Tuvalette oynanabilecek oyunlar!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Tuvalette oynanabilecek oyunlar!

Tuvalette oynayabileceğiniz mobil oyunlar listesi ile kaşınızdayız. Uzun süre tuvalette oyun oynadıktan sonra dizlerinizde dayanılmaz ağrılar oluşuyorsa, bu liste tam size göre!

Tuvaletteyken hani oyunları oynamayı tercih ediyorsunuz?

Son düzenleme:

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Maalesef oyun oynamıyorum. Tuvaletteyken bile kitap okuyorum ama. + Kahve paha biçilemez..

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
oynayın oynayın, basur olunca doktor da bi tarafınızla oynar :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Bk kokusu eşliğinde kahve mi içilir, nasıl bir midesizlik

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Bk kokusu eşliğinde kahve mi içilir, nasıl bir midesizlik

Bk yaparken kahve içtiğimi yazmadım, yoksa hayal filan mı görüyorsunuz ? Ayrıca bu ne terbiyesizlik onuda anlamış değilim.

Doğru ya sizin gibilerden fikirlere ve yaşam tarzlarına saygı beklemek de nedir. Sizin gibi karalama ve saygısızlık (Bknz. midesizlik) yapmak için fırsat bekleyip birde bundan prim yapmak varken, nedenini niçin sorasınız değil mi ?

Size tavsiyem, bir daha konuyu anlamadan yazılar yazmayın hakkımda, en azından saygılı olmayı öğrenip öyle yazın. Öğrenemiyorsanız, forumdaki moderatörlerden, "nasıl saygılı bir şekilde cevap yazarım" diye yardım isteyin. Mutlaka sizin gibilere yardım ederler. Çünkü gerçekten ihtiyacınız var.

Ha unutmadan yazdığınıza istinaden; rica ederim o sizin midesizliğiniz.

yine de saygılarımla..

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bk yaparken kahve içtiğimi yazmadım, yoksa hayal filan mı görüyorsunuz ? Ayrıca bu ne terbiyesizlik onuda anlamış değilim.

Doğru ya sizin gibilerden fikirlere ve yaşam tarzlarına saygı beklemek de nedir. Sizin gibi karalama ve saygısızlık (Bknz. midesizlik) yapmak için fırsat bekleyip birde bundan prim yapmak varken, nedenini niçin sorasınız değil mi ?

Size tavsiyem, bir daha konuyu anlamadan yazılar yazmayın hakkımda, en azından saygılı olmayı öğrenip öyle yazın. Öğrenemiyorsanız, forumdaki moderatörlerden, "nasıl saygılı bir şekilde cevap yazarım" diye yardım isteyin. Mutlaka sizin gibilere yardım ederler. Çünkü gerçekten ihtiyacınız var.

Ha unutmadan yazdığınıza istinaden; rica ederim o sizin midesizliğiniz.

yine de saygılarımla..

Lafı eveleyip uzatma kardeş insanın başını agrıtıyon

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Boş işler müdürü heralde. Felsefe parçalıyor. Ne dediğini kendisi anladımı acaba :D

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Lafı eveleyip uzatma kardeş insanın başını agrıtıyon

Lafı evelerim, uzatırım kardeş, sen burnunu sokma yeter. O zaman başın ağrımaz.

Boş işler müdürü heralde. Felsefe parçalıyor. Ne dediğini kendisi anladımı acaba :D

Ben felsefe parçalamıyorum, cevap yazdım. Anlamanızda beklemiyorum zaten, sana göre bir davranış olmaz. Felsefe filan yazıp da dağarcığını zorlama bu arada..

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Lafı evelerim, uzatırım kardeş, sen burnunu sokma yeter. O zaman başın ağrımaz.

Ben felsefe parçalamıyorum, cevap yazdım. Anlamanızda beklemiyorum zaten, sana göre bir davranış olmaz. Felsefe filan yazıp da dağarcığını zorlama bu arada..

Erkek adam kısa keser senin ki hala kesilmemiş mi? Bakıyorum da yol yordam öğrenememişsin.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Erkek adam kısa keser senin ki hala kesilmemiş mi? Bakıyorum da yol yordam öğrenememişsin.

Yolu da bilirim yordamida bilirim. Erkekligimle fazla ugrasma. Ama bir erkekle oynasmak istiyorsan disarda cok var seni eglendirecek erkek.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
s.çarken kahve içen adamla neyin muhabbetini yapiyoruz biz ya. normal olmadigi cok acik. :D

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Arkadaş kendi dünyasında yaşıyor garip bir kişiliği var ondan biraz uzattım ne olduğunu öğrenmek için de gerek yokmuş aslında :)

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Cidden böyle bir konuya ihtiyaç vardı. Kusura bakmasın da okuyanlar, sıçarken bi boşluk oluyordu, böyle bişeye ihtiyaç vardı. Şöyle bol gürültülü bişey olsun da cırcır olanlar daha bi sevinsin.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Bende gene garipte olsa kisilik var. Ya olmayanlar.. Baskalarina haddi olmadan laf atip bosa yasayanlarda var.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Bende gene garipte olsa kisilik var. Ya olmayanlar.. Baskalarina haddi olmadan laf atip bosa yasayanlarda var.
Kardes kusura bakma ama wc de kahve içtiğini söylemişin adamda haklı olarak demiş nasıl bir duygu diye

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hocam size ne oldu böyle? Neden böyle konuşuyorsunuz? Yeri geldiğinde susmak da gerekir. Ne de olsa susmak da bir erdemdir, öyle değil mi?

