Siyah Maske Kullanan Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
herkese merhaba arkadaşlar yüzdeki lekeler için siyah maske tavsiyeniz var mı görüşleriniz bekliyorum @Seda Alkan yenge senin bir tavsiyen vardır bence :)

Son düzenleme:

Seda Alkan

Öğrenci
Emektar
Reaksiyon puanı
35
herkese merhaba arkadaşlar yüzdeki lekeler için siyah maske tavsiyeniz var mı görüşleriniz bekliyorum @Seda Alkan yenge senin bir tavsiyen vardır bence :)

Merhaba,

Öncelikle sosyal medyada gördüğümüz siyah maskelere aldanma.Cildini deforme etmesine sebep oluyor.Siyah noktaları da yok etmiyor.Benim sana tavsiyem şu olacak beslenme düzenine dikkat etmelisin . Çünkü ciltteki yağlanmadan dolayı oluşur siyah nokta.Bunun için en önemli şey doğru şeyleri yemek.Daha sonra buhar odasına girebilme durumun varsa buhar odasını kullan.Bu gözeneklerini fazlasıyla açacaktır.Çıktığında peeling yap ( siyah nokta için peelingleri her yerde bulabilirsin.) Duştan sonra da yap bu peelingi illa buhar odası değil.Ama buhar odasında ki sıcaklık daha yüksek olduğundan daha etkili. Bu dediklerimi uygulayabilirsen büyük fark göreceğine eminim:)

Bana sorduğun için teşekkür ederim:)

tanselya

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bir erkek olarak bende denedim. Çıkarırken çok acıyor. Kullanan var mı?

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Eczanelerde satılan siyah maskeler gerçekten işe yarıyor. Bir arkadaşım aldı, kullandığı ilk zamanda bile gözle görülür değişiklik oluyor cildinde. Eczanelerdeki maskeler 12 kullanımlık ve haftada sadece 2 defa kullanılması öneriliyor.

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Kozmetikçilerin çoğunda bulabilirsiniz.

yurt okan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önüne gelen siyah maske işine girmiş, en az 30 tane siyah maske markası var, çoğuda aynı ürün hatta aynı ambalaj üstünde sadece marka ismi farklı. Fiyatları 5 liradan 300 liraya kadar var. Memnun kalanda var şikayet edende Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

meraklisedef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmkanı olanlar varsa amazon üzerinden şuradaki siyah maskeyi sipariş versinler. Çok kaliteli bir maske ama ürün Çin'den geldiği için gelme süresi 2 hafta ile 4 hafta arasında değişiyor. Tür markası siyah maske isteyen varsa Luis Bien en iyi yerli siyah maske diyebilirim.

BlueMarble

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Denedim ancak gözle görülür bir sonuç alamadım

farmasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farmasi siyah maske kullanabilirsiniz, Ayrıca Farmasinin karbon serisini de öneririm
%40 indirimli almak isterseniz indirim kodu da gönderiyorum, maille bana ulaşabilirsiniz