Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ekli dosyayı görüntüle 16481 Ekli dosyayı görüntüle 16481
--- Gönderi Güncellendi ---
Pilin tam üzerinde çizdiğim gibi ufak bir nokta var cizdigimdende ufak nokta gibi screenshotta gözükmüyor ölü piksel falan mı sizce ?
Piksel ölmüş büyük ihtimalle bende de dikey kırmızı çizgi oluşmuştu screenshot alınca gözükmüyordu fakat normalde oluyordu.. yetkili servise götürmende fayda var.. ben götürdüm ekranımı değiştirdiler..

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Android 7.0 s7 telefonu bozdu diye haber çıkmış arkadaşlar qhd özelliğine getirdiğinde sorun çıkıyormuş ne kadar doğru bilemiyorum ama benim gözümü korkuttu çıksa bile güncellemeyi biraz bekletmeden fayda var gibi geliyor bana öyle de yapacağım.Hem bekletiyorlar bir de bu sorun çıkıyor eğer böyle bir şey olsun bence samsung note 7 den sonra çok imajı zedelenir.Acaba yanlış mı yaptım iPhone mu alsaydım diye düşünmeye başladım. İNŞALLAH yalan haber çıkarda böyle bir şey olmaz.

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bugün bir telefonda Nougat gördüm ne markaydı hatırlamıyorum ama samsung değildi.
Menüye girince menü sağa sola kaymıyordu aşağı yukarı kayıyordu acaba Nougat mı böyle yoksa markası farklı olduğundan mı böyle?

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bugün bir telefonda Nougat gördüm ne markaydı hatırlamıyorum ama samsung değildi.
Menüye girince menü sağa sola kaymıyordu aşağı yukarı kayıyordu acaba Nougat mı böyle yoksa markası farklı olduğundan mı böyle?
Herkesin farklı bir güncellemesi oluyor, mesela Sony durdurdu güncellemeyi, her telefonun işlemcisi donanımı farklı bu android kötü yapmaz.Ama sorun samsung s7 de test edip yukarıda bahsettiğim sorunlardan yakınmaları...

Memojjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğer ekran görüntüsü aldığında yoksa ya pikseller ölmüştür yada büyük bir sıkıntının küçük bir başlangıcıdır
Çok ufak ve rahatsız etmiyor fotoğraf çekip atiyorum
Budur yüzde işaretinin üzerinde

Ekli dosyalar

• received_941069612696510.jpeg
    received_941069612696510.jpeg
    18.9 KB · Görüntüleme: 419

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ya şu sammobiledan firmware ye bakıyorum,hala çek cumhuriyeti ile birleşik krallık 7.0 almış sadece.Ya sabretmekten ikiye yarılcam çok sinirbozucu birşey ya.Bilgisayardan yükleyemiyor muyuz ?

jdmkaan91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S7 edge de nasıl zil sesini ayarlayacağım ya şarkının istediğim bi yerine getirip o kısmının çalmasını istiyorum yapabilir miyim böyle bisi

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
s.a arkadaşlar benim s7 edge de sol üst köşeden bastırınca 1-2 tane aşağıya uzanan düz yeşil çizgiler çıkıyor kullanirken zarari yok sizce ne olabilir

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
s.a arkadaşlar benim s7 edge de sol üst köşeden bastırınca 1-2 tane aşağıya uzanan düz yeşil çizgiler çıkıyor kullanirken zarari yok sizce ne olabilir[/QUOTEsen bastırdığı da iki yer birbirine kısa devre yapıyor ve ekranın görüntüsü bozuyor olabilir illa senin için sıkıntı varsa garantiye göndermem önerilir .
s.a arkadaşlar benim s7 edge de sol üst köşeden bastırınca 1-2 tane aşağıya uzanan düz yeşil çizgiler çıkıyor kullanirken zarari yok sizce ne olabilir
sen bastırdığı da iki yer birbirine kısa devre yapıyor ve ekranın görüntüsü bozuyor olabilir illa senin için sıkıntı varsa garantiye göndermem önerilir .
buradan 7.0 ile gelen ozellikleri az çok bakabilirsiniz

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

sen bastırdığı da iki yer birbirine kısa devre yapıyor ve ekranın görüntüsü bozuyor olabilir illa senin için sıkıntı varsa garantiye göndermem önerilir .
buradan 7.0 ile gelen ozellikleri az çok bakabilirsiniz

Kullanırken bi sıkıntı olmuyor çünkü bastırınca cıķiyor ama daha sonra falan sıkıntı olur mu ki??

