaynak göstermeden haber çaldılar sonunda olacağı buydu.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sdn forumu kimlerle aldatıyorsun :(
Doğru haberleri ve bilgileri öğrenmek ve bilmek istiyorsan sadece tek bir kanağa bağlı kalmayacaksın:) bilgi doğru veya yanlış fark etmez sen bilginin olduğu yerde olup bütün bilgiyi kafaya aldıktan sonra tartıp doğru ve yanlışına sen karar vereceksin. Tek bir kaynak okuyup tarafsız olamazsın:D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Doğru haberleri ve bilgileri öğrenmek ve bilmek istiyorsan sadece tek bir kanağa bağlı kalmayacaksın:) bilgi doğru veya yanlış fark etmez sen bilginin olduğu yerde olup bütün bilgiyi kafaya aldıktan sonra tartıp doğru ve yanlışına sen karar vereceksin. Tek bir kaynak okuyup tarafsız olamazsın:D
Arkadaş özetlemiş burada :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

Biz TAA videoları beklerken video serisi kesildi sonra sorulan sorulara cevap olarak "Ekin'in işi var gitti gelecek" dediler. Bi bakmışız adam Timur Akkurtla çalışıyor. Adam olan çıkar webteknodan ayrıldığını söyler.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
İki platformu da sürekli takip eden biri olarak üzüldüm. birkaç gündür facebook haber kaynağımda hep aynı şeyleri görüyordum. şimdi fark ettim webteknonun olmadığını. telefon vs. gibi incelemelerini ya da haberlerini sdn üzerinden. diğer teknolojik ve bilimsel gelişmeleri, eğer facebookta denk gelirsem webtekno üzerinden takip ediyordum. iki platforma da fanatikliğim yok ama sdn ye ciddi inceleme videolarından ötürü daha yakındım. webtekno ve sdn arasındaki rekabet değil de "savaş" beni ilgilendirmezken, aog gibi büyük bir örgütün kurucularından birinin böyle paylaşımlar yapması beni üzdü. bu, takipçi sayısını kullanarak birilerine karşı birilerini kışkırtmak ve bilinçli bir şekilde karşı tarafa zarar vermek amaçlı adil olmayan bir davranıştır. doğru bildiğiniz yoldan ayrılmamanız dileğiyle sdn...