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Konu zaten berbat bi konu ama errnonun tepkisi ayrı bir berbat

Berbat olan nedir biliyor musun ? Bana söylenenlere değilde insanların birbirlerine olan yakınlıklarına bakarak hareket etmektir. Adalet zordur ve en azından senden beklediğim birşey değil. Çünkü herkes adaletli olamaz. Önce bana yazılanları oku bir bakayim. Ondan sonra şu berbat kelimesini kullan.

Hocam size ne oldu böyle? Neden böyle konuşuyorsunuz? Yeri geldiğinde susmak da gerekir. Ne de olsa susmak da bir erdemdir, öyle değil mi?

Değerli ve güzel kardeşime,

bazen değil çoğu zaman susmak erdemdir. Haklısın tabii ki. Ancak susman gereken yeri de konuşman gereken yeri de bilirsen. Konuşmaları okudun mu bilmiyorum. Ama sanıyorum ki iyi incelememişsin.

Sizlere ne olmuş böyle esas.. Adamlar birlik olup iki kişi laf üstüne laf söylediklerinde değil de, ben cevap verince bunları yazmanız normal mi ? Benim şahsi hayatım hakkında hanginizin hakkı var "Berbat, midesiz" gibi hakaret içerikli konuşmaya, dalgaya almaya (seni kastetmiyorum). Ardından birde "erkek adam şöyle olur.." filan gibi taa konuları uç noktaya götürmeye kimin hakkı var ?

Sizler nasıl böyle düşünenleri destekliyorsunuz ? Ve ben, benim şahsi hayatım hakkımda verdiğim bir yoruma hakaretle yaklaşan kişilerin karşısında susacağım ? Üzerine birde uyarı aldım.. Esas berbat olan bu biliyor musunuz..

Ben yorum yazdım, adamlar hakaret etti, ve onların arkasında duruluyor.. Sen güzel bir fikir verdin bana. Ben ne yapıyorum böyle bir yerde !?
Ne adalet var ne de saygı.

Sana değil ama onların arkasında duranlara;

istediğiniz kadar çok olun, birbirinizi destekleyin. Kişiliğinizi, saygıyı bir kenara bırakıp birbirinizin arkasında durun. Ama ortalık sakinleştiğinde aklınızdan; "arkadaş kimin arkasında neden durdum" demeyi de unutmayın. Çünkü saygıyı ilk başta kendinize duymalısınız.

Saygıyı ve kişiliğini bir kenara bırakmadan adaletli olanlara selam olsun..
--- Gönderi Güncellendi ---
Konu zaten berbat bi konu ama errnonun tepkisi ayrı bir berbat

Berbat olan nedir biliyor musun ? Bana söylenenlere değilde insanların birbirlerine olan yakınlıklarına bakarak hareket etmektir. Adalet zordur ve en azından senden beklediğim birşey değil. Çünkü herkes adaletli olamaz. Önce bana yazılanları oku bir bakayim. Ondan sonra şu berbat kelimesini kullan.

Değerli ve güzel kardeşime,

bazen değil çoğu zaman susmak erdemdir. Haklısın tabii ki. Ancak susman gereken yeri de konuşman gereken yeri de bilirsen. Konuşmaları okudun mu bilmiyorum. Ama sanıyorum ki iyi incelememişsin.

Sizlere ne olmuş böyle esas.. Adamlar birlik olup iki kişi laf üstüne laf söylediklerinde değil de, ben cevap verince bunları yazmanız normal mi ? Benim şahsi hayatım hakkında hanginizin hakkı var "Berbat, midesiz" gibi hakaret içerikli konuşmaya, dalgaya almaya (seni kastetmiyorum). Ardından birde "erkek adam şöyle olur.." filan gibi taa konuları uç noktaya götürmeye kimin hakkı var ?

Sizler nasıl böyle düşünenleri destekliyorsunuz ? Ve ben, benim şahsi hayatım hakkımda verdiğim bir yoruma hakaretle yaklaşan kişilerin karşısında susacağım ? Üzerine birde uyarı aldım.. Esas berbat olan bu biliyor musunuz..

Ben yorum yazdım, adamlar hakaret etti, ve onların arkasında duruluyor.. Sen güzel bir fikir verdin bana. Ben ne yapıyorum böyle bir yerde !?
Ne adalet var ne de saygı.

