Turbox i7 620 lm sizce nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

İamHasanSahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum iyi bir oyuncu olduğum kadar bilgisayar sisteminde çok kötüyümdür şuan maddi olarak durumum iyi değil ama aşırı derece de fm 17 ve pes 17 oynamak istiyorum ve arada cs go ya göz atmak istiyorum ve gitti gidiyorsa şu bilgisayarı gördüm sizce nasıldır beni ne kadar süre götürür ilerde ufak ram ve ekran kartı takviyeleri ile uzun süre gider mi ? Bütçem taksit ile alırsam 1500 tl masaüstü de olur dizüstü de. Ürün Açıklaması Sayfası

Son düzenleme:

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
İşlemcisi refurbished işlemci ve mobil bir işlemci, kasa işlemcisi değil o kadar kötü yani. i7 falan olduğuna bakmayın. Anakart kalitesi inanılmaz derecede adi. HI-LEVEL zaten bellek üreticisi değil, çinin adi bellek üretici firmalarından ihraç ettiği ramleri kullanıyor. Ramlerinde adeta delik var veri anakarta akıyor. Diskin WD olması iyi WD refurbished disk piyasaya sürmüyor denebilir. R7 240 4 gb güzel. Kasa ve güç kaynağı kalitesi giriş seviyesini çok altında. Karar sizin.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Sistem bu. Durumunuz sıkışıksa parça parça indirimdeyken alın. Daha da ucuza gelir. Biraz pahalı oldu ama mükemmel sistem.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-02-26-20-54-39.png
    Screenshot_2017-02-26-20-54-39.png
    378.8 KB · Görüntüleme: 759

İamHasanSahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İşlemcisi refurbished işlemci ve mobil bir işlemci, kasa işlemcisi değil o kadar kötü yani. i7 falan olduğuna bakmayın. Anakart kalitesi inanılmaz derecede adi. HI-LEVEL zaten bellek üreticisi değil, çinin adi bellek üretici firmalarından ihraç ettiği ramleri kullanıyor. Ramlerinde adeta delik var veri anakarta akıyor. Diskin WD olması iyi WD refurbished disk piyasaya sürmüyor denebilir. R7 240 4 gb güzel. Kasa ve güç kaynağı kalitesi giriş seviyesini çok altında. Karar sizin.
Hocam siz öyle diyorsanız bulaşmam bile çünkü sistem hakkında en ufak bilgim yok.1500 tl bir bilgisayar için çok düşük bir fiyat ama var mı önerin kardeşim fm 17 pes 17 cs go oynatacak
--- Gönderi Güncellendi ---
Sistem bu. Durumunuz sıkışıksa parça parça indirimdeyken alın. Daha da ucuza gelir. Biraz pahalı oldu ama mükemmel sistem.
Bir bakayım hocam sizi uğraştırdım çok teşekkür ederim . Let go da ikinci el bilgisayar çok var 2. El bilgisayar alsam sorun yaratır mı sence?