Bu Gidişe Bir Son ! ASLAN

Bu konuyu okuyanlar

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Son haftalarda ard arda alınan puan kayıpları nereye kadar devam edicek ? Arkadaşlar sizce çözüm ne olmalı ?

-Bence toplu revizyon en başta başkana :mad::)

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum FB ve GS de değişmesi gereken çok şey var. İki takımın da ruhunu öldürdüler.Özellikle Fenerbahçenin.Büyük takım diye bir olgusu kalmayacak yakında.Yazık

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum FB ve GS de değişmesi gereken çok şey var. İki takımın da ruhunu öldürdüler.Özellikle Fenerbahçenin.Büyük takım diye bir olgusu kalmayacak yakında.Yazık
Çok hakısın kardeşim..eskiden maaşımdan ayırırdım bir miktar sırf derbi Galatasaray-Fenerbahçe için öyle bir futbol tutkusu kalmadı artık ..Aziz başkan ın açıklaması çok haklı ve yerindeydi .. Köklü Değişim Şart

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Haklı olduğu çok nokta olmasına rağmen gitmesi gerekenlerin en başında kendisi geliyor artık

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
İki takımda da mantık aynı. Teknik direktörü şutla, olmadı mı 2-3 oyuncu al, taraftarın ağzı sussun yeter. Ortada futbol namına hiçbirşey yok.
Düzelmedi mi. Sorun kim, teknik direktör şutla... Böyle gider. Yönetim ise becerikssizliğini kabul etmez. Köklü değişim olmadıkça da düzelmez bu 2 takımda...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Artık BEŞİKTAŞ moda. Başkanlarınızı ve TD' leri değiştirin, birde kemik topçularınız var onları da yollayın bak nasıl düzeliyor. TEK YOL BEŞİKTAŞ

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Bir Galatasaraylı olarak ititraf ediyorum. Aziz Yıldırım gibi başkan, Fatih Terim gibi teknik direktör, Melo gibi oyuncu istiyorum.
NOT: Başkan şart

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bir Galatasaraylı olarak ititraf ediyorum. Aziz Yıldırım gibi başkan, Fatih Terim gibi teknik direktör, Melo gibi oyuncu istiyorum.
NOT: Başkan şart
Bir BJK' li olarak GS' yi severim ama bu saydığınız kişiler GS' ye yakışmaz.