Sana değil ama onların arkasında duranlara;

istediğiniz kadar çok olun, birbirinizi destekleyin. Kişiliğinizi, saygıyı bir kenara bırakıp birbirinizin arkasında durun. Ama ortalık sakinleştiğinde aklınızdan; "arkadaş kimin arkasında neden durdum" demeyi de unutmayın. Çünkü saygıyı ilk başta kendinize duymalısınız.

Saygıyı ve kişiliğini bir kenara bırakmadan adaletli olanlara selam olsun..

Nelalexius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Errno bence o cümlesinde tuvaletteyken kahve içmekten bahsetmemiş. "+ Kahve paha biçilemez" cümlesinden önce nokta koymuş çünkü... Yani en azından ben böyle bir çıkarımda bulundum. Yanılıyorsam da beni ilgilendirmez hatta sadece beni değil kimseyi ilgilendirmez ama burada resmen adamın erkekliğinden girip kişiliğinden çıkmışsınız... Garip.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
İşte bir tane yorumu düşünmeden yazmanın, karşındakini kıracağını düşünmemenin sonu bu. @errno konuyu yeni okudum ve okurken benim sinirim bozuldu ki senin nasıl bozulmasın. Gerçekten de yazdığını uykulu yazmış olmalısın, başta öyle dedikleri gibi bir izlenim verdi bana da ama öyle bile olsa sana hakarat etme hakkını kimseye vermez bu, seni aşağılama hakkını da vermez, bunu yapan adamın arkasında duran adamda büyük ihtimalle canı sıkılmış yada morali bozuk, bulaşacak, sinirini atacak adam olarak hiç tanımadığı seni seçme hakkının olduğunu düşünecek kadar egoist biri belli. Malesef internette böyle zorbalıklar çok fazla ki istatistiklere göre insanlar internet zorbalığından gerçek hayat zorbalığından çok daha fazla korkuyorlar. Karşımızdakilerle yazışmamız, şakalaşmamız onları çok iyi tanıdığımızı ya da çok sıkı fıkı olmamız gerektiğini göstermez. Ayrıca benim burada yazdıklarım okuyan birine doğrudan bir mesaj vermiyor çünkü yüzlerimizi göremiyoruz. O yüzden yazdıklarıma dikkat etmezsem örnekte görünüyor. Kafanı çok takmanı tavsiye etmem çünkü internette insanların çogu böyle. Bunlarla internette daha çok karşılaşacaksın ama günlük hayatta ne hikmetse bu insanlarla hiç karşılaşmayacaksın. Sanki sadece internette varlar bu insanlar (Mesaj alındı sanırım ? :))
burada resmen adamın erkekliğinden girip kişiliğinden çıkmışsınız... Garip.
Burada erkeklik ve kişiliğin konumuzla alakasını ben de çözemedim ?! o_O Hepsinden önce erkeklik. Adama hakaret etsin, adam cevap verdi diye karı mı oluyormuş ? Sonra kişilik ?! Bunu bir zorba mı söylüyor ?! o_O Boş...
Bu konu hiç buraya varılmadan ettiğim lafı seni düşünmeden ettim, kalbini kırdıysam kusura bakma denebilirdi, eminim ki @errno da konuyu uzatmadan o da parladığı için özür dileyecekti, iki taraf da helalleşebilirdi (Hani müslüman ülkeyiz...) ve iş tatlıya bağlanabilirdi. Belki de bu şekilde muhabbetle falan iyi bir arkadaşlık bile başlayabilirdi. Yazık...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sonra garip garip hastalıklara yakalanır düzenli ellerimi yıkıyorum ama hastalanıyorum niye diye ağlar telefonlar zaten tuvalet'ten kirli iken böyle kullanıp...

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Errno bence o cümlesinde tuvaletteyken kahve içmekten bahsetmemiş. "+ Kahve paha biçilemez" cümlesinden önce nokta koymuş çünkü... Yani en azından ben böyle bir çıkarımda bulundum. Yanılıyorsam da beni ilgilendirmez hatta sadece beni değil kimseyi ilgilendirmez ama burada resmen adamın erkekliğinden girip kişiliğinden çıkmışsınız... Garip.

Garip ne kelime.. Aile terbiyesi önemli, had bilmek önemli, saygı önemli. Ama konu internete gelince insanlar kişilikte değiştirebiliyor, kişiliğini bir kenara bırakıp başkalarının arkasında gözü kapalı da durabiliyor.

Kimin ne kadar mesajı, popülaritesi olduğu önemli değil. Önemli olan adaletli ve saygılı olmak. Herkes birbirine eşit mesafede olmalı. 240 mesajımla olan terbiyem ortada. Birde binlerce mesajdan sonra terbiye sınırını aşmak da ayrı bir tecrübe ister :) E tabii hayatta kimin neyi tecrübe ettiğine bakmak gerek, ona göre bir profil çıkarmanız da zor olmaması lazım belirli bir yaşta ve aklı selim olanlar için.

Saygılarımla

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
@errno unut gitisin. Sinirini bu kadar bozduğuna değdi mi sence ?