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İyi akşamlar arkadaşlar.
Geçen gün s7 Edge almaya karar vermiştim fakat fiyatının arttığını gördüm, neredeyse ıphone 7 ile aynı fiyata denk geliyor.
Benim aklıma bazı şeyler takılıyor yorumları okuduğum zaman. Bunlardan birisi müşteri hizmetlerinin ilgisiz olması. Herhangi bir sıkıntı çıktığı zaman ''Kullanıcı Hatası'' diye geçiştiriyorlarmış nekadar doğru bu? İkincisi şarj süresi.. 1 ay kullandıktan sonra eski performansı vermiyor diyorlar? Aynı şekilde ekranda çizilmeler olduğunu söylüyorlar.. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Son olarak birde kullanan arkadaşlar S7 Edge'nin sevdiğiniz yanlarını ve sizi hayal kırıklığına uğratan yanlarını yazarsanız sevinirim :)

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Aynen kardeş sağolasın..
Rica ederim her zaman
İyi akşamlar arkadaşlar.
Geçen gün s7 Edge almaya karar vermiştim fakat fiyatının arttığını gördüm, neredeyse ıphone 7 ile aynı fiyata denk geliyor.
Benim aklıma bazı şeyler takılıyor yorumları okuduğum zaman. Bunlardan birisi müşteri hizmetlerinin ilgisiz olması. Herhangi bir sıkıntı çıktığı zaman ''Kullanıcı Hatası'' diye geçiştiriyorlarmış nekadar doğru bu? İkincisi şarj süresi.. 1 ay kullandıktan sonra eski performansı vermiyor diyorlar? Aynı şekilde ekranda çizilmeler olduğunu söylüyorlar.. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Son olarak birde kullanan arkadaşlar S7 Edge'nin sevdiğiniz yanlarını ve sizi hayal kırıklığına uğratan yanlarını yazarsanız sevinirim :)
Dolar arttığından bütün telefonlara zaman geliyor haliyle fiyatı yükseliyor müşteri hizmetlerinde gayet ilgili eğer gerçekten kendilerinden alakalı bir sıkıntı varsa düzeltmeye çalışıyorlar telefonu 4aydir kullanıyorum ne bir ısınma var ne performansta bir düşüş var polise gayet uzun gidiyor onca kullanmama rağmen ekranda eğer korucuyu jiletin yada cam kullanmassan her telefon çizilir bu telefonun ekranı olsun tasarımı olsun harika bir telefon daha şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim sadece home butonundan bastığında buton sesi çıkıyor o biraz beni rahatsız ama zamanla aldırmaz hale geliyorsun teşekkürler

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Rica ederim her zaman

Dolar arttığından bütün telefonlara zaman geliyor haliyle fiyatı yükseliyor müşteri hizmetlerinde gayet ilgili eğer gerçekten kendilerinden alakalı bir sıkıntı varsa düzeltmeye çalışıyorlar telefonu 4aydir kullanıyorum ne bir ısınma var ne performansta bir düşüş var polise gayet uzun gidiyor onca kullanmama rağmen ekranda eğer korucuyu jiletin yada cam kullanmassan her telefon çizilir bu telefonun ekranı olsun tasarımı olsun harika bir telefon daha şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim sadece home butonundan bastığında buton sesi çıkıyor o biraz beni rahatsız ama zamanla aldırmaz hale geliyorsun teşekkürler
Cevabın için teşekkür ederim dostum.. Peki herhangi bir kasma oluyormu? Genelde oyun oynamıyorum (101 falan oynuyorum sadece) bir günü çıkartabiliyormusun şarj konusunda?

