Brick'den sıkıldım

Bu konuyu okuyanlar

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Galaxy ace telefonuma rom atıyorum brick oluyor. Düzeltiyorum yine rom atıyorum yine brick oluyor yardım edin.(Romları değiştiriyorum)

Büş forumdns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba benim telefonum LG l70 turkcell'den almıştım acmaya çalıştığımda o turkcell logosu gözüküyor ve açılmıyor ben normalde bu telefonu kullanmıyorum ama telefonum kırıldı buu telefonu kullanmam gerekiyor o turkcell logosu boyle kendını tekrarlıyo açılmıyo ne yapabilirim? Benim telefonda mı brick oldu acaba?

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Merhaba benim telefonum LG l70 turkcell'den almıştım acmaya çalıştığımda o turkcell logosu gözüküyor ve açılmıyor ben normalde bu telefonu kullanmıyorum ama telefonum kırıldı buu telefonu kullanmam gerekiyor o turkcell logosu boyle kendını tekrarlıyo açılmıyo ne yapabilirim? Benim telefonda mı brick oldu acaba?
kdz dosyası varsa yeniden kurmanı öneririm

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Ben brick olunca düzeltiyorum fakat hangi romu atarsam brick oluyor. :(:(:(

Büş forumdns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Galaxy ace telefonuma rom atıyorum brick oluyor. Düzeltiyorum yine rom atıyorum yine brick oluyor yardım edin.(Romları değiştiriyorum)
Tam versyonu soylersen yardimci olabilirim. Ve umarim biliyorsundur ilk kurulumdan sonra cihazin acilmasi 30 dk kadar surebilir