En son okuduğunuz kitap

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Paulo Coelho - Simyacı

Simyac%C4%B1.jpg

Kitap hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

180px-Coelhopaulo26012007-1.jpg

Yazar hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Not: Keşke daha erken okuma fırsatı bulabilseydim bu kitabı...
Çok güzel bir kitap yazmış.;)

Reaksiyon puanı
227
Klon - Kevin Guilfoile
Harika bir kitap. Soluksuz okumuştum.

Klonlama uzmanı Doktor Davis Moore’un on yedi yaşındaki kızı tecavüze uğrayıp acımasızca öldürülür. Olay hakkında soruşturma açılır; ancak bir sonuca varılamaz. Aylar sonra Moore kızının eşyalarını polisten geri alır ve bunların arasında kazayla unutulmuş, içinde katilin DNA’sı bulunan küçük bir şişeye rastlar. İşte o an Moore’un beynine korkunç bir düşünce saplanır: Belki kızını değil ama onu öldüren adamı klonlama olanağına sahiptir. Peki kızının katilinin gözlerinin içine bakmaya ne kadar dayanabilecektir?
Justin Finn, üç yaşına bastığında diğer çocuklardan farksızdır. Canlı, neşeli ve sevimli: Ondan zerre şüphe etmeyen anne ve babasının gözündeyse masum bir bebek. Ne var ki yüzü, bir gün mükemmel bir genetik kopya olarak soğukkanlı bir katilinkine tıpatıp benzeyecektir.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Klon - Kevin Guilfoile
Harika bir kitap. Soluksuz okumuştum.

Klonlama uzmanı Doktor Davis Moore’un on yedi yaşındaki kızı tecavüze uğrayıp acımasızca öldürülür. Olay hakkında soruşturma açılır; ancak bir sonuca varılamaz. Aylar sonra Moore kızının eşyalarını polisten geri alır ve bunların arasında kazayla unutulmuş, içinde katilin DNA’sı bulunan küçük bir şişeye rastlar. İşte o an Moore’un beynine korkunç bir düşünce saplanır: Belki kızını değil ama onu öldüren adamı klonlama olanağına sahiptir. Peki kızının katilinin gözlerinin içine bakmaya ne kadar dayanabilecektir?
Justin Finn, üç yaşına bastığında diğer çocuklardan farksızdır. Canlı, neşeli ve sevimli: Ondan zerre şüphe etmeyen anne ve babasının gözündeyse masum bir bebek. Ne var ki yüzü, bir gün mükemmel bir genetik kopya olarak soğukkanlı bir katilinkine tıpatıp benzeyecektir.
konusu farklı intikam duygusu yüksek, alalım bir adet.
teşekkürler. :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de Sefiller'in kısaltılmış halini okudum soluksuz bitirdim.:)

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Gölgelerim Efendisi 1 ve 2 bayağı iyiydi hafiftem yüzüklerin efendisi ve Harry potter tadı vardı.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
deli kadın hikayeleri , farklı ve bazı hikayelerde insan derine iniyor çıkamayacak gibi.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Sherlock Holmes Suç detayda saklıdır.Okuyacağım.

Musa61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aşkın Gözyaşları-Tebrizli Şems kitabını okuyorum.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Fedailerin Kalesi Alamut

zabD57.jpg

Hasan Sabbah'ın hayatı ve kurmuş olduğu haşhaşi tarikatının oluşumu üzerine kurgulanmış, tarihteki yaşanmış olayların çizgisinden çıkmadan yazılmış, oldukça keyifli bir roman.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Fedailerin Kalesi Alamut

zabD57.jpg

Hasan Sabbah'ın hayatı ve kurmuş olduğu haşhaşi tarikatının oluşumu üzerine kurgulanmış, tarihteki yaşanmış olayların çizgisinden çıkmadan yazılmış, oldukça keyifli bir roman.
Hasan Sabbah üzerine bir kaç kitap okumuştum gerçekten çok güzel kitaplar.

strongprotection

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orhan Kemal-Murtaza. Kesinlikle her Türk insanının okuması gereken bir roman. Orhan Kemal'i bir kez daha saygıyla anıyorum bu yetkin eseri edebiyatımıza kazandırdığı için.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Dostoyevski - İnsancıklar

Kitabı 2 günde bitirdim. Çok beğendim gerçekten. O kadar sürükleyici ki mutfaktan bişey almaya giderken yada bişey yerken bile elimden düşüremedim. Tavsiye ederim.

enfexia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyaz Zambaklar Ülkesinde
Grigory Petrov

Atatürk 'ün okul müfredatına alınmasını istediği kitap.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Şeker portakalı

Ayrıca Tolstoy tavsiyelerinizi bekliyorum, "İnsan Ne ile Yaşar" ve " Savaş ve Barış " ı okudum onu dışında varsa beğendiğiniz beklerim :)