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
İyi akşamlar arkadaşlar.
Dolar arttığından bütün telefonlara zaman geliyor haliyle fiyatı yükseliyor müşteri hizmetlerinde gayet ilgili eğer gerçekten kendilerinden alakalı bir sıkıntı varsa düzeltmeye çalışıyorlar telefonu 4aydir kullanıyorum ne bir ısınma var ne performansta bir düşüş var polise gayet uzun gidiyor onca kullanmama rağmen ekranda eğer korucuyu jiletin yada cam kullanmassan her telefon çizilir
Cevabın için teşekkür ederim dostum.. Peki herhangi bir kasma oluyormu? Genelde oyun oynamıyorum (101 falan oynuyorum sadece) bir günü çıkartabiliyormusun şarj konusunda?
Kasmak mı S7 edge mi güldürme beni :) ne oyunda bir kasma oluyor nede başka biryerde Asphalt oynuyorum modern combat oynuyorum moswanted oynuyorum sifir sikinti sen dert etme bak şimdi şarj süresi senin telefonla ne kadar oynadığına göre değişir benim gibi oynarsa 8 10saat gider ama sen çok ben tele bakmam o kadar işim olmaz ekrani hep açmam dersen bir buçuk gün gider ben denedim çünkü sabah saat 6da çıkardım şarjdan pek bakmadım öyle işim olmadı ertesi sabah saat 12de şarj yüzde 12 ydi sen söyle işte ....

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dolar arttığından bütün telefonlara zaman geliyor haliyle fiyatı yükseliyor müşteri hizmetlerinde gayet ilgili eğer gerçekten kendilerinden alakalı bir sıkıntı varsa düzeltmeye çalışıyorlar telefonu 4aydir kullanıyorum ne bir ısınma var ne performansta bir düşüş var polise gayet uzun gidiyor onca kullanmama rağmen ekranda eğer korucuyu jiletin yada cam kullanmassan her telefon çizilir

Kasmak mı S7 edge mi güldürme beni :) ne oyunda bir kasma oluyor nede başka biryerde Asphalt oynuyorum modern combat oynuyorum moswanted oynuyorum sifir sikinti sen dert etme bak şimdi şarj süresi senin telefonla ne kadar oynadığına göre değişir benim gibi oynarsa 8 10saat gider ama sen çok ben tele bakmam o kadar işim olmaz ekrani hep açmam dersen bir buçuk gün gider ben denedim çünkü sabah saat 6da çıkardım şarjdan pek bakmadım öyle işim olmadı ertesi sabah saat 12de şarj yüzde 12 ydi sen söyle işte ....
Sosyal paylaşım sitelerine girerim ve kamerasını kullanırım genelde. Birde müzik dinlerim, telefondan oyun oynayacağımı düşünmüyorum :) Ozaman ben bir günü çıkartırım.. Telefon gerçekten çok hoşuma gidiyor, hangi rengi kullanıyorsun?

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Sosyal paylaşım sitelerine girerim ve kamerasını kullanırım genelde. Birde müzik dinlerim, telefondan oyun oynayacağımı düşünmüyorum :) Ozaman ben bir günü çıkartırım.. Telefon gerçekten çok hoşuma gidiyor, hangi rengi kullanıyorsun?
Evet gerçekten çok hoş insanın baktikca bankası geliyor ben siyah renk kullanıyorum

jdmkaan91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S7 edge de nasıl zil sesini ayarlayacağım ya şarkının istediğim bi yerine getirip o kısmının çalmasını istiyorum yapabilir miyim böyle bisi

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Bugün Modern Combat 5 oynadım. 3 saat ekran süresi ancak aldım. Telefon da 44 dereceye kadar çıktı. (Cihaz S7)

Emrekarayurt97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamin aleykum arkadaslar s7 edge ye ingiltere romu yukleyecegim bir sikinti cikarmi imei falan gitmesi gibi bilgisi olan varmi

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostlar siz s7 nize root yaptınız mı ?Veya yapmaya gerek var mı ? Anroidde yeniyim de pek bilmiyorum.